bottega delicatezza
Bottega Delicatezza Adres Ömerpaşa Sok. No:8 Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bottega Delicatezza hakkında

Bottega Delicatezza açık ve kapalı alanları ile yeşil mi yeşil, butik bir mekan. Seni ve davetlilerini evinizin bahçesinde hissettirecek kadar samimi bir bahçe ortamı ile ”en tatlı düğün” unvanına layık olabilirsin! Ayrıca Bottega Delicatezza düğünün için birbirinden güzel lezzetler hazırlıyor. Burada düğün yapman için aklını çelebilecek bir nokta da bu olabilir, ne dersin? ?

Yemekler şahane, müzikler eğlenceli ve sohbet muhabbet hat safhada! Rahat ve konforlu bir düğün için hazırladıkları mekanda kusursuz bir düğün için özverili bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Aynı gün içinde tek bir davete yer veren Bottega Delicatezza’da güler yüzlü ve profesyonel çalışan kadrosu sayesinde hem senin hem de davetlilerinin yüzünde güller açacak!

bottega delicatezza

Bottega Delicatezza düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Bottega Delicatezza fiyatları, İstanbul kır düğün mekanları ortalamasının birazcık yukarısında kalıyor.
 • Gelecek davetli sayısı ve seçtiğin menü, fiyatları etkileyenler listesinin başında yer alıyor.
 • Bottega Delicatezza menüleri hem dünya mutfağından hem de yöresel lezzetlerden oluşuyor, özenle hazırlanıyor. Catering hizmetini bütünüyle kendileri veriyorlar ve başka bir firma ile çalışmana da sıcak bakmıyorlar.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerini de unutmayan mekana öncesinde haber vermen yeterli.
 • Yemek servisi saat 01:00’e kadar devam ediyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Açık ve kapalı alanları ile harika bir hizmet veriyor Bottega Delicatezza. Mekanın kapasitesi öyle çok yüksek sayıda değil ama az ve öz sayıdaki davetlilerin için oldukça da yeterli. Gelecek davetli sayısına göre oturma düzeninin ayarlandığı bahçede ister kokteyl ister ziyafet düzeni olsun 100-200 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyorlar.

Bottega Delicatezza düğün paketleri

Halihazırda hizmet sektöründe yer alan Bottega Delicatezza’nın düğün paketleri standart olarak geçiyor. Elbette ki yemek / kokteyl menü servisi ile başlayan paket içeriğinde; mekan süslemeleri, servis personelleri, ışık, ses ve sahne ekipmanları, DJ, organizasyon yetkilisi, menüde değişiklik, otopark gibi düğün gününde seni rahatlatacak hizmetler yer alıyor.

bottega delicatezza

Dekorasyon ve süsleme

Ufak, yemyeşil bir bahçe ve şık iç mekan tasarımını harmanlayan mekanın modern bir mimarisi bulunuyor. Sadelikten yana olduğunu anladığımız Bottega Delicatezza’da özel davetler için gelen istekler üzerine belli dekoratif ögeler kullanabiliyorlar. Bahçede ise daha samimi bir ortam oluşturduklarına hemfikiriz değil mi? ? Bol bol çiçekler, gölgelerinde rahat nefes alabileceğin kocaman ağaçlar… Bottega Delicazatta fotoğraflarına baktıysan fark etmişsindir zaten. Mis gibi mis!

bottega delicatezza

Müzik

Güzel ve özel bir eğlence için kaliteli sahne, ses ve ışık sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyorlar. Çalma listeleri ile DJ hazırsa, başlayalım! Saat tam 00:00’a kadar devam eden müziğin sesi ile eğlenmelere doyamayacaksın. Üstelik görece büyük olan bahçede dans etmek için yeteri kadar alan da mevcut. Akıllarda kalacak dans figürlerini göstermeye hazır mısın?

Düğün fotoğrafçısı

Bottega Delicatezza Bağdat Caddesi üzerinde yer alan şirin, hoş ve butik bir yemek mekanı. Bu nedenle kendilerine ait bir fotoğrafçıları da bulunmuyor. Ama istersen anlaşmalı çözüm ortakları var mı diye iletişime geçebilirsin. Şunu da belirtmeliyiz ki eğer dışarıdan başka bir fotoğraf ekibi ile anlaştıysan, onları buraya getirebiliyorsun. Mekanın bu konuda bir kısıtlaması bulunmuyor.

bottega delicatezza

Otopark

Bilirsin ki genel olarak İstanbul’da bir park sorunu yaşanıyor. Bağdat Caddesi’ne yakın olan ve hatta Göztepe-Kadıköy’de bulunan bir mekanın kendine ait otoparkının olması gerçekten büyük lütuf. Bottega Delicatezza ise neredeyse yer bulunamayacak kadar merkezi bir konumda yer alıyor. Ama hiç merak etme, butik davetler veren mekanın 50’den az araç kapasiteli bir otoparkı mevcut!

Bottega Delicatezza kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL

Yemek hizmeti ağırlıklı olan mekan, kına gecende sana enfes lezzetler sunuyor! Organizasyon ekipleri var fakat farklı konsept isteklerin olursa, dışarıdan başka bir firma ile anlaşmana da müsaade ediyorlar. Hem zarif hem de maksimum 100 kişinin katılabileceği butik bir kına merasimi için, doğru adrestesin! Diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan, pembe butona tıkla. ?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Açık ve kapalı alanlarının bulunması sayesinde olumsuz hava şartlarına karşı önlem oluştururken aynı zamanda yıl boyunca düğün ve davetlere de ev sahipliği yapabiliyorlar.
 • Türk ve dünya mutfağından oluşan menüleri ile şölen tadında bir ziyafet çekeceksin.
 • Daha az kalabalık, sadece sevdiklerinin olacağı bir düğün istiyorsan doğru adrestesin.
 • Kendilerine ait bir otoparkın mevcut olması davetlilerinin park sorununu kökten çözüyor!
 • Özel diyet ve hassasiyetlere uygun olacak şekilde az yağlı, glütensiz, düşük kalorili hazırlanan yemekler davetlilerini pek bir memnun edecek!
 • Engelli girişinin bulunması büyük bir artı.
 • Uzman çalışan kadrosu ile düğününü sorunsuz atlatabilirsin!
 • Damak zevkine uymayan yemekler için menüde değişiklik talep edebilirsin.
 • Özel ilgi ve alakayı hem çifte hem de misafirlerine sunmaktan büyük bir mutluluk duydukları da kesin.
 • Mekanın başlangıç olarak sunduğu rakamlar diğer düğün mekanlarının yukarısında kalsa da usta şeflerin hazırladığı o ağız sulandırıcı tatlar düşünüldüğünde oldukça uygun olduğu da görülüyor.

bottega delicatezza

Bottega Delicatezza nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ömerpaşa Sok. No:8 Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Kadıköy’de yer alan Bottega Delicatezza’ya ulaşım hem şahsi araçlar hem de topluma taşıma araçları ile kolay hale geliyor. Açık adresini bıraktığımız mekana; 16, 16D, 4 ve GZ2 numaralı otobüsler ile gelebileceğin gibi D34 minibüsü, Marmaray ya da M4 metro da tercih edebilirsin. Erenköy metro durağı ise 12 dakikalık bir yürüme mesafesinde!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları