Burak Düğün Salonu Adres Yeşilkent Mah. Ozanlar Cad. No:62 (Pazartesi Pazarı Yolu Üzeri) Esenyurt / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Burak Düğün Salonu hakkında

Tebrik ederiz, Esenyurt düğün mekanları arasında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren bir adrese uğradın! Burak Düğün Salonu, yüksek davetli kapasitesi ile de kalabalık aileler için oldukça ideal. Yıllardır pek çok çiftin en mutlu gününde yanında olmuş olan mekanda standart bir düğüne ait aradığın her şeyi bulabilirsin. Senin için fiyatlarını ve hizmetlerini inceledik, devam edelim mi? 😊

Burak Düğün Salonu fiyatları

 • Hem yemeksiz paket hem de yemekli kişi başı fiyatlarına göz gezdirdiğimizde Burak Düğün Salonu Esenyurt’un epey uygun rakamlar talep ettiğini görüyoruz.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici unsurların başında ise düğününde yemek servis edip etmeyeceğin geliyor. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsan, gelecek davetli sayısı ile seçtiğin menü ve hizmetler de bir o kadar önemli oluyor.
 • İşletmenin anlaşmalı çözüm ortakları arasında catering firması da bulunuyor. Yemekli düğünün için öncesinde menü tadımı yapabilir, hoşuna gitmeyen tatlar için menülerde değişiklikler gerçekleştirebilirsin.
 • Kendi anlaştığın bir catering firması ile çalışmak istemen çok normal. Seni bu konuda kısıtlamıyorlar.
 • Burak Düğün Salonu, alkol servisi mevcut olmayan mekanlar arasında yer alıyor.
 • Burada gece yarısına kadar lezzetlerin ve ikramların tadını çıkarabilirsin!
 • Davetli sayısı ve seçeceğin hizmetler doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifini ücretsiz şekilde almak için hemen aşağıdaki pembe butonumuzu kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Eşi dostu çok olan çiftlerdenseniz, doğru sayfadasınız! Böylesine özel bir günde insan tüm sevdiklerini yanında görmek ister elbette. Burak Düğün Salonu’nda yapacağın düğün için davetli listesi hazırlamak hiç zor olmayacak. Çünkü burada 750-1.000 kişiye kadar konuğunu rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Salon tipi klimalarla desteklenen mekan, böylelikle dört mevsim boyunca organizasyonlar için ideal hale geliyor.

Burak Düğün Salonu paketleri

Genel olarak İstanbul düğün salonlarında gördüğümüz hizmetlerle burada da karşılaşıyoruz. Öncelikle salona ulaşır ulaşmaz seninle alanında uzman bir organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Beklentilerin ve taleplerin için profesyonel davet ekibi ile birlikte seni dinleyerek isteklerini hummalı bir çalışma sonucu yerine getirmeye çalışıyorlar. Yemekli bir düğün istediğinde menü seçimi, tadımı ve değişiklikler konusunda da pek bir yardımcı oluyorlar!

Mekan düzenlemesi ve dekorasyon kısmında senin beğenilerini gözeten mekana farklı konsept isteklerin için dışarıdan bir organizasyon firması da getirebiliyorsun. Müzik yayını için gerekli olan ışık ve ses sistemleri ile kurulumları da düğün paketleri içerisinde yer alan hizmetlerden. Canlı müzik / DJ desteği de sağladıklarını belirtmeden geçmeyelim. Hayalindeki düğün için detayları yetkililerle konuşabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Görsellere baktığımızda klasik bir düğün salonu karşılıyor bizi. Dikdörtgen masalar etrafına yerleştirilen sandalyeleri ise istediğin renklerde giydirebiliyorlar. Masalardaki şamdanlar şık bir aksesuar olarak boy gösteriyor. Aynalı kolonlar ve led aydınlatmaların ortama renk kattığını söyleyebiliriz. Perdelerle yaratılan balo salonu havası ise etkileyen detaylardan… Aksesuarda aşırıya kaçmadan klasik şıklığı elde etmeleri beklentileri karşılıyor diyebiliriz. 😊

Müzik

Tüm o hazırlık sürecinin ardından düğünlerin en sevdiğimiz yanı hiç şüphesiz eğlencesi oluyor! Salonların bu konuda takdir ettiğimiz bir özelliği de DJ ve orkestra desteği sağlamaları. Böylelikle zevkine uygun çalacak bir müzisyen aramakla vakit kaybetmemiş oluyorsun. Donanımlı bir sahne kurularak birbirinden değerli sanatçıları ayarlıyorlar. İlk dans ile başladığın gecede saat 00:00’a kadar eğlenebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün gününün ölümsüzleştirilmesini ve profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetini mekan bünyesinde almak istiyorsan, yetkililer ile iletişime geçerek sana bu hizmeti sağlayıp sağlayamayacaklarını öğrenebilirsin. Bunun yanı sıra; çekimlerini beğendiğin bir fotoğrafçı var ise anlaşarak mekana getirebilirsin. Burak Düğün Salonu’nun bu konuda kısıtlaması bulunmuyor. Her şey hayallerindeki düğün için!

Burak Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Cepleri yakmayacak, kaliteli ve unutulmayacak o kına gecesi organizasyonunu Burak Düğün Salonu’nda gerçekleştirebilirsin. Modern çizgilerle buluşturdukları geleneksel kına törenin için bindallıdan kaftana, gösterişli kına tahtından süslemelerine kadar seni tatmin edecek bir hizmet içeriğine sahipler. Her ne kadar burada aksesuar kiralama imkanın olmasa da kına merasiminin eksiksiz gerçekleşmesi için özverili bir çalışma yürüttüklerini söyleyebiliriz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul düğün salonları arasında uygun fiyatları ile göze çarpan Burak Düğün Salonu’nun paket ve kişi başı için talep ettiği rakamlar çiftlerin yüzünü güldürecek cinsten!
 • Burada ister kına istersen de düğün organize et, davetinle profesyonelce ilgilenildiğini görecek ve hissedeceksin.
 • Mekanın catering firması ile iş birliği yapması ve menü tadımı ile menülerde değişiklik imkanı sağlamasını çok beğendik. Böylelikle yemekli düğün planlayan çiftler, davetlilerinin beğenisine sunulacak lezzetleri rahatlıkla seçebilir.
 • Çiftlerin düğün planlama sürecine esneklik kazandıran bir özellikten bahsetmek istiyoruz. Dilersen dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon veya catering firması ile anlaşabiliyorsun!
 • Esenyurt Burak Düğün Salonu’nun Yemekli ve yemeksiz düğün paketi alternatifleri sunuyor olması büyük bir artı. Böylelikle bütçen doğrultusunda bir seçim yapabilirsin.

Burak Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres Yeşilkent Mah. Ozanlar Cad. No:62 (Pazartesi Pazarı Yolu Üzeri) Esenyurt / İstanbul

Mekan, düğün salonlarının hem yoğun hem de makul fiyatlı olduğu Esenyurt ilçesinde bulunuyor. Anadolu Yakası’ndan gelecek konuklarının öncelikle Marmaray, metrobüs gibi toplu taşıma hatlarını kullanarak yaka değiştirmesi gerekiyor. Özel araç tercih edecekler için açık adres yukarıda! Avrupa Yakası’nda ise 142B, 142F ya da 146B numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Otobüs durakları mekana yürüme mesafesinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.