can düğün salonu
Adres Mustafa Kemal Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mahir Sok. No:136 Parseller – Avcılar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Can Düğün Salonu hakkında

Can Düğün Salonu Avcılar’ın uygun fiyatlı ve keyifli mekanlarından biri! Her sene çok sayıda düğün, kına gecesi, nişan töreni gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Davet alanlarında balkon düzeni var. Balkon sayesinde nikah masası da dans pisti de herkes tarafından görülebiliyor.

Servis personellerinden organizasyon sorumlularına kadar tüm çalışanlarıyla kusursuz düğünler için hizmet veren bu mekanla ilgili diğer detayları da inceledik!

Can Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Bütçeni sarsmayacak, çok uygun fiyatlar talep eden bir düğün salonu arıyorsan burası tam senlik!
 • Can Düğün Salonu özellikle uygun fiyatları sayesinde çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği bir mekan.
 • Hafta içi düğünleri, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun oluyor. “Benim için gün fark etmez” diyorsan bunu bi’ değerlendir.
 • Mekanın standart düğün menüleri bulunuyor. Yemekli bir düğün istiyorsan, menüde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Organizasyondan önce düğün salonuna giderek menü tadımı yapma imkanın da bulunuyor.

Can Düğün Salonu’ndan net bir rakam almak istersen hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Can Düğün Salonu’nun geniş bir davet alanı var. Burada 500-750 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Yüksek tavanlı olması sayesinde de tüm davetlilerin ferah bir ortamda vakit geçirebilir.

Can Düğün Salonu paketleri ve organizasyonu

Can Düğün Salonu’na görüşmeye gittiğin zaman işinde uzman organizasyon sorumluları seni karşılıyor. İstediğin düğün tarihini, organizasyon taleplerini ve kafandaki diğer her konuyu kendileriyle paylaşıyorsun. Yetkililer de sana en uygun düğün paketinden bahsediyor ve fiyat veriyor. Düğün günü de tüm etkinlik bu ekip tarafında ustaca yönetiliyor.

Mekanın birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şu şekilde:

 • Yemek / Atıştırmalık servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video
 • Canlı müzik ve DJ
 • Düğün pastası
 • Mekan süslemeleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Isıtma sistemleri

Dekorasyon ve süsleme

Avcılar Can Düğün Salonu’nun dekorasyonuna ve süslemelerine baktığımızda dikkatimizi çeken detaylar şöyle oldu:

 • Yuvarlak ve dikdörtgen masalar
 • Pembe ve beyaz tonlarında süslemeler
 • Masa ve sandalye giydirmeleri
 • Şamdanlar
 • Şık aydınlatmalar

Mekanın standart süslemelerinin dışında ekstra bir konsept oluşturulmasını istersen, dışarıdan bir organizasyon firmasını da buraya getirebilirsin. Buna müsaade ediyorlar. Tabii mekan yetkililerine önceden belirtmen gerekiyor.

Avcılar’daki diğer düğün mekanlarına bakıp, öyle karar vermek isteyenlere: En Çok Tercih Edilen Avcılar Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Müzik

Can Düğün Salonu’nda saat 23:00’e kadar kesintisiz müzik eşliğinde organizasyonlar devam ediyor! Mekan yetkilileri DJ ve canlı müzik ekibi temin edebiliyorlar. Müzisyenlerle düğününden önce görüşerek senin için çalmalarını istediğin şarkıları belirtebiliyorsun. Ondan sonrasını dans pisti düşünsün!

Düğün fotoğrafçısı

Salonun bünyesinde hizmet veren uzman bir fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Düğün paketlerinde de bu hizmeti sunuyorlar. Salona giriş anından itibaren tüm organizasyon kayıt altına alınıyor. Bir taraftan kameraman tarafından düğün videon çekilirken diğer taraftan uzman fotoğrafçılar tarafından en güzel anların ölümsüzleştiriliyor.

Can Düğün Salonu’nda çekilen düğün fotoğrafları anında baskı yöntemiyle davetlilerine hemen teslim edilebiliyor. Bu arada bu ekiple çalışman gerekiyor, mekana dışarıdan başka bir fotoğrafçı getiremiyorsun.

Otopark

Can Düğün Salonu’nun ne yazık ki otoparkı bulunmuyor. Tabii olsa şahane olurdu ancak çok da can sıkmamak lazım. Davetlilerin mekanın çevresinde boş park alanı bulabilir veya etrafındaki ücretli otoparkları kullanabilir.

Alkışlarımız

 • Balkonlu ve iki katlı salonlarıyla, davetlilere hem ferah hem de derinliği olan bir alan sunuyorlar. Dans pistine uzak olan balkon masalarına yaşça daha büyük davetlilerini, akrabalarını oturtabilirsin. Böylece onlar da sakin bir alanda vakit geçirerek düğününe katılmış olurlar.
 • Can Düğün Salonu’nda yaz-kış rahatça düğün yapmanı sağlayacak ısıtma sistemleri mevcut.
 • Yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan; standart menülerin dışında çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen menüler de hazırlayabildiklerini bilmende fayda var.
 • Çiftin konforunu düşünerek tasarladıkları bir gelin-damat odaları bulunuyor. Düğünden önce burada dinlenip, davetlilerin mekana girene kadar onları bu odada bekleyebilirsin.

Diğer organizasyonlar

Can Düğün Salonu, her sene çok sayıda farklı organizasyona kapılarını açıyor. Mekanda düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, açılış, davet ve resepsiyon organizasyonları da düzenlenebiliyor. Burası özellikle kına geceleri için yoğun talep alıyor.

Can Düğün Salonu nerede?

Can Düğün Salonu adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mahir Sok. No:136 Parseller – Avcılar / İstanbul

Mekan, Avcılar Torium AVM’ye 100-150 metre mesafede yer alıyor. E-5 Karayolu’na çok yakın bir noktada yer alması sayesinde buraya ulaşım oldukça kolay. Özel araçlarla gelecek olanlar E-5 üzerinden Bilişim Üniversitesi önünden girerek mekana ulaşabilir. Toplu taşıma kullanacak olan davetlilerin de metrobüs ve otobüs hatlarını tercih edebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları