Çınar Düğün Sarayı Avcılar Adres Hayat Sok. No:15 Pazaryolu Cad. Tahtakale – Avcılar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Çınar Düğün Sarayı Avcılar hakkında

Çınar Düğün Sarayı İstanbul Avcılar ilçesinin merkezinde, ulaşımı kolay bir mekan. Aynı zamanda düğününe tıpkı kendi düğünleriymiş gibi ilgi gösterecek bir ekiple çalışmayı istiyorsan, kesinlikle incelemen gereken bir salon! Şık masa ve sandalye giydirmeleri, zengin ikram menüsü ve ilgi çekici dizaynı ile Çınar Düğün Salonu Avcılar’ı daha yakından incelemeyi istersen yazımızın devamına alalım seni!

Çınar Düğün Sarayı Avcılar fiyatları

 • Avcılar Çınar Düğün Sarayı fiyatlarına baktığımızda gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Düğününü yemekli değil de hafif atıştırmalıklarla ve eğlenceyi odağına alarak kutlamayı istersen, bu mekan uygun yerlerden biri olabilir!
 • Hem anlaştığın organizatörle çalışma hem de düğün mekanını bilen deneyimli işletmecilerden fikir alma imkanını sunuyorlar.
 • Düğünün için ayırdığın bütçe çok da yüksek değilse, Çınar Düğün Sarayı Avcılar fiyatları senin için ideal. Bütün imkanları böyle fiyatlar karşılığında üstelik tam da hayal ettiğin zarafetle sağlamaya olanak veriyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Sevdiklerini düğün gününde bir arada görmenin senin için ne kadar önemli olabileceğinin farkındayız. Bu vesileyle Çınar Düğün Salonu Avcılar İstanbul’un kalabalık yerlerinden birinde olmasına rağmen 300 kişiye kadar çıkabilen kapasitesiyle seni ve sevdiklerini ağırlamaya olanak tanıyor. Çınar Düğün Sarayı ilçenin merkezine çok yakın ve ortalama kapasiteli bir düğün salonu arıyorsan tam sana göre!

Çınar Düğün Sarayı Avcılar paketleri

Seni yormadan öncelikle şunu belirtelim ki eğer düğününün yemekli olmasını istiyorsan Çınar Düğün Sarayı senin için pek uygun bir adres değil. Fakat önemli olan tek şeyin bir araya getirdiğin konukların güzel bir atmosferde ağırlanması olduğunu düşünüyorsan, Çınar Düğün Salonu doğru seçenek olabilir. Hayalindeki bütçe dostu ve samimi düğün için kesinlikle iletişime geçmen gereken bir yer.

Tam olarak beğenilerine uygun olacak şekilde ikram menüsünde değişiklik yapabileceğin Çınar Düğün Sarayı’nda düğünün öncesinde menü tadımını yapabilir ve konuklarına verilecek hizmete dair bir ön bilgi edinebilme imkanına sahip olabilirsin. Düğünün için en güzel atıştırmalıkların senin için özenle hazırlanacağından şüphen olmasın. 😊 Mekanın sana sunacağı hizmetler yalnız ikram menüsü ile sınırlı değil elbette.

Süreç yönetimi konusunda profesyonel bir hizmet alacaksın. Eğer sen de ”Davet akışı ile ilgilenmek yerine düğünümün keyfini çıkarmak istiyorum!” diyenlerden, doğru adreste olduğunu söyleyebiliriz. Çınar Düğün Sarayı Avcılar tüm süreçle baştan sona ilgilenmek üzere kendi organizasyon sorumlusunu sürece dahil edebiliyor. Işık, ses ve sahne ekipmanlarının yanı sıra, süslemeler ve çalma listesini ayarlamak da çok kolaylaşacak!

Dekorasyon ve süsleme

 • Özellikle bir düğünün olmazsa olmazlarından masa-sandalye giydirmeleri! Farklı renklerde ve kendi zevklerine uygun olacak şekilde bu giydirmelerin yapılmasını isteyebilirsin kendilerinden.
 • Geleneksel bir düğün salonu estetiğine sahip olan Çınar Düğün Salonu, beyaz ve altın rengi ağırlıklı mimarisi ile hem sizin hem bu mutlu gününüzün saflığını yansıtacak elegant bir atmosfer sağlıyor.
 • Aynı zamanda konuklarının hepsi için sahneyi ve düğün pistini rahat görebilmenin ne kadar önemli olduğunun farkında olan mekan, masa düzenini davetlilerin için en uygun şekilde konumlandırıyor.

Müzik

Ne tür bir müzik dinlemeyi tercih edersen et; Çınar Düğün Sarayı’nın profesyonel ışık, ses ve sahne hizmetlerini de düğün paketine ekleyerek geceni taçlandırabilirsin. Hatta Avcılar Çınar Düğün Sarayı bununla yetinmeyip düğün dansını gerçekleştirirken sana romantizmi doruklarda yaşayacağın bir atmosfer sağlayacak diye de ekleyelim! Müzik yayınının saat 00:00’a kadar sürmesi ise bir harika.

Düğün fotoğrafçısı

Düğününün en duygusal ve eğlenceli anlarını kaydedecek fotoğrafçıyı seninle buluşturmak da mekanın sana sunduğu hizmetler arasında! Ekstra bir ücret ödemene gerek kalmadan, Çınar Düğün Sarayı senin için anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçıları getirebilir ve en mutlu anlarını ölümsüzleştirebilmen için sana en uygun şartları sunabilir. Bu sayede düğün boyu yapman gereken tek şey anda kalmak ve bu özel günün keyfini çıkarmak. 😊

Çınar Düğün Sarayı Avcılar kına gecesi organizasyonu

Benim düğünüm için aradığım mekan bundan daha büyük ancak kına gecesi, nişan, söz gibi evlenme sürecimin farklı etkinlikleri için daha orta ölçekte ve samimi bir ortam fena olmaz mı diyorsun? Burada tıpkı düğün paketlerinde olduğu gibi kına gecesi organizasyonlarında da çeşitli sahne hizmetleri ve ikram taleplerine göre özelleştirilebilir bir paket oluşturman da mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Çınar Düğün Salonu’nun bizce alkışı hak eden en önemli özelliği menüyü ve ikramları tamamen kendi mutfaklarında hazırlayabilecek alana sahip olmaları.
 • Özellikle dekorasyonda kullanılan büyük kristal avizeler, altın rengi duvar işlemeleri ve kolon detayları ile burası klasik bir estetiğe ve gösterişe sahip.
 • Çınar Düğün Sarayı, birçok düğün salonunun aksine düğününü ve özel kutlamalarını burada yapmayı planlayan çiftler için arzulanan mekan düzenlemesini ayarlamak konusunda oldukça istekli!
 • İstanbul düğün salonları arasında da oldukça uygun fiyatlı bir mekan.
 • Mekan profesyonel ekibiyle sana yardımcı olmak için hazır bulunuyor fakat istersen  başka organizasyon firmalarıyla da anlaşıp tamamen kişiselleştirilebilir bir düğün planlaman bu sayede mümkün.

Çınar Düğün Sarayı Avcılar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Hayat Sok. No: 15 Pazaryolu Cad. No: 15 Tahtakale- Avcılar/ İstanbul

İstanbul içinde pek çok durağı olan Marmaray Halkalı-Bahçeşehir metrosunu kullanarak veya 144M, 146BA, 147, MK15, MR51 gibi İETT otobüsleriyle Çınar Düğün Sarayı’na rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Çınar Düğün Sarayı Avcılar Tahtakale mahallesinde, Avrupa otoyolunun çok yakınında İstanbul’un merkezinden gelen davetlilerin için hemen anayolun yakınında bulunması özelliğiyle senin için avantajlı bir tercih olacak.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.