dedikodulu meyhane bostancı
Dedikodulu Meyhane Bostancı Adres Altıntepe Mah. Bağdat Cad. No:76/2 Maltepe – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Dedikodulu Meyhane Bostancı hakkında

Meyhane kültürünü en canlı haliyle yaşatan mekanlardan biri olan Dedikodulu Meyhane ile tanıştıralım seni! Bostancı’da bulunan bu cıvıl cıvıl meyhane sana unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenleme imkanı tanıyor. Fasıl kültürünü yaşatan yegane mekanlardan olan bu meyhanede müzik ve eğlence seni bekliyor. Düğün öncesi çok ama çok eğleneceğini şimdiden garanti ediyoruz!

dedikodulu meyhane bostancı

Dedikodulu Meyhane Bostancı fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • İstanbul’da bekarlığa veda partisi düzenlemenin ortalama fiyatlarını incelediğimizde Dedikodulu Meyhane’nin fiyatlarının ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu görüyoruz.
 • Mekanın alkollü içecek servis ettiğini ve nezih ortamını göz önünde bulundurursak bu fiyatları anlayabiliyoruz.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici faktör yemek tercihlerin olacak. Mekanın davetler için sunduğu standart bir menü bulunuyor. Eğer dilersen bu menüye meze eklemeleri yapabiliyorsun.
 • Bu fiyata dahil olan hizmetlerin içinde ayrıca müzikler ve oryantal şovu da bulunuyor.
 • Mekanda aksesuar kiralama imkanı bulunmuyor.
 • Saat 21:00-03:30 arası çalışan bu meyhanenin açılış-kapanış saatlerine dikkat etmeni öneriyoruz.
 • Eğer güncel fiyatlar hakkında en detaylı bilgiyi almak istersen sayfamızda bulunan butonlar aracılığıyla fiyat teklifi alabilir ve firmayla iletişime geçebilirsin. Dedikodulu Meyhane Bostancı iletişim bilgileri de sayfamızda bulunmakta.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi

Dedikodulu Meyhane Bostancı bekarlığa veda partisi paketleri

 • Paketlerin içerisinde üç temel unsur bulunuyor. Bunlar organizasyon sorumlusu, mekanın standart menüsü ve müzikler.
 • Organizasyon sorumlusu rezervasyonunun detaylarıyla ilgileniyor ve herhangi bir pürüz çıkmamasını sağlıyor.
 • Mekanın fiks menüsü oldukça lezzetli. Menüde soğuk mezeler, sıcak mezeler ve ana yemek olmak üzere üç başlık var.
 • Menülerinde haydari, Amerikan salatası, karışık turşu, soslu patlıcan, paçanga böreği, piliç pirzola ve meyhane pilavı gibi lezzetler görüyoruz.
 • Canlı müzik ve oryantal şovu da paketlerinin içinde geliyor.

Dekorasyon ve süsleme

Dikdörtgen masaların kullanıldığını gördüğümüz, bordo ve beyaz tonların ağırlıkta olduğu meyhanede en göze çarpan unsur aydınlatma diyebiliriz. Mekanın iki katlı olduğuna ve üst katında locaların bulunduğuna da dikkatini çekelim. Her tarafından sahnenin görülebildiği salonda insanın içi kıpır kıpır ediyor. Eğer dilersen masaların süslemesi için küçük dekorlar kullanabiliyorsun.

dedikodulu meyhane bostancı

Müzik

Eh, fasıl müziksiz olmuyor elbette! ? Mekanın içerisinde bulunan ses, sahne ve ışık sistemleri sayesinde gece boyu müzik devam ediyor. Hatta giderek hızlanıyor ve gece bir oryantal şovuyla son buluyor. Eğer bu sürede istediğin özel parçalar olursa bunu canlı müzik yapan ekibe iletebilir, dilediğin şarkıların çalmasını isteyebilirsin.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Eğer dilersen davetinde görevlendirmek üzere bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsin. Dedikodulu Meyhane’nin bu konuda sorun çıkaracağını düşünmüyoruz ancak yine de bekarlığa veda partin öncesinde onlara sorup danışabilirsin. Bildiğimiz kadarıyla anlaşmalı oldukları bir ekip bulunmuyor. Tercihlerin ne yönde olursa olsun gecenin yıldızı olarak tüm karelerde parlayacağına şimdiden eminiz!

dedikodulu meyhane bostancı

Dedikodulu Meyhane Bostancı diğer organizasyonlar

Yalnızca bekarlığa veda partilerinde değil, aklına gelebilecek pek çok farklı etkinlikte de Dedikodulu Meyhane İstanbul’un şahane ortamından faydalanabilirsin. Bizim aklımıza gelenler arasında doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları, kurumsal etkinlikler, nikah sonrası yemekleri gibi pek çok etkinlik bulunuyor. Tek yapman gereken mekanla iletişime geçip detayları onlara aktarman, gerisini onlara bırak! ?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bekarlığa vedasını bir meyhanenin yıllarca hatırlanacak ortamında yapmak isteyen gelin ve damat adayları buraya!
 • İçerisinde hem sıcak hem soğuk pek çok lezzetin bulunduğu fiks menüleri biz çok beğendik. Üstelik herkesin kendinden bir parça bulabileceği oldukça çeşitli bir menü olduğunu düşünüyoruz.
 • Dedikodulu Meyhane Bostancı fiyat listesi bütçeyi zorlamıyor.
 • Fasıl kültürünün en önemli unsuru müzikler elbette. Gecenin sonunda yer alan oryantal şovuyla eğlence zirvede bitiyor diyebiliriz.
 • Dedikodulu Meyhane Maltepe’nin konumu İstanbul’un her yerinden ulaşmaya oldukça elverişli.

Dedikodulu Meyhane Bostancı çift yorumları

Canku: Düğünümüz çok eğlenceli geçmişti. Düğün tarzında değil de, yemek havasında gerçekleştirmiştik. Bu yüzden konsept olarak bize çok uygundu. Memnun kaldık ve yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum.

dedikodulu meyhane bostancı

Dedikodulu Meyhane Bostancı nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Altıntepe Mah. Bağdat Cad. No:76/2 Maltepe – İstanbul

İstanbul’un en işlek yerlerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Dedikodulu Meyhane’ye ulaşmak için pek çok seçeneğin bulunuyor. Anadolu Yakası’ndan gelecek misafirler Kadıköy üzerinden 16 ya da 16D otobüsüne binip Bostancı İskele Durağı’nda inebilir, ardından yaklaşık 10 dakika yürüyerek bu mekana ulaşabilirler. Marmaray’dan Küçükyalı İstasyonu’nda inersen de kolaylıkla bu meyhaneye ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer Bekarlığa Veda Partisi mekanları