yalı kızı meyhane
Yalı Kızı Meyhane Adres Küçükyalı, Süreyyapaşa Sok. No:1, 34770, Maltepe / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Yalı Kızı Meyhane hakkında

Samimi atmosferinin yanında eğlencenin doruklarına çıkacağın sıra dışı bir düğün mekanı mı istiyorsun? O halde seni Küçükyalı Sahili’nde bekleyen Yalı Kızı Meyhane ile tanıştırmak isteriz. İstanbullu çiftlerin düğün sonrası veya özel kutlamaları için de sıklıkla tercih ettiği bu çözüm odaklı mekanda unutamayacağın bir düğün istiyorsan seni yazının devamını okumaya davet edelim! ?

Yalı Kızı Meyhane düğün fiyatları

 • İstanbul restoran düğünlerine şöyle bir bakıldığında Yalı Kızı Meyhane’nin sunduğu başlangıç rakamları ortalamada seyrediyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında bariz bir fark oluyor.
 • Alkollü içecek servisi bulunan bir mekan olduğu için fiyatları etkileyebileceğini bilmelisin.
 • Zengin menü içeriği ve yemeklerin lezzetleri konusunda iddialı olan mekana başka bir catering firması getiremiyorsun.
 • Menü tadımı imkanı sağlıyorlar. Böylelikle düğün günü sunulacak lezzetleri öncesinde deneyimleyebilirsin.
 • Daha fazla bilgi almak istersen hemen aşağıda pembe bir buton bulunuyor. Ona tıklayarak fiyat teklifi alabilirsin! ?

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Bu tip mekanlar genellikle butik davetlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Fakat şimdi sana güzel bir haberimiz var. Hem çok eğlenceli hem de kalabalık bir restoran düğünü yapmak istiyorsan Yalı Kızı Meyhane’nin ortalama 500 kişilik konuğunu rahatlıkla ağırlayabildiğini bilmelisin! Ayrıca gelişmiş iklimlendirme sistemi bulunan davet alanında mevsime göre ısıtma ve soğutma sağlanarak ferah atmosfer her daim korunuyor! ?

Yalı Kızı düğün paketleri

Aslen bir eğlence mekanı olan Yalı Kızı Meyhane’de düğün yapmak istediğinde alabileceğin belli başlı standart hizmetler var. Bunlar; ışık ve sistemi, canlı müzik / DJ, yemek / kokteyl servisi, servis personelleri, menü tadımı şeklinde sıralanıyor. Elbette bu saydıklarımız dışında almak istediğin ekstra hizmetler olursa, onu da Yalı Kızı Meyhane yetkilileri ile konuşman gerekiyor.

Dekorasyon ve süsleme

Sade ve şık bir tarza sahip olan mekanda ağırlıklı olarak koyu renklerin kullanıldığını görüyoruz. Altın sarısı aydınlatmalar ise loş bir ambiyans kazandırıyor. Ayrıca Yalı Kızı’nın deneyimli organizasyon ekibi senin isteklerini ön plana alıyor ve dekorasyonu bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Masa örtüleri ve çeşitli aksesuarlar da unutulmayarak özenli bir davetli alanı yaratıyorlar.

Müzik

Biliyorsun ki meyhanelerde müzik başroldür. Küçükyalı Sahili’nin en eğlenceli adreslerinden biri olan Yalı Kızı’nda da düğünün için harika bir sahne hizmeti verileceğinden emin olabilirsin. 80’ler ve 90’lar gibi müzik konseptleri, DJ performansı, canlı fasıl ekibi, oryantal gösterileri… Hepsi ve daha fazlası saat 20:00’de başlıyor ve gece 00:00’dan sonra da devam ediyor!

Düğün fotoğrafçısı

Şöyle ki Yalı Kızı Meyhane’nin kendi bünyesinde bir fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunmuyor. Anlaşmalı çözüm ortakları sayesinde sana bir çekim ekibi önerebilecekleri gibi kendin de dışarıdan anlaştığın bir fotoğrafçıyı mekana getirebilirsin. Hizmeti sağlamıyor olabilirler ama bu konuda hiçbir sıkıntı çıkartmadıklarını da bilmelisin.

Yalı Kızı Meyhane diğer organizasyonlar

Yalı Kızı, ”yeni nesil meyhane” konsepti ile tam bir eğlence mekanı! Üstelik yüksek sayıda davetli ağırlama kapasitesiyle de büyük ve keyifli davetlere ev sahipliği yapabiliyorlar. Yani burada tüm özel davetlerini düzenlemen mümkün. Düğününün yanı sıra; söz, nişan, kına, kutlama, baby shower, mezuniyet partisi gibi her türlü etkinliğe açık olan mekan zengin menü içeriği ve bol eğlencesi ile seni bekliyor. ?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Yemek ve ikramlıkları kendi bünyesinde halleden Yalı Kızı Meyhanesi’nin lezzetleri öyle güzel ki adeta ağız sulandırıyor!
 • Kapalı bir salon olması ise hiç sorun olmuyor. Gelişmiş iklimlendirme sistemleri sayesinde sıcak ve soğuk ayarı yapılarak her daim ferah bir ortam oluşturuyorlar. Böylelikle olumsuz hava koşulları da söz konusu olmuyor.
 • Harika bir sahne hizmeti verdiklerini de söylememiz gerek. Sen nasıl bir müzik konsepti istersen ona uyuyorlar ve anlaşmalı çözüm ortaklarını devreye sokuyorlar.
 • Yemekleri ne kadar övülse de ”Ben denemeden bilemem” diyorsan, menü tadımı imkanı seninle!
 • Kalabalık düğünler için oldukça ideal bir kapasiteye sahip.

Yalı Kızı Meyhane nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Küçükyalı, Süreyyapaşa Sok. No:1, 34770, Maltepe / İstanbul

Yalı Kızı Meyhane, Anadolu Yakası’nın gözbebeklerinden biri olan Maltepe’de yer alıyor. Küçükyalı Sahili’nde yer alan bu şık mekana Avrupa Yakası’ndan ulaşım bir tık zor gerçekleşse de Marmaray kullanabileceğin gibi özel aracını da tercih ederek rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun için açık adresi yukarıya bıraktık. Üstelik metro ve tramvay durakları da Yalı Kızı’na oldukça yakın!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları