Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı Adres Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. No:2, 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı hakkında

İstanbul’da beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir kına mekanı mı arıyorsun? İşte burası tam sana göre! Şimdiye dek 1.000’den fazla kına gecesi yapan Holiday Inn Basın Ekspres, sana deneyimleriyle beraber muhteşem bir gece yaşatacak! Organizasyonu ve verdiği hizmetler de oldukça etkileyici. Bu mekan hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için okumaya devam et!

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı fiyatları

 • İstanbul’daki kına gecesi mekanlarıyla karşılaştırdığımızda fiyatları oldukça makul gözüküyor.
 • Fiyatların istediğin hizmetlere göre belirlenmesi de oldukça hoş! Kapıda konuklarınızı karşılayacak ekip, kına tahtı, cibinlik ve minderleri gibi birçok ince detay düşünülmüş. Bunlardan istediğini paketine dahil edebilirsin.
 • Fiyatlandırma için Saray, Hürrem ve Saltanat paketlerinden bütçene uygun olanı rahatlıkla seçebilirsin!
 • Bu fiyatlara dahil olarak; special kuru pasta, sınırsız içecek ikramı ve çerez hizmeti de sunuyorlar.
 • Gecenin vazgeçilmezi olan profesyonel DJ hizmeti, senin ve konuklarının daha da çok eğlenmesini sağlayacak! Bu unutulmaz gecede müzik eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Halkalı Holiday Inn Hotel sana 200 kişilik kapasite imkanı sunuyor. Muhteşem geçmesini arzuladığın bu özel gününde sevdiğin insanları dilediğin gibi çağırabilirsin çünkü kapasite oldukça yeterli! Eminiz ki bu unutulmaz gününde konuklarınla birlikte danslar edip, muhteşem ikramlardan tatmak ve sevdiklerinin mutluluğuna ortak olmaları sana çok keyif verecek. 😊

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı kına gecesi paketleri

Halkalı Holiday Inn Hotel bütçe dostu kına gecesi paketleriyle birçok seçenek sunuyor. Fiyatlandırmayı pakete dahil olan hizmetlere göre yaptıklarından bütçene uygun bir paket düzenleyebilirsin. Saray, Hürrem ve Saltanat olarak paketler sunuluyor ama ayrı bir hizmet istersen fiyatlandırmaya dahil edebilirsin. İstersen planlama ve organizasyon ekibiyle de çalışabilir bu güzel günü daha da güzelleştirebilirsin.

Senin için her şeyi düşünülmüş olan bu özel günde nedimelerine 10 adet bindallı imkânı sunuyor ve muhteşem görünen süslemelerle görsel bir şölen yaşatıyorlar. Ve unutulmaması gereken detaylardan biri de bu özel günde misafirlerin ayrılırken hatıra olarak kına dağıtımı yapabilirsin. Ayrıca kına gecende istersen davul, dansçı ve konfeti eşliğinde giriş yapabilirsin!

Dekorasyon ve süsleme

 • Masalar ve süslemeleri uyum içinde. Şamdanlar ve çiçekler geline yakın konumlandırılmasıyla daha ihtişamlı bir görüntü sağlamış.
 • Siyahla birleşen kırmızı detaylar, ortama bir ağırlık katmış
 • Kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı renkle harmanlanan modern süslemeler sayesinde burası hem geleneksel hem modern bir davet düzenlemek isteyenler için harika bir yer.
 • Teras katındaki alanın altın detaylı süslemeleri de ayrı bir ihtişam katmış.

Müzik

Geçireceğin bu gecede her şeyin mükemmel olmasını istediğini biliyoruz. Halkalı Holiday Inn Express müzik konusunda da oldukça iyi! Kına gecende sevdiğin insanlarla eğlenebilmen için sunulan profesyonel DJ hizmeti oldukça etkileyici. O gün dans etmekten başka hiçbir şey düşünmene gerek yok, zevklerine göre müziklerle rahatça eğlenip gecenin keyfini çıkarabilirsin!

Fotoğrafçı

Düğünden önceki son durak olan kına gecendeki anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekiminin iyi bir fikir olduğunun farkındayız. Bildiğimiz kadarıyla LiLi Kına’nın ortak çalıştığı bir fotoğrafçı var. Bu sayede profesyonel bir hizmet alabilirsin. Dışarıdan fotoğrafçı hizmeti alıp alamayacağını öğrenmek için mekanla iletişime geçip aklındaki soruları sormanı tavsiye ederiz.

Otopark

Park yeri sorunu denince akla gelen şehir İstanbul’da, bu bazen gerçekten tadımızı kaçırabiliyor. Ama senin bunu dert etmene gerek yok! Çünkü ücretsiz otopark hizmeti sayesinde Lili Kına Halkalı davetlilerini her bakımdan memnun edip bu geceden mutlu ayrılmalarını sağlamak istiyor. Bu sayede park yeri aramana da ücretli otoparklara para vermene de gerek yok!

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı diğer organizasyonlar

Kusursuz geçmesini planladığın kına gecen için doğru yerdesin. Birçok seçeneği, ikramları, hizmetleri ve servisleri göz önünde bulundurursak sadece kına değil; nişan ve after party için de rahatlıkla tercih edebileceğin bir yer Holiday Inn Express. Bütçe dostu paketleri, kapasitesi, süslemeleri ve birçok olanağıyla hizmetinde! Daha fazla bilgi için pembe butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sundukları paketlerden istediğini seçebilirsin ve ekstra hizmetler de ekleyebilirsin.
 • Kına tepsisi, davul, Hint kınası, bindallı, kaftan ve kına süslemesi gibi birçok seçeneğin olması günü daha da güzelleştiriyor.
 • Sunulan hizmetlerden; davul, konfeti ve dansçılar eşliğinde salona giriş koreografisi o günü unutulmaz kılacak.
 • Kına organizasyonunda DJ’in olmasından dolayı çalacak müziklerin zamanlaması konusunda endişelenmene gerek yok. Salona geçip istediğin gibi dans edebilirsin.
 • Masa, sandalye ve her masaya konan şamdan süslemesiyle konuklar da inanılmaz memnun olacak. Salona girişten itibaren her detay bir bütünlük ve uyum içinde.

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı çift yorumları

Gülden & Batuhan: Kına gecem için internetten birçok yer araştırdım, bir sürü mekan bakındım. Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı’yı daha önce gittiğim bir kınada keşfetmiştim. İyi ki de o kınaya gitmişim ve orayı keşfetmişim. Burayı bütün çiftlere tavsiye ediyorum. Lili Kına’nın organizasyonundan çok memnun kaldım, çok eğlendim.”

Lale & Veli: Özellikle görselliği çok güzel bir mekan. 90 kişilik bir nişan organizasyonu gerçekleştirdim. Hizmet kalitesi muhteşemdi. Kapalı bir mekan ama havalandırma ve klima mevcut. Masa düzeni, süslemeler çok hoş ve yeterliydi. Yemekli bir organizasyon düzenledim ve yemekleri çok lezzetliydi. Aynı zamanda ücretsiz otopark hizmetleri de vardı. Bir kez daha teşekkür eder, evlenecek çiftlere tavsiye ederim.”

Holiday Inn Expres (LiLi Kına) Halkalı nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. No:2, 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul

Mekanın birçok detayından bahsetmişken, şimdi biraz buraya nasıl ulaşabileceğini anlatalım. Basın ekspres yolu üzerinde bulunan mekanın adresi başta biraz ters gibi görünse de artık İstanbul’da toplu taşımayla her yere kolayca ulaşmak mümkün. Halkalı civarından bineceğin, Fatih Caddesi Durağı’ndan geçen her otobüsle buraya ulaşabilirsin. İndikten sonra 5 dakika yürüyerek mekana varacaksın.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.