i̇skele davet alanı ve restaurant
İskele Davet Alanı ve Restaurant Adres Rumeli Kavağı İskele Cad. No:2/1 Sarıyer / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

İskele Davet Alanı ve Restaurant hakkında

Bekarlığa veda organizasyonunu yaz kış fark etmeksizin açık havada yapmak isteyen gelin adaylarına müthiş bir mekan önerisi ile geldik! İskele Balık Restaurant Sarıyer’de deniz manzarasının keyfini doyasıya çıkarabileceksin. Şirin ve samimi bir atmosfere sahip olan İskele Davet Alanı ve Restaurant’ta enfes lezzetler ile ziyafet çekerken, eğlenceli sohbetlerin de odağı olacaksın.

 • Yüksek davetli kapasitesi
 • Panoramik deniz manzarası
 • Uygun başlangıç fiyatları
 • Geniş menü yelpazesi
 • Profesyonel davet kadrosu

i̇skele davet alanı ve restaurant

İskele Davet Alanı ve Restaurant fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Sevdiklerini bir masaya toplayıp kahkahaların havada uçtuğu yemekli bir bekarlığa veda partisi mi planlıyorsun? İskele Davet Alanı ve Restaurant’ın makul başlangıç rakamları talep ederek sana bu imkanı sağladığını söyleyebiliriz.
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına da şöyle bir göz attığımızda İskele Restoran’ın fiyatlarının ortalamada seyrettiğini görüyoruz.
 • Sadece ikramlı bir davet istiyorsan, bu konuyu yetkililerle konuşmanı öneririz.
 • Bir balık restoranı olmalarına rağmen farklı beslenme alışkanlıklarına ve damak zevkine sahip davetlilerin için beyaz / kırmızı etli ana yemekler, salatalar, ara sıcaklar ve tatlılar da sunuyorlar.
 • Halihazırda yiyecek – içecek sektöründe olan İskele Davet Alanı ve Restaurant’taki organizasyonların için dışarıdan bir catering firması ile çalışamıyorsun.
 • Net rakamlar konusunda en belirleyici etkenler olarak gelecek davetli sayısı ve İskele Restaurant Sarıyer menüleri arasında yaptığın tercih karşımıza çıkıyor.
 • Bu mekanda aksesuar kiralama hizmeti mevcut değil.
 • Fiyatlar, hizmetler ve menü hakkında en doğru bilgiyi edinmek istiyorsan; hemen alttaki pembe butonu kullanarak ücretsiz bir fiyat teklifi alabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı ile hizmet veren İskele Restaurant, nefes kesici deniz manzarası eşliğinde şahane organizasyonlara imza atıyor! 450 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabildikleri bahçelerini yazın serin, kışın ise sıcak olması için ayarlıyorlar. Kapalı alanda organizasyon gerçekleştirecekler için kömür sobası ile sımsıcak bir atmosfer yaratıyorlar ve 300 kişiye ev sahipliği yapabiliyorlar.

İskele Davet Alanı ve Restaurant bekarlığa veda partisi organizasyonu

Bekarlığa veda gibi eğlenceli bir organizasyonun planlama kısmı da keyifli ve stressiz olmalı elbette! İskele Davet Alanı ve Restaurant’ın sana bu konuda yardımcı olacak alanında uzman profesyonel sorumlusu ve ekibi bulunuyor. Süslemeler gibi detayların ardından ise yemekler geliyor. İskele Restaurant Sarıyer menüsü ile yüzleri güldüren bir mekan. Müzik yayını için de yetkililerle konuşabilirsin. ?

i̇skele davet alanı ve restaurant

Dekorasyon ve süsleme

İskele Restaurant hem bahçesi hem de kapalı alanında sunduğu manzarasıyla huzurlu bir gece vadediyor. Ahşap malzemenin ağırlıklı olarak kullanıldığı davet alanını yemyeşil bitkilerle donatmayı da es geçmiyorlar. Bu haliyle oldukça nostaljik ve otantik bir görünüme kavuşan mekanda tercihin üzerine masa ve sandalye giydirmeleri de yapabiliyorlar. Farklı konsept isteklerin için dışarıdan organizasyon firması ile çalışıp çalışamadığını sorabilirsin.

Müzik

Özel günler için de kiralanan İskele Davet Alanı ve Restaurant’ta bekarlığa veda organizasyonları için canlı müzik de sağlanıyor. Mekanın atmosferine uygun olacak şekilde yer yer nostaljik şarkılara da yer veren orkestraya istek parçalarını da iletebilirsin. Gece boyunca dans edebilir ya da oturduğun yerden şarkılara eşlik edebilirsin, tercih sana kalmış!

Fotoğrafçı

 • İşletme bünyesinde aktif olarak çalışan bir çekim ekibinin olup olmadığını yetkililere sorarak öğrenebilirsin.
 • Bu geceyi ölümsüzleştirmek için kendi anlaştığın fotoğrafçı ile çalışmak istersen, sana bu konuda sıkıntı çıkaracaklarını düşünmüyoruz. ?

İskele Davet Alanı ve Restaurant kına gecesi organizasyonu

Son zamanlarda bekarlığa veda partileri pek bir popüler. Fakat bu, geleneksel kına gecelerinin pabucunun dama atıldığını göstermiyor tabii ki. Dilersen İskele Davet Alanı ve Restaurant’ı kına merasimin için de kiralayabilirsin. Geleneksel ve güncel kına müziklerini kendileri sağlıyorlar fakat farklı isteklerin için bir organizasyon firması ile iş birliği yapabilirsin. Detaylı bilgi için pembe butonlar seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Konumu ve manzarasıyla gönülleri fetheden bir mekan!
 • Açık ve kapalı alan imkanını aynı anda sunmaları büyük bir avantaj. Böylelikle dört mevsim boyunca deniz manzarasına karşı organizasyonlarını hayata geçirebilirsin.
 • Taptaze balıkları ile ağızları sulandıran, kırmızı / beyaz et seçenekleri ile yüzleri güldüren İskele Davet Alanı ve Restaurant menüsü hem seni hem de misafirlerini tatmin edecek.
 • Mekana ulaşım konusunda da sıkıntı yaşamayacaksın.
 • Meyhane ve restoran konseptini birleştirerek nostaljik bir hava yarattıkları davet alanlarının samimi bir ortamı bulunuyor.
 • İskele Restaurant fiyatlarını civardaki mekanlarla karşılaştırdığımızda gayet uygun bulduğumuzu söylemeliyiz.

i̇skele davet alanı ve restaurant

İskele Davet Alanı ve Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres Rumeli Kavağı İskele Cad. No:2/1 Sarıyer / İstanbul

İskele Davet Alanı ve Restaurant, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Bulunduğu konum itibariyle özel araçlarla ulaşım da pek kolay! Tercihini bu yönde kullanacaklar için açık adresi hemen yukarıya bıraktık. Şahsi araçlar dışında mekanın bulunduğu İskele Caddesi’nden geçen 25A numaralı otobüs ya da SRY-05 minibüsü de kullanılabilir. Tüm diğer bilgiler için İskele Restaurant iletişim kurmanı bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar