kardeşler düğün salonu
Kardeşler Düğün Salonu Adres Anadolu Hisarı Hekimbaşı Yolu, Çiftlik Cad. No:136 Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Kardeşler Düğün Salonu hakkında

Samimi, eğlenceli, güzel bir salon düğünü yapmak istiyorsun fakat bu düğünü yaparken bütçeni de çok zorlamak istemiyorsun değil mi? Cevabın evet ise Kardeşler Düğün Salonu tam senlik. Mekân şehir manzaralı, yemek seçenekleri de oldukça fazla. Burası sana catering ve organizasyon firması getirme imkânını, ışık, ses, sahne ve vale gibi hizmetleri de sunuyor.

“Kardeşler Düğün Salonu nerededir?” sorusunu merak ettiysen mekân İstanbul Anadolu Yakası’nda Beykoz’da yer alıyor. 1990 yılından beri hizmet veren İstanbul Kardeşler Düğün Salonu, senin bu özel gününü sorunsuz ve kusursuz bir şekilde geçirebilmen için çabalıyor. Çalışanlarının güler yüzlülüğü, işletmecilerinin yardımları senin ve eşinin üzerindeki düğün stresinin minimuma inmesini sağlıyor.

kardeşler düğün salonu

Kardeşler Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Salon, 30 yılı aşkın süredir her bütçeye uygun seçenekleri ile İstanbul düğün salonları arasındaki yerini alıyor.
 • Kardeşler Düğün Salonu fiyatları, yemekli, yemeksiz, hafta içi ve hafta sonu seçenekleriyle konuklarına ortalama bir ücret sunuyor.
 • Hayvansal gıda tüketmek istemeyen misafirlerin için vegan, vejetaryen seçenekler ve minik konukların için de çocuk menüsü seçenekleri bulunuyor. Menülere göre fiyatlarda da değişiklikler yapılabiliyor.
 • Fotoğraf ve video çekim hizmeti ücretsiz bir biçimde sunuluyor.
 • Kardeşler Düğün Salonu fiyat listesi dışında kendine özgü bir fiyat teklifi almak istiyorsan aşağıdaki butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

 Kapasite

“Misafirimiz çok, buraya sığabilir miyiz” diye düşündüysen Hekimbaşı Kardeşler Düğün Salonu kapasitesinden bahsedelim sana. Salon, sabit davet alanı için ortalama olarak 500-750 kişilik bir kapasiteyi sana ve misafirlerine sunuyor. Kapalı bir mekân için oldukça fazla sayıda kişiye hizmet sağlayabiliyor. Konuk sayına göre bu kapasitenin biraz da olsa dışına çıkabilmene izin veriyorlar.

kardeşler düğün salonu

Kardeşler Düğün Salonu paketleri

Yemekler, dekorasyonlar ve süslemeler, ses sistemi, müzik, ışık, fotoğrafçı gibi detayları nasıl halledeceğini düşünüyor olabilirsin. Merak etme, paketlerinin içerisinde seçenekler mevcut. İsteklerine göre alacağın hizmetler değişebiliyor. Her şey sana göre şekilleniyor. Hadi gel sana, eşine ve konuklarınıza hangi hizmetlerin verildiğine birlikte bakalım.

 • Yemekli, yemeksiz ikramlık seçenekler
 • Menü tadımı
 • Özel menü seçenekleri
 • Mekan süslemeleri
 • Gelin arabası süsleme hizmeti
 • Sanatçı, piyanist şantör, davulcu
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • 20 poz hediyesi
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Otopark
 • Vale

Dekorasyon ve süsleme

Aklında olan renk ve konsept ile hazırlanmış bir düğün salonunda evlenmeyi kim istemez ki? Bu mekanda davet alanlarını kişiselleştirerek hayalindeki mekânı oluşturmana yardımcı oluyorlar. Masa ve sandalyeler için çiftlere renk skalaları sunuyorlar. Bunların dışında dekorasyon ve süslemeler için de farklı opsiyonlar vererek istediğin tarzı yakalamanı sağlıyorlar.

Düğünler için standart renk olarak masa ve sandalyelerde pudra pembesi kullanılırken; şamdanlarda, lambalarda, dekor ürünlerinde, diğer nesne ve objelerde ise genellikle altın sarısı ve hardal rengi detaylar kullanılıyor. Pudra rengi detaylar, krem rengi ve beyaz ile bir arada, mis kokulu mevsim çiçekleri eşliğinde, sıcak ve soğuk tonların ahengiyle kombine ediliyor.

kardeşler düğün salonu

Müzik

Düğünlerin en eğlenceli kısmı olan müziğe ve dansa geldi sıra. Bu konuda şansın yaver gidiyor. Çünkü salonda sanatçı ve piyanist eşliğinde müzik hizmeti veriliyor. İsteğine bağlı olarak davulcu da getirtebiliyorsun. Salonun ses sistemi de oldukça iyi, daha ne olsun. Sonrası malum, vur patlasın çal oynasın. Eğlencenin tadını çıkar, pistten inme. ? 23.00’ten sonra müzik hizmetinin sona erdiğini unutma ama.

Düğün fotoğrafçısı

Burada gerçekleştireceğin düğün organizasyonu için fotoğrafçı hizmeti de sana sunulanlar arasında. Giriş anından düğün bitene kadar olan her kısım video kaydına alınıyor. Düğün fotoğrafçısı 20 tane aile fotoğrafını ücretsiz bir şekilde çekiyor. Eğer bu özel gününden daha fazla hatıranın kalmasını istiyorsan poz sayısını ücret dahilinde arttırabiliyorsun.

kardeşler düğün salonu

Otopark

İstanbul Beykoz’da yer alan düğün salonuna kendi aracıyla gelecek konukların bulunuyorsa kaygılanmasınlar. Düğün salonunun 100-150 araç için kapasitesi olan bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de var. Bu hizmetlerle araç sahibi konuklar büyük bir sorundan kurtulmuş olacaklar. Misafirlerin park yeri bulma, araçlarının güvenliğini merak etme gibi dertlerle uğraşmayıp düğününün tadını çıkarmaya bakacaklar! ?

Kardeşler Düğün Salonu diğer organizasyonlar

Mekan, evlilik dışındaki organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Kına, nişan, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günlerinde de seni yalnız bırakmıyorlar. Ayrıca açılışları, kurumsal etkinlikleri, davetleri ve toplantıları da burada gerçekleştirebiliyorsun. Her organizasyona uygun konseptler dilediğince hazırlanabiliyor. Sana da keyfini çıkarmak kalıyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Menü tadımına göre menülerde değişiklik yapabilme seçeneklerinin yanı sıra vegan, vejetaryen menüler, çocuk menüleri gibi kişiselleştirilmiş sunumlar yapmaları oldukça güzel.
 • Yemeksiz seçeneklerde çeşit çeşit ikramların sunulması çok iyi.
 • Salonun dekorasyon ve süslemeleri için renk skalası sunmaları güzel bir uygulama.
 • Otopark ve vale hizmetleri sunmaları konuklar açısından büyük bir avantaj. Engelli girişinin olması da çok önemli.
 • Her bütçeye uygun düğün paketi hizmeti vermeleri, bu hizmetleri verirken de devamlı organizasyon ekibiyle iş birliği halinde olmaları harika.

kardeşler düğün salonu

Kardeşler Düğün Salonu çift yorumları

Büşra & Erdal: “Kına organizasyonu ve salon için anlaştık. Kına kızları güler yüzlüydü ve bana destek oldular. Herhangi bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.”

Filiz & Soner: “Nişanımızı yapmıştık. Memnun kaldığımız için kına ve düğünüm için de anlaşma yaptık. Çok güzel ilgilendiler, memnun kaldım.”

Kardeşler Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Anadolu Hisarı Hekimbaşı Yolu, Çiftlik Cad. No:136 Beykoz / İstanbul

Kardeşler Düğün Salonu yol tarifini merak ettiysen eğer 11H, 136B, 15H numaralı otobüsler seni davet yerine ulaştırıyor. Küçüksu Kardeşler Düğün Salonu’na 1 dakika yürüme mesafesinde Gül Sokak-Üsküdar ve Şenlik Camii Parkı Durağı bulunuyor. Otobüs ile Kardeşler Düğün Salonu Hekimbaşı ve Kadıköy arası 65 dakika, Üsküdar-Sarıyer 59 dakika, Ümraniye ise 47 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

 Benzer düğün mekanları