mi bella garden
Mi Bella Garden Adres Merkez Mah. İsmet Paşa Cad. No:2, 34406 Kağıthane / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Mi Bella Garden hakkında

Bahar ve yaz aylarında, tatlı bir bahçede bol eğlenmeli düğün gerçekleştirmek nasıl da keyifli olur değil mi? ? Kış ayları ya da olumsuz hava koşulları söz konusu olduğunda Mi Bella Garden’ın kapalı alan seçeneği de bulunuyor. Profesyonel davet sorumlusu ve ekibine sahip olan mekanın eksiksiz organizasyonu, lezzetleri yemekleri ve fiyatları seni çok mutlu edecek! Hazırsan, başlayalım.

mi bella garden

Mi Bella Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • İstanbul restoran düğünlerinin fiyat ortalamasına baktığımızda Mi Bella Garden’ın talep ettiği başlangıç rakamlarını oldukça makul bulduğumuzu söyleyebiliriz. Yemekli bir düğün isteyenler için gayet ekonomik bir alternatif!
 • Seçeceğin menü, hizmet içerikleri ve gelecek davetli sayısı gibi etkenler nihai rakamın belirlenmesinde büyük bir rol oynuyor, bilgin olsun.
 • Halihazırda kafe ve restoran hizmeti veren mekan, davetlilerin beğenisine sunulacak yemekler konusunda birebir kendi mutfağı ile çalışıyor.
 • Dışarıdan catering firması getirmene pek sıcak bakmadıklarını söyleyelim.
 • Yemekli bir davet için lezzetlerden öncesinde emin olmak pek bir önemli tabii. O halde Mi Bella’nın menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı sağladığını bilmek seni mutlu edecektir.
 • Geniş menü yelpazesinin içinde çeşitli beslenme alışkanlıklarına sahip misafirlerini de unutmuyorlar. Davet öncesinde sayı belirtmen dahilinde çocuklara özel ve vejetaryen tabaklar hazırlatabilirsin.
 • Alkollü içecek servisi mevcut değil.
 • Yemek ve meşrubat servisi saat 00:00’da sona eriyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 50’den az kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Açık ve kapalı alanları ile sana istediğin davet alanında düğün gerçekleştirme fırsatı sunuyorlar. Kararını verdiysen, detaylı bir konuk listesi hazırlama süreci seni bekliyor demektir. Çünkü Mi Bella Garden Kağıthane’deki işletmesinde butik organizasyonlara ev sahipliği yapması ile biliniyor. Son zamanlarda az ve öz kişiyle yapılan davetlerin popülerleşmesi de bu mekanın tercih edilebilirliğini arttırıyor!

Mi Bella Garden düğün paketleri

Mi Bella Garden, evlenecek çiftlere özel dolu dolu düğün paketleri hazırlıyor. Standart bir düğüne dair ihtiyacın olabilecek her türlü hizmeti burada bulabilirsin. Kendi bünyelerinde sağlamadıkları hizmetler için de anlaşmalı çözüm ortaklarını devreye sokuyorlar. Böylelikle kusursuz bir organizasyon sağlanmış oluyor. Biz senin için genel hizmetleri aşağıya sıraladık. Ekstra taleplerin olursa, yetkililerle görüşebilirsin.

 • Yemekli davetler için Türk ve dünya mutfağının enfes lezzetlerini buluşturuyorlar. Menü seçimin doğrultusunda ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar ve ana yemek çeşitleri ile zengin bir ziyafet çekebilirsin!
 • Güler yüzlü servis personellerinin bir diğer önemli özelliği ise kesinlikle hızlı olmaları. Taze ve sıcak servis edilen yemekler daha da hoşuna gidecek.
 • Her bir ayrıntı ile senin yerine uğraşan bir ekip düşün. İşte, o ekip Mi Bella Garden’daki kusursuz organizasyonlardan sorumlu!
 • Eğlencenin yaşatıldığı mekanda ışık ve ses ekipmanları eşliğinde sahne hizmeti de mevcut.
 • Davet alanı süslemeleri için senin isteklerini baz alıyorlar.

mi bella garden

Dekorasyon ve süsleme

İç ve dış dekorasyon konusunda kendisini günden güne geliştiren Mi Bella Garden’ın klasik ama şık bir tarza sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap masalar ve konforlu sandalyeler ile ayarlanan oturma düzeni ile konforlu bir gece seni bekliyor. Bahçede ise ağaçlar arası ışıklandırmalar pek bir samimi hava yaratıyor! Ağaçlar ve çiçeklerle donatılmış olan alanda keyifli vakit geçireceğine eminiz.

Müzik

Özel günlere yapılan ev sahipliği de özel olmalıdır diye düşünenlerden misin? O zaman müjdemizi isteriz! Sağladıkları tüm imkanların yanı sıra; Mi Bella Garden sahnesinde profesyonel müzik gruplarını da ağırlıyorlar. Temponun yükseldiği düğününde artık ”Vur patlasın, çal oynasın” zamanı geldi. Saat 00:00’a kadar süren sahne hizmeti ile kurtlarını istediğin gibi dökebilirsin. ?

Fotoğrafçı

Her yerden patlayan flaşlarla kendini özel bir davette hissedebilirsin! Arkadaşlarının ve ailenin kameraları ellerinden düşmeyecek elbette. Senin de bu kareleri profesyonelleştirmek istemek en doğal hakkın! Böylelikle mekana kendi anlaştığın bir fotoğrafçıyı getirebildiğinin haberini vermek isteriz. Mi Bella’nın kendi anlaşmalı çözüm ortakları arasında fotoğraf ve video hizmeti veren bir ekibin olup olmadığını yetkililerle görüşerek öğrenebilirsin.

mi bella garden

Otopark

 • Mi Bella Garden’a ait 50’den az araç kapasiteli bir otopark mevcut. Hiç merak etme, bu kapasite mekanın davetli sayısını hayli hayli karşılayacak derecede.
 • Otopark gibi büyük bir avantajın yanı sıra vale hizmeti de sağlıyorlar.

Mi Bella Garden kına organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Mi Bella Garden’ın profesyonel davet ekibiyle kına geceni başından sonuna kadar organize etmeye hazır mısın? Mekan içerisinde istediğin konseptte dekor oluşturabiliyorlar. Fakat dilersen, farklı tarz ve aksesuar isteklerin için dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsin. Kına tahtı, kına müzikleri ve zenne / oryantal ile eğlenceli bir kına törenine bekleniyorsun!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bütçe dostu mekanlar arasında yer alan Mi Bella Garden’da şölen tadında ekonomik bir düğün gerçekleştirebilirsin.
 • Halihazırda restoran hizmeti veren mekanın lezzetli yemekleri hem senin hem de konuklarının çok hoşuna gidecek!
 • Düğünün için profesyonel müzik grubu seçeneğin de mevcut.
 • Özel araçları ile gelen misafirlerin otopark ve vale hizmeti ile mest olacak.
 • Menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı sağlayan işletmeye bizden bir alkış!

mi bella garden

Mi Bella Garden nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Merkez Mah. İsmet Paşa Cad. No:2, 34406 Kağıthane / İstanbul

Mi Bella Garden, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Anadolu Yakası’ndan gelecek misafirlerin için ise çok da uzak sayılmayacak bir noktada bulunuyor. Özel aracınla geleceksen yukarıdaki açık adresten faydalanabilirsin. Toplu taşıma kullanacaklar için ise pek çok alternatif mevcut. 41ST, 41Y, 48N, 48T, 63 ya da 65G numaralı otobüsleri tercih edebileceğin gibi; M7 metro ve B-46 minibüsü de kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar