nanna restaurant
Adres Maltepe Sahil Yolu Cumhuriyet Cad. No:92 34840 Küçükyalı – Maltepe / İstanbul
Telefon 0216 706 6942

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Nanna Restaurant hakkında

Nanna Restaurant, Maltepe’de yer alan şık bir düğün mekanı! Farklı kapasitelere sahip salonlarıyla, çiftlerin en güzel anlarına ev sahipliği yapıyorlar. Ulaşım kolaylığı, menü çeşitliliği, şık süslemeleri, tecrübeli ekibi ve diğer tüm avantajlarıyla burası çiftlerden tam puan alıyor.

Restoranla görüşmeden önce merak edebileceğini düşündüğümüz bazı detayları senin için derledik. Buyursunlar:

Nanna Restaurant düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Nanna Restaurant fiyatları, seçeceğin menüye göre değişiyor. Mesela kokteyl menüler yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Bütçen düşükse, hafta içi düğünlerini değerlendirebilirsin.
 • Restoranın aşçıları Türk ve dünya mutfağından çok sayıda lezzet hazırlayabiliyor.
 • Nanna Restaurant menü tadımı imkanı sunan düğün mekanlarından.
 • Dilersen çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menüler de hazırlayabiliyorlar.

Mekana aşağıdaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayarak veya 0216 706 6942 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsin. Nanna Restaurant iletişime geçen çiftlere detaylı bilgi veriyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Nanna Restaurant’ın üç farklı organizasyon alanı bulunuyor: 400 kişilik Yalı Salonu, 150 kişilik Orta Kat ve 50 kişi ağırlayabileceğin VIP Salon! Davetli sayına ve organizasyonuna göre sana en uygun olanını seçebiliyorsun. VIP Salon, daha çok nikah sonrası yemek organizasyonu gibi butik organizasyonlar için kullanılıyor.

Nanna Restaurant düğün paketleri

Nanna Restaurant, çifte özel farklı düğün paketleri oluşturabiliyor. Paket dahilinde sundukları hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Canlı müzik ve DJ
 • Karşılama kokteyli
 • Yemekte sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Çay ve kahve ikramı
 • Mekan süslemeleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Otopark ve vale

Restoranda birbirinden şık üç ayrı konsept uygulayabiliyorlar. Bu konseptlerden dilediğini seçiyorsun ve mekan ona göre süsleniyor. Süslemeler, mekanın bünyesindeki ekip tarafından yapılıyor. Başka bir organizasyon firmasıyla çalışamıyorsun.

Maltepe’deki uygun fiyatlı düğün salonu seçenekleri de burada: En Uygun Fiyatlı Maltepe Düğün Salonları

Müzik

Nanna Restaurant’ta gece 01:00’e kadar müzik devam edebiliyor! Tabii bu standart düğün organizasyonları için geçerli. Eğer after party yapacaksan, özel alanda DJ performansı eşliğinde çok daha geç saatlere kadar eğlenebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Nanna Restaurant, evlenecek çiftlere fotoğrafçı hizmeti de sunuyor. Mekanın anlaşmalı bir ekibi var ve bu ekip tarafından tüm organizasyon başından sonuna kadar video kaydına alınıyor. Restoran yetkilileri anlaşmalı fotoğrafçılarıyla çalışmanı istiyor, dışarıdan getiremiyorsun.

Maltepe’deki kır mekanlarına da bakmak istersen: En İyi Maltepe Kır Düğünü Mekanları

Otopark

Nanna Restaurant’ın 250-500 araç kapasiteli geniş bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Alkışlarımız

 • Nanna Restaurant’ın yemeklerine herkes bayılıyor! Osmanlı mutfağından Yunan ve Çin mutfağına kadar burada hangi lezzeti ararsan bulabiliyorsun.
 • Restoranda after party yapma imkanı da bulunuyor. Aile büyükleri mekandan ayrıldıktan sonra, yakın arkadaşların ve genç akrabalarınla eğlenmeye devam edebilirsin.
 • Açılır kapanır tavan sistemlerinin olması çok iyi. İstediğin zaman açabildikleri tavan sayesinde ortam hep havadar oluyor.

Diğer organizasyonlar

Nanna Restaurant, günlük olarak hizmet veren bir mekan. Organizasyon düzenlemek için önceden o tarihi kiralaman gerekiyor. Burada düğünlerin yanı sıra nikah sonrası yemeği, baby shower, bayi toplantısı, davet, doğum günü, kına gecesi, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, nişan, parti ve sünnet düğünü organizasyonları da düzenleniyor. Bak bekarlığa veda etkinlikleri için de çok uygun, aklında olsun.

Nanna Restaurant nerede ve nasıl gidilir?

Nanna Restaurant adres: Maltepe Sahil Yolu Cumhuriyet Cad. No:92 34840 Küçükyalı – Maltepe / İstanbul

Nanna Restaurant telefon: 0216 706 6942

Restoran, şahsi araçlarla da toplu taşımayla da ulaşılabilen kolay bir konuma sahip. Marmaray ile geleceksen İdealtepe Durağı’nda inip, 3 dakika yürümen yeterli oluyor. Otobüsle Çınar Durağı’nda inince yürümesi 2 dakika sürüyor.  Özel araçlarla mekana ulaşmak, Avrasya Tüneli’nden ve Boğaz Köprüsü’nden 15 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Nanna Restaurant çift yorumları

Sizden daha önce evlenmiş çiftlerin yorumlarını mutlaka dikkate almalısın. Tüm planını bu cümlelerin üzerine yapmanı kastetmiyoruz elbette ama mesela Nanna Restaurant’la ilgili yapılan bu yorumların işine yarayacağını düşünüyoruz:

Ayşe & Seçkin: “Düğün yemeği için tavsiye üzerine gittiğim ve anlaştığım mekan. Her şey fevkalade idi. 350 kişilik bir düğün yemeğinde emeği geçen herkese teşekkürler. Makul bir fiyata çok eğlendik.”

Aysun & Semih: “Nikah sonrası kutlama yemeği oldu mekanda. Özel bir yer ayarladılar bize, 50 kişilik canlı müzikli bir yemek organizasyonu oldu. Yemeklerden ben tadamadım ama konuklarımız beğendiğini söylediler. Servis elemanları gayet temiz ve ilgililerdi.”

Benzer düğün mekanları