Rimex Düğün Salonu Adres İçmeler Mah. Gediz Sok. No: 1/2 Tuzla – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Rimex Düğün Salonu hakkında

Bu yazımızda Tuzla’da bulunan Rimex Düğün Salonu’nu mercek altına yatırıyoruz. 350 kişilik kapasitesiyle bu düğün salonu yıllardır pek çok çiftin en mutlu gününe ev sahipliği yapmış. Mütevazı, çok da kalabalık olmayan bir düğün planlayanlar için güçlü bir alternatif olduğuna inandığımız Rimex, klimalı salonuyla her mevsim düğün planlamasına açık.

Rimex Düğün Salonu fiyatları

 • İstanbul düğün salonlarının ortalama fiyatlarına baktığımızda görüyoruz ki Tuzla Rimex Düğün Salonu’nun fiyatları oldukça uygun.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici unsurlar davetini hangi gün düzenleyeceğin ve yemek servisi isteyip istemediğin oluyor.
 • Mekanda maalesef düğün öncesinde menü tadımı yapma imkanı yok, ancak menülerin içeriğine beraber karar veriyorsunuz ve değişiklikler yapabiliyorsun.
 • Yemek servisi 23:00’e kadar devam ediyor.
 • Kocaman bir düğün pastası hazırladıkları da dikkatimizden kaçmıyor.
 • Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak istersen sayfamızda bulunan pembe butonları kullanarak firmadan ücretsiz biçimde fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Tuzla İçmeler Rimex Düğün Salonu’nun kapasitesi ne çok kalabalık ne de çok küçük bir düğünü olacak çiftlerimiz için ideal, yaklaşık 350 kişilik. Açık alanı bulunmayan mekanda maalesef ayrıca bir sigara içme alanı da bulunmuyor. Ancak mekanda klima ve havalandırma bulunduğu için hem yaz hem de kış aylarında sıkıntı çekmeden bu salonu kullanabiliyorsun.

Rimex Düğün Salonu paketleri

 • Kokteylli bir düğün tercih edecek olursan misafirlerine pasta, çerez ve içecek ikramı yapılıyor.
 • “Yok ben düğünümde yemek servis etmek istiyorum” diyenlerdensen hem catering firması hem de mekanın kendi mutfağıyla çalışabiliyorsun. Sana oldukça zengin içerikli bir menü hazırlıyorlar.
 • Davetinin detaylarıyla ilgilenmesi için sana bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Ayrıca düğün günü sana hizmet edecek personel de görevlendiriliyor.
 • Mekan düzenlemesi, dekorasyon ve gereken ışık ve ses sistemlerinin hazırlanması da düğün paketlerinin içerisinde.

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekanda tercihine göre yuvarlak ya da kare masalar kullanılıyor.
 • Tiffany sandalyeler tercih ettiğin renk ve konsepte göre giydiriliyor. Düğün salonu genel olarak altın rengini tercih ediyor bu süslemelerde.
 • Masalarda altın rengi detaylara sahip şamdanlar ve mumlar tercih ediliyor. Ayrıca kurutulmuş çiçeklerin de kullanıldığını görebiliyoruz.
 • Mekanda kristal avizeler ve aynaların beraber kullanılması harika ışık oyunlarının yaşanmasına sebep oluyor.
 • Düğün platformunun diğer alanlardan farklı olarak kırmızı tonlarında süslendiğini görüyoruz.

Müzik

En kaliteli ışık, sahne ve ses sistemlerinin düğünün için hazırlanacağı Rimex Düğün Salonu Tuzla’da müzik yayını 23:00’e kadar devam ediyor. Ayrıca bir after party alanları olmadığını belirtelim. Eğer düğününde canlı müzik istiyorsan mekanla görüşüp gereken ayarlamaları yapmalarını sağlayabilirsin. Düğün boyunca volkanlar, konfetilerle eğlencenin dozunu arttıracaklarını da söyleyebiliriz.

Düğün fotoğrafçısı

Rimex Düğün Salonu İçmeler’in düğün paketlerinin içerisinde fotoğraf ve video çekimi olduğunu belirtmiştik. Düğün için beraber çalıştıkları ekip hem tüm etkinliği video kaydına alıyor hem de gece boyu fotoğraf çekiyor. Drone da kullanan bu ekip senin için çok güzel bir video çekimi oluşturuyor. Eğer başka bir ekiple çalışmayı tercih ediyorsan bu mekana onları da getirebilirsin.

Rimex Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Kına geceni de yemekli ya da yemeksiz olacak şekilde düzenleyebiliyorsun. Aksesuar kiralama imkanı bulunan mekan bindallıdan kına mumuna pek çok şeyi senin için temin ediyor. Kına için tercih ettiğin renk paletine göre mekan süsleniyor. Üstelik fotoğraf ve video çekimi de paketlerine dahil! Eğer dilersen senin için davul şovu ya da semazen gösterisi de hazırlayabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bütçe dostu bir düğün isteyenler buraya! Tuzla Rimex Düğün Salonu mütevazı bir düğün planlayan çiftlere harika imkanlar sunuyor.
 • Hem kokteylli hem de yemekli menülerinin içeriği oldukça zengin. Üstelik kocaman bir düğün pastası da düğününe şatafat katıyor.
 • Fotoğraf çekimlerinde drone kullanımı sık karşılaşmadığımız bir detay! Açıkçası biz bu opsiyondan çok hoşlandık.
 • Dışarıdan organizasyon firmalarıyla çalışarak mekanı istediğin konseptte süsleyebiliyorsun. Eğer dilersen catering ve fotoğraf çekimi için de dışarıdan yardım alabiliyorsun.
 • Toplu taşıma alternatifleriyle buraya ulaşmakta hiçbir sıkıntı çekmeyeceksin.
 • Eğer düğününü bu mekanda yapmaya karar verirsen o gün yalnızca senin düğünün yapılıyor. Organizasyonu kuvvetlendirdiği için bu durumu alkışlıyoruz.
 • Bu düğün salonuna engelli girişi bulunuyor.

Rimex Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İçmeler Mah. Gediz Sok. No: 1/2 Tuzla – İstanbul

Bildiğimiz kadarıyla mekanın bir otoparkı bulunmuyor, yani özel aracınla gelmeden önce bir kere daha düşünmek isteyebilirsin. Toplu taşımayla gelmek isteyen misafirler Kadıköy’den M4 metrosuna binip ardından Pendik İstasyonu’nda inebilirler. Buradan binecekleri 500L numaralı otobüsten İçmeler Durağı’nda indikleri takdirde mekan birkaç dakikalık bir yürüme mesafesinde kalıyor. Elbette taksi opsiyonu da mevcut.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.