salon ezo ve kır bahçesi
Adres Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No: 33 Avcılar İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Salon Ezo hakkında

Salon Ezo Avcılar düğün salonları arasında 1 kır bahçesi 3 deniz manzaralı salonuyla masalsı bir yer. Yemyeşil nezih kır bahçesinin yanında enfes deniz manzaralı salonları ile her mevsim havadar ve yaz düğünü tadını yaşayabileceğin bir mekan. Kokteyl, yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonlarının yanında Avcılar kına mekanları arasında da popüler olan Ezo Düğün Salonu; zarif süslemeleri, büyük otoparkı ve güler yüzlü personeli ile de çok seviliyor.

Klimalı, kolonsuz ve manzaralı salonlarına kapalı düğün salonu demek zor. Manzaraları ve balkonları ile en soğuk havalarda bile açık havada düğün yapıyormuş hissini yaşatıyorlar. Ezo Düğün Salonu Avcılar’da kır düğününün yanında farklı büyüklüklerdeki deniz manzaralı kapalı salonlarıyla fark yaratanlardan.

Salon Ezo düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Ezo Düğün Salonu Avcılar mekanları arasında hizmet kalitesi, fiyat-performans açısından epey başarılı. Beyaz et, kırmızı et, ordövr tabağı+pasta ve kokteyl menüleri ile farklı bütçelere hitap ediyor. Menülerin içeriklerini fiyat teklifi aldığında sana iletecekler.
 • Dışarıdan catering firması getiremiyorsun. Ezo Restaurant düğün, nişan, kına vs için hazırladığı menüleri ile standartlarını kendi belirliyor.
 • Servis 23:30’a kadar devam ediyor.
 • Menülerdeki lezzetlerin tadına düğünden önce baktırıp değişiklik istersen yardımcı oluyorlar.
 • Alkollü düğün mekanları arayışındaysan seni İstanbul düğün salonları için önerdiğimiz diğer mekanların yazılarını okumaya davet ediyoruz. Salon Ezo alkol servisi yapmıyor.

Buralar da ilgini çekebilir: En Popüler Beylikdüzü Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Kapasite

Kır Bahçesi 1000 kişi (700 kişilik açık, 300 kişilik kapalı alan)
Salon 1 550 kişi
Salon 2 350 kişi
Salon 3 150-200 kişi
 • Salon 3 kapalı değil, tatlış bir açık hava davet-kokteyl alanı.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Avcılar Ezo Düğün Salonu tüm organizasyonu kendi üstleniyor, dışarıdan başka bir firma getirmeni kabul etmiyor. Menülerin yanında salon, masa ve sandalye süslemesi, canlı müzik, DJ, volkan, konfeti şov, gelin yolu, nikah masası ve çiçek aranjmanı gibi hizmetleri ile dolu dolu bir düğün gecesi planlıyorlar. Düğün paketlerine dahil olan hizmetlerin ayrıntısı için fiyat teklifi alabilir ya da mekanı hemen arayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Salon Ezo beyaz masa ve sandalyelere renkli organze kumaşları bağlayarak klasik ama hoş bir süsleme yapıyor. Bu, tabii ki standart olanı. İstersen farklı konseptlerde masa, sandalye ve salon süslemesi yaptırabilirsin. Deniz manzarası o kadar güzel ki tüm atmosfer doğal olarak muhteşem zaten. Salonlardaki renkler ve detaylar da farklı tabii. Mesela bir salonunda golden kaplama sandalye ve bunlara uygun şamdan vs varken diğer salonda beyaz şamdan ve sandalyeler bulunuyor. Genel olarak sade ve şık bir düğün dekorasyonu yaptıklarını söyleyebiliriz.

Müzik

Canlı müzik 23:00’e kadar sürüyor. Ezo Kır Bahçesi’nde after party ile eğlenceyi daha geç saatlere uzatma imkanın da var.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları ve video çekimi için Ezo Düğün Salonu kendi anlaşmalı olduğu stüdyolarla çalışıyor. “Kaç poz kaç adet, ne kadar hediye ne kadarı ücretli ve kaça?” gibi sorularının cevabı için mekanla iletişime geçebilirsin.

Otopark

Her salon için otopark kapasitesi farklı. Aracı ile gelecek misafirlerinin park sorunu yaşamayacağına emin olabilirsin. Salon Ezo otoparkında valesi ile de davetlilerine konfor sağlıyor.

Alkışlarımız

 • Ezo Düğün Salonu Avcılar içinde manzarası, farklı büyüklükte salonları, aynı zamanda kır bahçesinin olması ve otopark sorunu yaşatmaması ile alkışlarımızı topluyor.
 • Dekorasyonu sade ve şık.
 • Menü tadımı yaptırmaları iyi.
 • Yemeklerin tazeliği ve lezzeti, personelin hızlı ve güler yüzlü olduğuna dair hatırı sayılır derecede fazla yorum okuduğumuzu da belirtelim.

Keşkelerimiz

 • Farklı bir organizasyon ya da catering şirketi ile süreci planlama iznini vermiyor Salon Ezo. Bu konuda biraz katı.
 • Normal düğün programına göre müzik erken bitiyor biraz. 1 saatçik daha uzatmaları mümkün olabilir belki, bir konuş istersen.

Diğer organizasyonlar

Avcılar Ezo Düğün Salonu kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mevlüt, mezuniyet, açılışlar, kurumsal etkinlikler için organizasyon düzenleyen bir işletme. Harika deniz manzarası, profesyonel ekibi ve müsait salonları/bahçesi ile şık bir yer.

Salon Ezo nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No: 33 Avcılar İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Salon Ezo’dan aldığın fiyat teklifini, nasıl dönüş aldığını yorumlarda yazarsan diğer çiftler için bayağı büyük bir iyilik yapmış olursun. ? Şimdiden mutluluklar dileriz.