salon manolya
Salon Manolya Adres Atatürk Blv. Spor Cd. Öztürkler Pasajı Kartal – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Salon Manolya hakkında

Fotoğraf çekiminden müzik yayınına, düğün pastasından barkovizyona kadar her detayın incelikle düşünüldüğü bir düğün salonundan bahsedeceğiz sana. Kartal’da hizmet vermekte olan Salon Manolya, 2006 yılının ocak ayından beri çiftlerin düğün macerasına yardımcı oluyor. Üstelik bunu oldukça ekonomik rakamlarla yapıyor. En iyisi sen bütün dikkatini bizim inceleme yazımıza ver!

salon manolya

Salon Manolya düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Hemen yukarıda da belirttiğimiz gibi, Salon Manolya Kartal’ın fiyatları oldukça uygun.
 • Fiyatta en belirleyici faktör düğününde yemek servisi yapıp yapmayacağın oluyor. Daha ekonomik bir düğün hayal edenler yemeksiz paketi tercih edebilir.
 • Salon Manolya’nın üç paketi bulunuyor: Yemekli, kokteylli ve pastalı menü.
 • Örnek olması için kokteyl menülerinin içeriği şu şekilde: sebze buketi, karışık kuruyemiş, rulo yaş pasta, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, susamlı simit, mini pizza, kanepe, fındıklı lokum, patates cips, sigara böreği, sosis tava ve özel olarak dizayn edilen 3 çeşit mevsim meyvesi.
 • Hızlı servis ve menülerin sıcaklığı bu düğün salonu için oldukça önemli bir faktör.
 • Yemek servisi 23.00’e kadar sürebiliyor.
 • Dışarıdan bir catering firmasıyla çalışmak isteyen misafirler için iyi bir haberimiz var! Bu düğün salonuna anlaşmalı olduğunuz catering firmalarını getirebilirsiniz.
 • Fiyat konusunda en doğru bilgiyi almak ve menü konusunda firmayla iletişime geçmek için sayfamızda bulunan pembe butonları kullanabilirsin. Üstelik tamamen ücretsiz biçimde!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi

salon manolya

Salon Manolya düğün paketleri

 • İstanbul düğün salonları arasından titizlikle tasarlanmış paketleriyle sıyrılıyor Salon Manolya. Bu paketlerde çiftlerin standart bir düğün organize ederken ihtiyaç duyacağı her şey titizlikle düşünülmüş.
 • Organizasyon sorumlusu, servis personeli ve tercihe göre yemek/kokteyl/pasta servisi düğün hizmetlerinin başında geliyor.
 • Sınırsız video çekimi, fotoğraf çekimi ve çiftin fotoğraflarından slayt gösterisi yapılıyor.
 • Mekan düzenlemesi, dekorasyon, gelin yolu süslemesi de paketin önemli detayları.
 • Çiftin düğün salonuna etkileyici bir şekilde giriş yapabilmesi için volkan, konfeti, ışık ve kar şovu seçenekleri bulunuyor.
 • Müzik yayını ve gerekli sahne düzenlemeleri mekan tarafından yapılıyor.
 • Eğer istersen anlaşmalı kuaförlerinde gelin başı yaptırabiliyorsun.
 • Otopark da senin ve davetlilerinin hizmetinde.

Dekorasyon ve süsleme

Rengarenk, cıvıl cıvıl bir yer Salon Manolya. Beyaz masa ve sandalyeler tercih edilmiş, ve bunlar çiftin renk talebi hangi yöndeyse ona uygun olarak süsleniyor. Pembe, turuncu, yavruağzı… Tercih sana kalmış. Çiçek buketleri ve şamdanlar da masa süslemelerinde kullanılıyor. Düğün masası da oldukça görkemli olacak biçimde süsleniyor.

salon manolya

Müzik

Kartal Manolya Düğün Salonu seni müziğe doyuracak! Düğününde sahne alması için birçok farklı müzisyen alternatifi var bu salonun. Piyanist şantör, Türk halk müziği sanatçısı ve orkestrası, yöresel şarkılar söylemeye yetkin solistler, DJ ve Türk sanat müziği sanatçıları… Sen hangisini tercih edeceğini söyle, gerisini onlara bırak! Salonda müzik yayını 23.00’e kadar devam edebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Bu salonda geçireceğin mutlu anlar düğün fotoğrafçıları sayesinde ölümsüzleşecek! Bu fotoğraf ekibi tüm düğününü HD video kaydına alıyor öncelikle. Aynı zamanda davet boyunca çiftin ve davetlilerinin fotoğrafı çekiliyor, düğün sonunda da toplamda yirmi fotoğraf çifte hediye ediliyor. Ayrıca belirtmeden geçmeyelim, düğüne katılamayan davetliler için canlı yayın imkanı da sağlıyor Manolya Düğün Salonu.

salon manolya

Salon Manolya kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL

Kına gecesi organizasyonu için de gönül rahatlığıyla Salon Manolya’yı tercih edebilirsin. Kına geceleri için standart olarak oluşturdukları paketin içinde dekor, müzik, bindallı/kaftan ve ikram/yemek servisi bulunuyor. Kına mumu, kına ekipmanı ve merasimin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuarlar mekan tarafından sağlanabiliyor. Sana sadece hayalindeki kına gecesini onlara anlatmak ve planlama yapmak kalıyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Salon Manolya’yı çok beğendiğimizi yazımızın genelinden anlamışsındır. Bir düğünde olmasını isteyebileceğin her şeye sahipler.
 • Özellikle çiftin çıkış yaparken volkan ve kar şovu gibi eğlenceli efektler katabilmesini ve gelin başı opsiyonunu çok sevdik. Bunlara çok sık rastlamıyoruz.
 • Salon Manolya’nın 3 tip düğün paketi bulunuyor.
 • Bu düğün salonunda aynı anda tek bir düğün yapılabiliyor.
 • Çalışmak istediğin müzisyeni sen belirliyorsun ve birçok seçenek bulunuyor. DJ’den tut Türk sanat müziği sanatçısına kadar…
 • Video çekimi ve fotoğraflar düğün paketinin içinde geliyor.
 • Merkezi bir konuma sahip olması sebebiyle özellikle toplu taşımayla bu mekana gelmek oldukça kolay.

Salon Manolya çift yorumları

Yasemin: “Tavsiye üzerine tercih ettim mekanı oldukça da memnun kaldık. İkramlıydı organizasyonumuz; pasta, kuru pasta ikramı sağlandı, gayet kaliteli, güzel ve tazeydi. Konum olarak kolay bulunur bir yerde mekan. Yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldık. Masa düzeni, süslemeler, görsellik gayet iyiydi, verilen sözler tutuldu. Her şey istediğimiz gibi oldu diyebilirim.”

Alican: “Kapalı bir mekan, görsellik açısından gayet güzel, içerisi ferah geniş ve rahattı. İkramlı bir organizasyondu, ikramları gayet taze ve güzeldi. Ulaşımı rahat, toplu taşıma aracı mevcut. Klima ve havalandırma mevcut. Masa düzeni, süslemeler çok güzeldi. Fiyatı hizmet kalitesine göre iyiydi.”

salon manolya

Salon Manolya nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Atatürk Blv. Spor Cd. Öztürkler Pasajı Kartal – İstanbul

Salon Manolya Kartal İstanbul’a şahsi aracınla da toplu taşımayla da ulaşman oldukça kolay. Metro alternatifini kullanmak isteyenler M4 hattının Esenkent Durağı’nda inip sonrasında on beş dakika kadar yürüyebilirler. Marmaray Cevizli Durağı’ndan da daha kısa bir mesafe yürüdükten sonra bu düğün salonuna ulaşabilirsin. Kadıköy’den kalkan 16 ve 17 numaralı otobüs hatlarını da buraya ulaşmak için kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları