forest garden aydos
Adres Yakacık Yeni Mah. Samandıra Cad. Aydos Ormanı 4 ve 5 Nolu Kapı Kartal / İstanbul
Telefon 0216 706 0776

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Forest Garden Aydos hakkında

Şehir merkezinin gürültüsünden uzak, doğanın içinde, kocaman ağaçların arasında bir düğün yapmayı kim istemez ki! İşte bu hayali gerçeğe dönüştürmenin yolunu biliyoruz: Forest Garden Aydos ile görüşüyorsun ve bir bakmışsın hayalindeki kır mekanında ‘Evet’ demişsin!

Forest Garden; kalabalık düğün yapmak isteyenlerden butik organizasyonları sevenlere kadar her çifte uygun alanı bulunan bir kır mekanı. Ormanın içinde bulunmasıyla bilinse de süslemeleri de sıkça konuşuluyor. Burada kokteyl ve yemekli organizasyonlardan dilediğini düzenleyebiliyorsun.

Ayrıca mekanın işinde uzman bir ekibi var. Devamlı olarak dünya genelindeki yenilikleri takip ediyor ve çiftlerin trendlerden uzak kalmaması için çalışıyorlar.

Forest Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
  • Forest Garden’da kırmızı ve beyaz et seçenekli yemek menüleri bulunuyor. Talep edildiği takdirde vegan, diyabet, vejetaryen menüler de hazırlayabiliyorlar.
  • Kokteyl menüde; sebze kurudite, cips, çerez, ikram tabağı, ara sıcak, meyve ve limitsiz içecek bulunuyor.
  • Yemekli menülerde; ordövr tabağı, ana yemek, sebze, tatlı ve içecek sunuluyor.
  • Mekanın hazır menülerindeki lezzetlerde değişiklik talep edilebiliyor.
  • Düğünden önce menü tadımı yapma imkanı sunuyorlar. Bu sayede davetlilere sunacağın yemekleri önceden tatmış oluyorsun.

Planladığın organizasyon için Forest Garden Aydos’tan net fiyat almak istiyorsan, bu butonu kullanmanı öneriyoruz:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Forest Garden’ın açık ve kapalı olmak üzere iki farklı organizasyon alanı bulunuyor. Butik bir organizasyon yapacaksan Forest Garden Aydos Lilyum Bahçe’yı değerlendirebiliyorsun. Buranın 250 kişilik davetli kapasitesi var. After part etkinlikleri için de bu alan çok uygun.

Forest Garden Aydos Begonvil Bahçe ise 750 kişilik davetli kapasitesine sahip. Kokteyl organizasyonlarında bu sayı daha da artabiliyor.

Açık havada düğün isteyenlere: Güzeller Güzeli Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Düğün paketleri ve organizasyonu

Forest Garden kır düğünü yapmak isteyenler için harika bir seçenek! Çok şık bir ortam sağlıyor, evet. Ama bunun dışında da bir düğün için ihtiyacın olan tüm hizmetleri bünyesindeki ekiple sunuyor.

Öncelikle ses ve ışık sistemleri, fotoğraf ekibi, işinde usta şefleri mevcut. Tecrübeli organizasyon ekibi, çifte özel; müzisyenden yemek menüsüne kadar her detayı planlıyor. Bu sayede ortaya bir konsept çıkmış oluyor. Aslına bakarsan sana ve müstakbel eşine sadece gidip düğünün keyfini çıkarmak kalıyor.

Kartal’dan kopamayanlardansan: Kartal Düğün Salonları Arasından En Favori 6 Mekan

Dekorasyon ve süsleme

Kır düğünü mekanlarının olmazsa olmazı süslemelerdir! Çiçekler, tüller, ahşap aksesuarlar, ağaçlardaki ışıklandırmalar… İşte Forest Garden Aydos’ta da çok güzel süslemelere tanık oluyoruz. Masa-sandalye dışında nikah masası, kına tahtı, gelin yolu süslemeleri de dikkatleri üzerine topluyor.

Müzik

Forest Garden’da müzik saat 23:30’a kadar devam ediyor! Dileyen çiftler düğün sonrasında yakın arkadaşlarıyla after party yapabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın bünyesinde fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Dışarıdan bir ekiple çalışılamıyor ne yazık ki. Forest Garden fotoğrafçıları ve kameramanları organizasyon boyunca her anınızı ölümsüzleştiriyor.

Aydos Ormanı’nın içinde düğün yapıp, fotoğraflar için başka dış mekan aramak olmaz. Böylesine güzel bir alanda, ağaçların arasında, birbirinden güzel ışıklandırmaların içinde düğün albümün için fotoğraf çekimi yaptırabilirsin. Bu sayede fotoğraf çekiminden sonra düğün mekanına geç kalma tedirginliğini de ortadan kaldırmış olursun.

Anadolu Yakası’nda başka hangi mekanlar mı var? Seni şöyle alalım: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Otopark

Forest Garden’a ait 500 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Organizasyon günü çift ve davetliler burayı kullanabiliyor.

Alkışlarımız

  • Mekanın ormanın tam da içinde yer almasına doğa severler bayılacak!
  • Kendi organizasyon ekipleri var. Ama sen dışarıdan bir firmayla anlaşmak ve mekanda bambaşka bir konsept oluşturmak istiyorsan ona da müsaade ediyorlar.
  • Özel beslenme alışkanlıkları olanlara ve özel diyabet, vegan, vejetaryen menüler ve çocuklara özel yemekler hazırlayabiliyorlar. Kimse aç kalmıyor!

Diğer organizasyonlar

Forest Garden Aydos’ta düğünler haricinde kına gecesi, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, piknik, mezuniyet töreni, baby shower gibi birçok etkinlik düzenleniyor.

Açık havada kına gecesi yapma fikri sana da cazip geliyorsa Forest Garden’ın keyifli kına organizasyonlarıyla ilgili bilgi alabilirsin. Bindallı / kaftan, davul şov, dilek feneri, Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, zenne / oryantal gibi ihtiyacın olan tüm detaylar mekan yetkilileri tarafından organize ediliyor.

Ayrıca hafta içi yapılan kına organizasyonlarında indirimli fiyatlar sunduklarını da belirtmek isteriz.

Beyoğlu Öğretmenevi İstanbul’da nerede?

Adres: Yakacık yeni Mah. Samandıra Cad. Aydos Ormanı 4 ve 5 nolu kapı Kartal / İstanbul

Telefon: 0216 706 0776

Aydos Forest Garden’a özel araçlarla kolayca ulaşılabildiği gibi Aydos Ormanı 5. nolu kapının önünden geçen çok sayıda toplu ulaşım aracı da bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları