Sezer Düğün Salonu Adres Orta Mah. Karaca Sok. No:76 Halkalı Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Sezer Düğün Salonu hakkında

Sezer Düğün Salonu Küçükçekmece’deki konumunda düğün, nişan, iş toplantıları gibi özel ve kurumsal tüm davetler için profesyonel bir hizmet veriyor! Ekonomik ama kaliteli bir düğün mekanı arıyorsan, tam senlik diyebiliriz. Yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapmasıyla bilinen salonda standart bir düğüne dair ihtiyacın olan her şeyin sunulacağına emin olabilirsin. Şimdi sıra diğer detaylarda! 😊

Sezer Düğün Salonu fiyatları

 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sezer Düğün Salonu’nun yemeksiz paket fiyatları epey uygun.
 • Hafta içi ve hafta sonu düğün organizasyonları arasında ufak bir fiyat farkı mevcut. Tabloya baktığında da göreceğin üzere hafta içi davetlerinin her zaman için daha makul olduğunu görüyoruz.
 • Başlangıç fiyatlarının yemeksiz paketler doğrultusunda belirlendiği mekanda ekleme ya da çıkarma yaptığın hizmetler için rakam değişiklikleri söz konusu olabilir, aklında olsun.
 • Yemek servisi yok diye üzülme. Anlaştığın bir catering firmasını salona getirebiliyorsun.
 • Alkollü içecek servisi mevcut değil.
 • Düğün pastası ve meşrubat servisi saat 22:00’de son buluyor.
 • Seçeceğin tarih ve hizmetlere göre fiyatlar değişecektir. Düğününe özel net bir rakam almak için pembe butonlara tıklamayı unutma. Üstelik alacağın bu teklif ücretsiz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Sezer Düğün Salonu’nun hem ortalama hem de kalabalık düğünler için oldukça yeterli bir davet alanına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek tavanlı yapısıyla burada 500-750 kişiye kadar misafirini rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Sahne, dans pisti, gelin – damat masası gibi gerekli tüm detaylar da mevcut. Üstelik kapalı alanı sayesinde burada dört mevsim boyunca davetlerini düzenleyebilirsin.

Sezer Düğün Salonu paketleri

Hayatında açacağın yeni sayfayı daha da özel hale getirmek için çabalayan Sezer Düğün Salonu’nun esnek bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz. Organizasyon sorumlusu ile ekibi süreç boyunca seni yalnız bırakmıyor ve stressiz bir gece geçirmeni sağlıyorlar. Hazırlık odası, meşrubat, düğün pastası, ışık ve sahne hizmetleri, canlı müzik gibi hizmetler seninle olacak! Farklı taleplerin için dışarıdan firmalarla anlaşabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Bembeyaz yuvarlak masaların etrafına yerleştirilen konforlu sandalyelerde standart süsleme olarak altın sarısı tonlarını seçiyorlar. Senin farklı tercihlerin olduğu takdirde ise yetkililere iletebiliyorsun. Aynalı kolonlar şık bir görünüm sağlarken mekanı da daha geniş gösteriyor. Dans pisti girişine yerleştirilen led aydınlatmalı tak ise ışıl ışıl duruyor! Salon Sezer, düğün atmosferini sonuna kadar yaşatan mekanlardan.

Müzik

Sahne hizmeti konusunda da kaliteyi elden bırakmayan salonun anlaşmalı olduğu birbirinden değerli ve profesyonel müzisyenler mevcut. Burada düğün yapmaya karar verdiğinde işinin ehli bir orkestra ile çalışacağını söyleyebiliriz. Geniş repertuvarı sayesinde hem çiftlerin hem de davetlilerinin beklentisini fazlasıyla karşılıyorlar. İstek parçaların olursa iletmeyi unutma ve saat 22:00’ye kadar eğlenmeye hazır ol!

Düğün fotoğrafçısı

 • Düğün paketleri içerisinde fotoğraf ve video hizmeti sağlayıp sağlamadıklarını pembe butonlardan mekan ile iletişime geçerek öğrenebilirsin.
 • Dışarıdan anlaştığın bir fotoğrafçı varsa mekana getirebilirsin. Bu konuda bir kısıtlamalar bulunmuyor.

Sezer Düğün Salonu kına organizasyonu

Düğünler dışında çeşitli davetlere de ev sahipliği yapan mekanı kına gece organizasyonun için de tercih edebilirsin. Bu mekanı geleneksel ve güncel müzikleri ile birlikte bir kına töreni gerçekleştirmek üzere oldukça uygun fiyatlara kiralayabiliyorsun. Kına ekibi ya da farklı konseptler istediğin takdirde ise bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsin. Ayrıntılar için pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul düğün salonları arasında makul fiyatları ile dikkat çekmeyi başaran Sezer Düğün Salonu’nun bütçe dostu olmasını çok sevdik!
 • Her ne kadar yemeksiz davetlere ev sahipliği yapsalar da dışarıdan catering firması ile çalışıp yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmene müsaade etmeleri çok hoş değil mi?
 • Bu düğün salonunun en hoşumuza giden özelliklerinden biri de hizmetler konusunda esnek olmaları. Dışarıdan anlaştığın fotoğrafçı ve organizasyon firmasını da mekana getirebiliyor olman büyük bir avantaj.
 • Hemen aşağıda da anlattığımız üzere Sezer Düğün Salonu’nun konumu da oldukça iyi. Buraya pek çok toplu taşıma aracı ile ulaşabiliyorsun.
 • Davet alanı genişliği ise kalabalık düğünler için büyük önem arz ediyor. Bu konuda Salon Sezer Küçükmece’nin kapasitesi beklentilerini fazlasıyla karşılayacak.
 • Düğün, kına, nişan, kurumsal toplantılar gibi her türlü etkinlik için burayı kiralayabiliyorsun.
 • Aynı günde sadece bir organizasyona imza atan mekanda tüm ilgi ve alaka senin üzerinde olacak!

Sezer Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Orta Mah. Karaca Sok. No:76 Halkalı Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece ilçesinde bulunan Sezer Düğün Salonu hem toplu taşıma hem de özel araçlarla ulaşıma açık bir mekan. Avrupa Yakası’ndan ulaşmak birazcık zor olsa da pek çok seçeneğinin olduğunu hatırlatmak isteriz. 142B, 146BA, 146T, 36AY, HT20 ya da MR50 numaralı otobüsleri tercih edebilirsin. Otobüs durakları mekana 2-3 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.