trend düğün salonu
Trend Düğün Salonu Adres Ayyıldız Mah. 1624. Sok. Trend Life Aile Yaşam Merkezi No:3A/98 Etimesgut / Ankara
Trend Düğün Salonu Telefon 0312 962 3213

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Trend Düğün Salonu hakkında

Ankara’da eğlenceyi doruklara çıkaracak, bütçeni zorlamayacak şekilde salon düğünü yapmak istersen tam senlik bir mekan biliyoruz! Çiftlerin fikirlerini ve isteklerini önceliği haline getiren mekan, merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Geniş ve ferah yapısı ile kalabalık düğünlerin gözdesi. Ayrıca tecrübeli ekibi ile düğünün her anında yanınızda olmayı garanti ediyor!

trend düğün salonu

Trend Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Birbirinden cazip Ankara düğün salonları ile karşılaştırdığımızda oldukça uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.
 • Çiftlere yemekli ve yemeksiz paketler sunuyorlar.
 • Hafta içi ve hafta sonu yemekli organizasyonlar arasında fiyat farklı bulunmuyor.
 • Yemekli organizasyon planlamak istersen menü tadımı yapabilirsin. Tadımını yaptığın menülerde değişiklik talep edebilirsin.
 • Catering firması ile anlaşmak istersen salon bu konuda oldukça anlayışlı.
 • Burası alkolsüz bir düğün için uygun bir yer. Salonda alkollü içecek servisi bulunmuyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Çiftlerin mutlu anılarına öncülük eden Tren Düğün Salonu Elvankent’in 750-1.000 kişilik kapalı alan kapasitesi bulunuyor. Yüksek tavanlı olması mekanı oldukça ferah kılarken masaların özenle konumlandırılması misafirlerin pisti görmesini kolaylaştırıyor. Geniş bir çevren varsa ve kalabalık bir düğün yapmak için can atıyorsan bu salon tam sana göre!

trend düğün salonu

Trend Düğün Salonu paketleri

 • Standart hizmetlerin birçoğunu barındıran bir paket hazırlamışlar.
 • Düğün boyunca hazırlıklarını sürdürebilmen ve kişisel eşyalarını muhafaza edebilmen için hazırlık odası bulunuyor.
 • Tüm gece kesintisiz eğlence imkanı sağlayan Ankara Trend Düğün Salonu orkestrası ile çiftlere özel seçtikleri şarkılarla düğüne eşlik ediyor.
 • Düğününde senin yerine ayrıntılarla ilgilenecek bir organizasyon sorumlusu tahsis ediliyor. Fakat kendi anlaştığın bir organizasyon firması ile düğününü planlamayı istersen mekan herhangi bir kısıtlamada bulunmuyor.
 • Her anında video ve fotoğraf çekimi istersen, o da mevcut!
 • Mekan; son teknoloji ışık, ses ve sahne hizmeti vermeyi ihmal etmiyor.
 • Yemekli davet düzenlemeyi planlıyorsan menü tadımı yapabilirsin.
 • Şahsi araçları ile düğüne katılmak isteyen konuklara özel vale hizmeti bulunuyor.
 • Dillere destan bir düğün gerçekleştirmene önem veren mekan; salona giriş, ilk dans, pasta kesimi gibi özel anlarda volkan ve kar gösteri ile ihtişamdan ödün vermeyecek.

Dekorasyon ve süsleme

İlk bakışta beyaz ve gümüş renkler dikkatimizi çekiyor. Davet alanı oldukça zarif bir görüntüye sahip. Gri masalarla beyaz tiffany sandalyelerinin uyumu gözlerden kaçmıyor. Sandalyelere özel antrasit ve beyaz tüllerle süslemeler yapılmış. Salon renklendirmelerine uyum sağlaması için masalarda tealight mumlar ve kristal gümüş rengi şamdanlar kullanılmış.

Düğünlerin başında, konukların çiftlerin salona girişini heyecanla beklediğini biliyoruz. Çiftlere eşlik edecek gelin yolu kristal gümüşlerle süslenmiş olup, çifti nikah masasına uğurlayan kemer beyazla renklendirilmiş. Düğünde renk uyumuna çok önem verildiği gözümüzden kaçmayan ayrıntılardan. Son olarak salondaki kolonlar da uyuma eşlik edip beyaz ışıklarla içten aydınlatılmış.

trend düğün salonu

Müzik

Trend Kokteyl Balo ve Düğün Salonu bu özel gününde müzik konusunda endişe etmeni istemiyor ve tecrübeli orkestrası ile çiftlere 23:00’e kadar kesintisiz müzik sağlıyor. Düğününde duymaya can attığın şarkılar varsa bir yere not almanı ve orkestraya iletmeni öneririz. Bu gece senin gecen ve eğlenmeyi en çok sen hak ediyorsun!

Düğün fotoğrafçısı

Ailelerle çekilen unutulmaz fotoğraflar, ilk dans heyecanını gördüğümüz düğün videoları ve daha fazlası… Çiftlerin en güzel anlarını ölümsüzleştirmek için tecrübeli fotoğrafçı ve kameramanlarla düğünün her anını kayıt altına alıyorlar. Eğer anlaşmak istediğin organizasyon firmasının fotoğrafçısı varsa onlarla da çalışabilirsin. Önemli olan istediğin pozlarla geceni ölümsüz kılmak.

trend düğün salonu

Otopark

Kalabalık şehirlerde düğün denince akla ilk gelen soru işaretlerinden biri otopark oluyor. Bu sorunun farkında olan Trend Düğün Salonu Elvankent, şahsi araçları ile katılım sağlamak isteyen misafirlerini unutmuyor ve otopark alanını ücretsiz olarak kendilerine sunuyor. Otopark 250-500 araç kapasitesine sahip. Özel araçlarla şehir içi ve şehir dışından gelecek misafirlerine otopark hizmetinden bahsetmeni öneririz.

Trend Düğün Salonu diğer organizasyonlar

Kalabalık düğünlere ev sahipliği yapan eğlenceden ödün vermeyen Trend Düğün Salonu 2015’ten beri sektörde hizmet veriyor. Bu hizmetler sadece düğünlerle sınırlı olmayıp baby shower, doğum günü, kına, mezuniyet töreni, parti sünnet düğünü gibi kutlamalara ve açılış, bayi toplantısı, davet-resepsiyon gibi kurumsal etkinliklerden oluşuyor. Tren Düğün Salonu’nun kapıları her etkinlik için sana açık!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Engelli misafirlerin düğüne katılmasını kolaylaştıran engelli girişinin bulunmasını çok sevdik.
 • Renk uyumuna dikkat etmeleri estetik açıdan oldukça tatmin edici.
 • Hazırlık odası ile çiftlere büyük kolaylık sağlıyorlar.
 • Ankara Trend Düğün Salonu fiyat listesi ile evlenecek çiftlerin bütçesini sarsmıyor.
 • Kalabalık düğünler için oldukça uygun.
 • Organizasyon sorumlusunun her daim yanında olması sana kendini güvende hissettirecek!

trend düğün salonu

Trend Düğün Salonu çift yorumları

İrem & Ali: 750 kişilik yemekli düğün programımızda biz ve misafirlerimiz oldukça memnun kaldık. Gerek yemek servisi gerekse eğlence konusunda kesinlikle tavsiyede bulunabileceğim bir mekan. Çok çok teşekkür ediyorum.”

Ayşe & Ferdi: ”Trend Düğün Salonu ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakaları inanılmazdı. Salon, geniş ve ferah. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”

trend düğün salonu

Trend Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ayyıldız Mah. 1624. Sok. Trend Life Aile Yaşam Merkezi No:3A/98 Etimesgut / Ankara

Telefon: 0312 962 3213

 Salon, Ankara’nın merkezi noktalarından Etimesgut’ta yer alıyor. Otobüsleri kullanmak isteyen konuklar Elvankent 14. Cadde’den geçen otobüs ve minibüs hatlarını kullanabilirler. Özellikle otobüs tercih etmek isteyen konuklar 508-5, 512, 512-5, 532-5 ve 566 otobüs hatlarını değerlendirebilir. Şahsi araçlarla geleceklere ise yukarıda belirtmiş olduğumuz açık adresi kullanmalarını öneriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları