tuna sosyal tesisleri
Tuna Sosyal Tesisleri Adres Muratpaşa Mah. Tuna Cad. Sinema Sok. No:1/1 Bayrampaşa / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Tuna Sosyal Tesisleri hakkında

Tuna Sosyal Tesisleri, düğün organizasyonlarına dair birçok hizmeti makul fiyatlar karşılığında çiftlerle buluşturuyor. Şık biçimde dekore edilmiş, güzel bir davet salonunda düğün organizasyonunu gerçekleştirmeyi düşünürsen, burayı sana canı gönülden tavsiye edebiliriz. Tesis, Bayrampaşa Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veriyor ve bu sayede de uygun fiyatlara düğün yapabilme imkanı sunuyor.

tuna sosyal tesisleri

Tuna Sosyal Tesisleri düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • İstanbul düğün salonları arasındaki sosyal tesislere baktığımızda mekanın talep ettiği fiyatlar için oldukça uygun diyebiliriz.
 • Birçok hizmet düğün paketinin içerisinde yer alıyor. Düğün paketinde yer almayan ek bir hizmet almak istersen bunlar, ödeyeceğin ücrete ekstra yansıyor.
 • Yemekli ve yemeksiz organizasyon seçeneklerine göre fiyatlar farklılıklar gösterebiliyor.
 • Yemekli düğün organizasyonu için yaptığın menü seçimi, ödeyeceğin tutarı etkileyebiliyor.
 • Düğününe katılacak olan konuk sayının da ödeyeceğin ücret üzerinde önemli bir etkisi bulunuyor.
 • Tuna Sosyal Tesisleri iletişime geçtiğin zaman, almak istediğin hizmetler ve davetli sayın gibi unsurlara göre sana, kişiselleştirilmiş bir fiyat bilgisi sunuyor. Mekanla iletişime geçmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Davet alanlarında 300-400 konuğa rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyorlar. Mekanın alt katı kapalı davet alanı olarak kullanılıyor. Üst katta ise ferah bir balkon bulunuyor. Burada, tercihe bağlı olarak açık alanda nikah seremonileri de düzenlenebiliyor. Bu tesiste hem açık hem de kapalı davet alanları bulunuyor olması sayesinde organizasyonlarını dilediğin mevsimde gerçekleştirebiliyorsun!

tuna sosyal tesisleri

Tuna Sosyal Tesisleri düğün paketleri

Bayrampaşa Tuna Sosyal Tesisleri düğün paketlerine dahil edilmiş birçok hizmet bulunuyor. Düğün öncesi son hazırlıkları tamamlaman için gelin odası tahsis ediliyor. İstediğin konularda yardım alabileceğin bir organizasyon sorumluları bulunuyor. En eğlenceli anların için ışık, ses ve sahne hizmetleri sunuluyor. Düğün paketine dahil olan müzisyen ve fotoğrafçı getirme hizmetleri de çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Salon, çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor. Yemekli düğünlerde ana yemek olarak et, tavuk, pilav ve salatanın yanında çeşitli börekler servis ediliyor. Güzel bir yemek servisi ile konuklar memnun ediliyor. Yemekli, yemeksiz her iki opsiyona da içecekler ve birçok ikram seçenekleri dahil ediliyor. Salondaki diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Altı katlı düğün pastası
 • Canlı müzik
 • Fotoğrafçı getirme hizmeti
 • Salon süslemeleri
 • Otopark ve vale hizmeti

tuna sosyal tesisleri

Dekorasyon ve süsleme

Mekanda kullanılan altın tonları, salona ihtişamlı bir görünüm sağlıyor. Avizeler, sandalyeler, yemek takımları, aynalar ve gelin tahtında da yine altın rengi ağırlıklı olarak kullanılıyor. Halı ve perdelerdeki kırmızı-bordo tonları ortama güzel bir sıcaklık katıyor. Nikah masası ise krem renginde. Her masada büyük bir vazonun içerisine konulmuş rengarenk çiçekler bulunuyor.

Müzik

Düğün organizasyonlarının en eğlenceli kısmı olan müziğe geldi sıra! Tuna Tesisleri Bayrampaşa, müzik konusunda da çiftleri hiç üzmüyor. Mekan hem çiftler hem de konuklar için profesyonel ses ve sahne hizmeti sağlıyor. Bu profesyonel hizmetin yanı sıra canlı müzik hizmetleri de bulunuyor. Müzisyen, muhteşem sesi ve geniş repertuvarıyla 23:00’e kadar salondaki herkesi eğlendiriyor!

Düğün fotoğrafçısı

Hem çiftlerin yüzlerini güldürüyor hem de gülen yüzler hep hatırlansın diye düğün fotoğrafçısı getirme hizmeti sağlıyorlar. Salon, fotoğraflarını ve videolarını profesyonel biçimde çekebilecek yetkili kişilerle anlaşıyor. Fotoğrafçı ve kameraman sayesinde tüm organizasyonun eksiksiz bir biçimde kayıt altına alınıyor. Unutulmaz anlarını ölümsüzleştiren bu hizmetin düğün paketine dahil olması büyük avantaj!

tuna sosyal tesisleri

Otopark

Bu özel gününde elbette mutluluğuna ortak olmak isteyen birçok konuğun olacak. Düğüne kendi aracıyla katılacak olan konukların için şahane bir haberimiz var! Bayrampaşa Belediyesi Tuna Sosyal Tesisleri, 75-100 araç kapasitesi bulunan otopark hizmetini konuklarıyla buluşturuyor. Mekan, otoparkın yanı sıra konuklarına, araçlarını gönül rahatlığıyla teslim edebilecekleri vale hizmeti de sunuyor.

Tuna Sosyal Tesisleri diğer organizasyonlar

Son derece kaliteli hizmet seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla Tuna Sosyal Tesisleri, yalnızca düğün organizasyonları için değil tüm kutlama ve davetler için vazgeçilmez adresin olacak! Tuna Sosyal Tesisleri kına, nişan, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü ve mezuniyet töreni kutlamalarına ev sahipliği yapıyor. Mekanda açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Düğün paketi içeriğinde çok fazla sayıda hizmet yer almasına rağmen fiyatların bütçe dostu olması çiftler açısından büyük bir artı.
 • Birçok davet menüsü seçenekleri bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri ile istediğin tercihi yapabiliyorsun.
 • Vegan, vejetaryen, çocuklara özel menü seçenekleri sunuluyor.
 • Yemekli ya da yemeksiz düğün seçeneklerinin her ikisinde de bolca ikram yapıyor olmaları çok iyi.
 • Müzik ve servis hizmetlerinin 23:00’e kadar kesintisiz devam ediyor olması çok güzel.
 • Müzisyen, fotoğrafçı ve kameraman getirme hizmetlerinin düğün paketinin içerisinde yer alması oldukça avantajlı.
 • 75-100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti sunmalarına konukların bayılacaklar!
 • Hem çiftlere hem de misafirlere gösterilen ilgi ve güler yüzün yüksek olması harika.
 • Tuna Sosyal Tesisleri girişinde, engelli bireyler için özel bir alan bulunmasına da büyük bir alkış!

tuna sosyal tesisleri

Tuna Sosyal Tesisleri nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Muratpaşa Mah. Tuna Cad. Sinema Sok. No:1/1 Bayrampaşa

”Bayrampaşa Tuna Sosyal Tesisleri’ne nasıl gidilir” diye soracak olursan hemen anlatalım. Buraya kendi aracın dışında otobüs, minibüs, dolmuş ve metro ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 32, 32M, 32T numaralı otobüsler ve A-11, A-30, A-48 numaralı minibüsler Tuna Sosyal Tesisleri yakınından geçiyor. Salon ile Tuna Caddesi Durağı arası yürüyerek yaklaşık 1 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları