tuncay düğün salonu
Tuncay Düğün Salonu Adres Gümüşpınar Mah. Manolya Cad. No:20 Soğanlık – Kartal / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Tuncay Düğün Salonu hakkında

Gerek yüksek davetli ağırlama kapasitesi gerek esnek hizmet anlayışı ile Tuncay Düğün Salonu seni her açıdan tatmin edecek bir mekan! Şık görünümün uygun fiyatlarla buluştuğu bu salonda beklentilerini karşılayacak uzman bir davet ekibi de mevcut. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu alternatifi sunan mekandan yüzünde tebessümlerle ayrılmak ister misin? O halde biraz daha detaylara inelim. ?

tuncay düğün salonu

Tuncay Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Genel olarak İstanbul düğün salonları ile Kartal civarındaki mekanlara baktığımızda uçuk fiyatlarla pek karşılaşmıyoruz. Tuncay Düğün Davet Sarayı da sudan ucuz diyebileceğimiz rakamlar teklif ederek ekonomik bir organizasyon vadediyor!
 • Yukarıda da bahsini geçirdiğimiz gibi burada bütçen doğrultusunda yemekli ya da yemeksiz bir düğün organize edebilirsin.
 • Yemeklilerde kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapılırken, yemeksizlerde ise paket fiyatı baz alınıyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında fiyat farkına rastlamadık.
 • Davetlilerine şölen tadında bir ziyafet yaşatmak istersen Tuncay Düğün Salonu Soğanlık’ın mutfak ekibiyle anlaşabilirsin.
 • Lezzetlerden emin olman için sana menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı da sağlıyorlar.
 • Dışarıdan anlaştığın bir catering firması varsa, onlarla da çalışabilirsin.
 • Çocuklara özel ve vejetaryen tabaklar hazırlatabileceğini biliyor muydun? Çeşitli beslenme alışkanlıklarına sahip konuklarını düşünmeleri çok ince bir hareket.
 • Yemek servisi saat 23:00’te son buluyor.
 • Tablodakilerin başlangıç rakamları olduğunu tekrar hatırlatalım. Net bir fiyat teklifini ücretsiz şekilde almak için hemen aşağıdaki pembe butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Şimdi tüm akrabalarını ve arkadaşlarını arama vakti! Davetli listesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebiliriz. Niye mi? Çünkü Soğanlık Tuncay Düğün Salonu’nun 1.000 kişiye varan misafir ağırlama kapasitesi mevcut. Üstelik salon tipi klimalarla dört mevsim boyunca sıcak – soğuk dengesini koruyarak ferah ve konforlu bir gece vadediyorlar. Kalabalık düğünün için mekan arayışındaysan, burası sana iyi gelecek!

tuncay düğün salonu

Tuncay Düğün Salonu paketleri

Gelelim düğün gününde alacağın o şahane hizmetlere… Tuncay Düğün Salonu’nun hazırladığı paketler beklentilerini karşılayacak cinsten. Öncelikle tüm süreci beraber yürüteceğin profesyonel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Gerek süslemeler gerek menü / ikram seçimi konusunda kendisine dilediğin gibi danışabilirsin. İkramlar arasında yaş pasta, kuru pasta ve meşrubat yer alıyor. Davetine özel bir menü de oluşturabilirsin elbette.

Süslemeler konusundaki isteklerini organizasyon ekibine iletmeyi unutma. Farklı tercihlerin olursa dışarıdan bir firmayla da çalışabilirsin. Ayrıca özenle hazırlanmış gelin yolunda seni volkan gösterisi karşılıyor! Orkestra eşliğinde romantik ilk dans, pasta kesme merasimi ve ‘Evet’ dediğin o büyülü an… Hepsini ölümsüzleştirecek profesyonel fotoğraf çekimi ile video kaydı da düğün paketleri içerisinde bulunuyor.

tuncay düğün salonu

Dekorasyon ve süsleme

Dekorasyon konusunda tercihini sade şıklıktan yana kullanan Tuncay Düğün Salonu’nda gümüş, beyaz ve kırmızı renkler hakim. Yuvarlak ve dikdörtgen ziyafet masalarının etrafına konforlu sandalyeler yerleştirmişler. Masalar ise şamdanlar ve çiçek aranjmanları ile donatılmış. Görsellere baktığında da seni yormayan bir salonla karşılaşacağını söyleyebiliriz. Yüksek platform üzerine yerleştirilen nikah masası ise oldukça gösterişli görünüyor!

Müzik

Dans pistinin her köşesine yerleştirilen kaliteli ses ekipmanları ile eğlenceyi dibine kadar yaşayacaksın! Bu konuda sana canlı müzik orkestrası ile DJ alternatifi de sunuyorlar. Dilediğini seçebilir, istek parçalarını da iletebilirsin. Sonuçta ilk dansın çiftler için her zaman ayrı bir önemi vardır değil mi? ? Burada müziğin saat 23:30’a kadar devam ettiğini de belirtelim.

tuncay düğün salonu

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan fotoğrafçı aramakla vakit kaybetmeyeceğin bir hizmetten bahsedeceğiz sana. Tuncay Düğün Salonu’nun çiftler için hazırladığı düğün paketleri içeriğinde profesyonel fotoğraf çekimi ve video kaydı da bulunuyor. Gecenin başından sonuna kadar yapılacak çekimler sayesinde düğünün üstünden yıllar geçse de dilediğin zaman bu anları hatırlayabileceksin. Haydi, kameralara gülümseme zamanı!

Otopark

Düğün gününde hem senin hem de davetlilerinin ücretsiz bir şekilde kullanabileceği park alanı da mevcut. 75-100 araç kapasiteli otopark, şahsi aracıyla gelecek misafirlerini pek bir mutlu edecek! Üstelik salonun sağlamış olduğu alanında uzman vale hizmeti sayesinde konukların araçlarını güvenle teslim edebilirler. Sadece park yeri aramada değil park etme konusunda da rahatlayarak direkt eğlenceye geçebilirler!

tuncay düğün salonu

Tuncay Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Tuncay Düğün Salonu’nda seni eksiksiz bir kına merasimi bekliyor. Aksesuar kiralama imkanının da mevcut olduğu mekanda tüm gelenekler yerine getiriliyor. Hayalindeki gece için içeriği dolu dolu olan kına paketlerini sunan salonda sultanlara yakışır bir tören vakti! Biz standart hizmetlerden oluşan bir listeyi hemen aşağıya bıraktık:

 • Bindallı / kaftan
 • Davul şov
 • Kına ekibi
 • Kına mumu
 • Geleneksel ve güncel kına müzikleri arşivi
 • Kına ruhuna uygun davet alanı süslemeleri
 • Kına takımı
 • Kına tepsisi
 • Kına töreni
 • Zenne / oryantal

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Cep yakmayan fiyatları için Tuncay Düğün Salonu’na kocaman bir alkış!
 • Aynı anda yalnızca bir düğün yapan mekan, organizasyonunu da güçlendirmiş oluyor.
 • Aşağıdaki yorumları okuduğunda ulaşım avantajı sağladıklarını da göreceksin.
 • Otopark ve vale hizmeti sunmaları ise büyük bir artı.
 • Kalabalık düğün yapacak çiftler için ideal bir mekan.
 • Eksiksiz kına törenleri için de Tuncay Düğün Salonu’nun cazip bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

tuncay düğün salonu

Tuncay Düğün Salonu çift yorumları

Cansu & Ahmet: ‘’Düğünümüze 550 kişi katıldı. Hiç sorun yaşamadık. Oyun alanının geniş olması ve yazın sıcağında serin bir davet alanı olması çok iyiydi. Ferah ve geniş olması, gelen misafirlerimizin rahatlığı bizim için olumluydu. Pasta ve ikramlar beğenildi. Biz yemekli yaptık ve çok memnun kaldık. Fiyat olarak da diğer salonlara göre uygundu. Ulaşım olarak da çok rahat. Teşekkürler Tuncay Düğün Davet Sarayı. Bu fiyata bu hizmet mükemmeldi.’’

Nejla & Ahmet: ‘’Kalabalık bir düğün gerçekleştirdik. Salonun rahatlığı açısından memnun kaldık. Yemekli yaptığımız düğünde sorun yaşamadık. Yemekler taze ve sıcaktı. Sunum güzeldi. Garsonlar çok ilgiliydi. Ulaşım kolay sağlandı, misafirlerimiz zorlanmadı. Tuncay Düğün Davet Salonu’na teşekkürler.’’

Tuncay Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Gümüşpınar Mah. Manolya Cad. No:20 Soğanlık – Kartal / İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Kartal ilçesinde yer alan Tuncay Düğün Salonu, ulaşım konusunda seni ve davetlilerini zorlamayacak bir konuma sahip. Özel araçlı misafirlerin için yukarıya açık adreslerini bıraktık. Bunun yanı sıra; 130Ş, 132S, 134YK, 251, 500T ya da KM35 numaralı otobüsleri tercih edebilirsin. M4 metro hattını kullanırsan da Soğanlık Durağı’nda inebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları