Ana Sayfa Diğer Şehirler

Diğer Şehirler

Türkiye’denin tüm illerindeki düğün salonları ve mekanlarını 2020 fiyatları, davetli sayıları, otopark kapasiteleri, kır düğünü-açık hava-havuz başı gibi her konsepte göre tek tek inceliyoruz. Hayalindeki düğün için gerçek değerlendirmeler yapıyoruz.

Dia Center Düğün Salonu, Mersin: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Kişiye özel konseptleri ile Mersin düğün salonları arasında öne çıkan Dia Center, son yılların trend mekanı.

Oba Olive Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Hem açık hem de kapalı alanı olan Oba Olive Garden, düğün trendlerini yakından takip ederek, çiftlere her sene farklı konseptler sunuyor.

Arya Düğün Salonu, Sakarya: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Sakarya'da hizmet veren Arya Düğün Salonu, her detayı en ince ayrıntısına kadar planlayan bir çalışma ekibi ile çiftlere rehberlik ediyor.
Beyaz Saray Düğün Salonu Mersin

Beyaz Saray Düğün Salonu, Mersin: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

Adres Akdeniz Mah. G.M.K Bulv. No: 6 Kandak Restaurant Yanı Mezitli/Mersin Telefon 📞0850 532 8790 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Beyaz Saray Düğün Salonu hakkında Saloon Beyaz Saray ismiyle de bilinen...
Kaan Bey Çiftliği Aydın

Kaan Bey Çiftliği: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Kaan Bey Çiftliği Aydın’da hizmet veren şirin ve doğa ile iç içe bir kır düğün mekanı. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Hanedan Palas

Hanedan Palas: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Hanedan Palas Bursa Osmangazi’de sarayları andıran mimarisi, kolonsuz geniş salonu ve profesyonel hizmeti ile en iyilerden. Fiyat iste, keşfet.
Zas Düğün Salonu

Zas Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Zas Düğün Salonu (Salon Zas Teras) Bursa'da Luna ve Mia isimli iki davet alanı, şık dekorasyonu, kaliteli hizmeti ile en iyilerden.
Altın Güneş Garden Park Düğün Salonu

Altın Güneş Garden Park: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde bulunan Altın Güneş Garden Park, göl manzaralı kır bahçesi ile çok romantik bir yer. Düğün fiyatları da cazip.
Muhteşem Wedding Eryaman

Muhteşem Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Muhteşem Düğün Salonu Eryaman’da zarif ve şık davet alanları ile evlenecek çiftlerin beğenisi kazanmış bir mekan. 3 salon alternatifi var.
Panorama Park Adana

Panorama Park Adana: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Wedding Panorama Park, Adana’nın göl ve doğa manzarası eşliğinde büyülü düğünlere imza atan en lüks mekanlarından. İncele, ücretsiz fiyat al.
Tarabya Düğün Mekanları, Fiyatları

En Güzel Tarabya Düğün Mekanları ve Fiyatları

Tarabya düğün mekanları; Boğaz manzaralı ve kır düğünü konseptleri ile sadece Sarıyer'in değil; İstanbul'un en iyileri. İncele, fiyat iste.
Liza Garden Adana Kır Düğünü

Liza Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Liza Garden Adana'daki kır düğünü mekanları arasında rustik ve romantik dekorasyon temaları, kaliteli hizmeti ve zengin menüleri ile öne çıkıyor.
Arena Düğün Salonu Bursa

Arena Düğün Salonu, Bursa: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Arena Düğün Salonu Bursa Nilüfer'de 2 farklı davet alanı ile popüler bir yer. Düğün salonlarını, paketlerini incele. Ücretsiz fiyat al.
Rüya Park Adana Kır Düğünü

Rüya Park Tesisleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Seyhan Gölü’nün dibindeki Rüya Park Tesisleri Adana’nın en iyi kır düğünü mekanlarından. Gün batımında göl kenarında nikah, tekneyle giriş ve daha fazlası.
Eftelya Düğün Salonu Küçükköy Gaziosmanpaşa

Eftelya Düğün Salonu: Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

Eftelya Düğün Salonu Küçükköy Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. Fotoğraflarını, düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat teklifi iste.
Picasso STK Kır Düğünü Sakarya

Picasso STK: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Sakarya kır düğünleri denince ilk akla gelen yer olan Picasso STK, muhteşem dekorasyonu ve cazip düğün paketleri ile seni tavlayacak.
Zeno Düğün Davet Bağcılar

Zeno Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Zeno Düğün Salonu şık ve yüksek tavanlı, altın-beyaz şıklığında, ferah bir mekan. Paketleri, fotoğrafları ve fiyatları ile inceledik.
Kasaba Garden Kır Bahçesi

Kasaba Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Kasaba Garden Bursa'daki kır düğünü mekanları arasında en sevilenlerden. Yemyeşil bahçesinde masalsı süslemeleri ile harikalar yaratıyor.
Park Zirve Adana düğün

Park Zirve Adana: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Park Zirve Adana göl manzarası, havuzu, romantik bahçesi ile palmiyelerin altında masal gibi bir düğün mekanı. Paketleri incele, fiyat iste.
Tanju Çolak Düğün Salonu

Kral Düğün Salonu: Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

Kral Düğün Salonu Keçiören'in en iyilerinden. Nikah şahidinin efsane futbolcu Tanju Çolak olabileceği kaç salon vardır ki? Detaylar için tıkla.
Aşk Olsun Kır Düğün Salonu

Aşk Olsun Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

Aşk Olsun Düğün Salonu Buca'da kapalı salonu ve 4 farklı kır bahçesi ile aşırı popüler bir yer. Fiyatları, paketleri, fotoğrafları burada.
Asrı Saadet Düğün Salonu Ankara

Asrı Saadet Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Asrı Saadet Düğün Salonu Batıkent, Yenimahalle’de lüks dekorasyonu, zengin menüleri ve üç farklı davet alanı ile popüler bir mekan.
Le Le Gardens

Lele Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Mamak’ta bulunan Lele Garden, hem açık hem kapalı organizasyon alanı ve doğal güzelliği ile ilk görüşte hayran kalacağın ferah bir yer.
Asi Düğün Salonu

Asi Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Asi Düğün Salonu; Hatay Antakya'da uygun fiyatlı, büyük, kırmızısı bol, süslü bir mekan. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Bursa Gold Salon

Gold Düğün Salonu, Bursa: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

Gold Düğün Salonu Bursa Osmangazi'de 3 davet alanı ile şık, elit ve modern bir mekan. Fotoğraflarını dolaş, paketlerini incele, fiyat al.
Yakamoz Düğün Salonu Mersin

Yakamoz Düğün Salonu, Mersin: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Yakamoz Düğün Salonu, Mersin’deki şık ve modern mekanlardan biri. Düğün paketlerini incele, fotoğraf galşerisini dolaş, ücretsiz fiyat al.
Qubbe Gayrettepe Düğün

Qubbe Gayrettepe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Muhteşem manzarası, sıra dışı dekorasyonu, enfes menüleri ile Qubbe Gayrettepe aklını başından alacak güzellikte. Fiyatlar, videolar, daha fazlası için oku.
Dallar Düğün Salonu Antalya

Dallar Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Dallar Düğün Salonu Antalya'da uygun fiyatlı, mütevazı bir seçenek. Öne çıkan özelliklerini incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste.
Cikcilli Düğün Salonu

Cikcilli Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Cikcilli Düğün Salonuj Alanya'da sevilen bir mekan. Düğün fiyatları, paketleri, öne çıkan özellikleri ile inceledik. Ücretsiz fiyat teklifi almak için oku.
Sarper Düğün Salonu Bursa

Sarper Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Sarper Düğün Salonu Bursa'da şık ambiyansı, lezzetli menüleri, bütçe yakmayan fiyatları ile sevilen bir mekan. Video ve fotoğrafları ile keşfet.
Moda Düğün Salonu Antalya

Moda Düğün Salonu, Antalya: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

Moda Düğün Salonu Antalya Kepez’de merkezi konumu, birbirinden klas balo salonları ve profesyonel kadrosu ile özel davetlerde büyük ilgi görüyor.
Ramada Gebze düğün

Ramada Encore Gebze: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Ramada Encore Gebze düğün otelleri arasında şık dekorasyonu, nezih atmosferi ve uygun fiyatlarıyla Kocaeli bölgesinin hoş alternatiflerinden.
Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Düğün

Tourist Hotel Kapadokya: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Tourist Hotel, Nevşehir Göreme’de bulunan eşsiz Kapadokya manzarası ve tarihi dokularıyla öne çıkan Nevşehir’in en iyi düğün otellerinden ve havuz başı düğün mekanlarından biri.
Des'Otel Tekirdağ düğün

Des’Otel, Tekirdağ: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Tekirdağ’da bulunan Des’Otel düğün için tercih edebileceğin fiyat-performans açısından başarılı lüks otellerden.
Navona Otel Düğün Mersin

Navona Otel, Mersin: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Navona Otel Mersin düğün otelleri arasında hem havuz başı hem de kapalı salonlarıyla kaliteli, nezih ve profesyonel hizmete imza atan mekanlardan.
Elegant Garden

Elegant Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL

Elegant Garden Antalya kır düğünü mekanları arasında güzeller güzeli bahçesi, modern dekorasyonu, uygun fiyatları ve güler yüzlü çalışanları ile rüya gibi bir yer.
Kırçiçeği Event Hall İzmir kır düğünü

Kırçiçeği Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres 29 Ekim Mah. Atatürk Cad. 2215 Sok. No: 3 Buca Kaynaklar İzmir Telefon 📞 0232 335 5143 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Kırçiçeği Garden (Kırçiçeği Event Hall) hakkında
Taş Konak Düğün Salonu İzmir

Taş Konak Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Adres Sakarya Cad. 275/6 Sok. No: 2/1 Bayraklı/İzmir Fiyat Teklifi Al Taş Konak Düğün Salonu hakkında Taş Konak, daha önce yazdığımız Bayraklı'daki en iyi düğün salonları listemizde de...
Oksijen Düğünü Salonu Bursa

Oksijen Düğün Salonu, Bursa: Düğün Fiyatları

Oksijen Düğün Salonu Bursa kır düğünü mekanları arasında havuzlu, bahçeli, pek şirin bir yer. Düğün fiyatları ve organizasyon hizmetleri de sevindirici.
Asoss Garden Düğün Sarayı

Asoss Garden Düğün Sarayı, Aydın: Fiyat Kişi Başı Min. 10 TL

Asoss Garden Düğün Sarayı Aydın'da şirinlik abidesi bir kır düğünü mekanı. Masal diyarlarını andıran şatovari mimarisi, özgün sahne tasarımı, kır düğünü teması ile uyumlu hasır saçaklı gelin damat gazebosu ile pek şeker.
Manisa Düğün Mekanları

Ege Güzeli Manisa Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Ege'nin güzel kenti Manisa, şirin mi şirin kır bahçeleri ve şık salonlarıyla dünya evine girmeye hazırlanan çifte kumrular için birçok alternatif sunuyor. En iyi Manisa düğün salonları; fiyatları, fotoğrafları ve öne çıkan özellikleri ile bu yazıda.
Gaziantep Düğün Salonları

Çalsın Davullar: En Popüler Gaziantep Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Görsellik açısından yurt standartlarının üzerinde olduğunu söyleyebileceğimiz Gaziantep düğün salonları ve kır bahçeleri uygun rakamlara lüks hizmet sunmayı başarıyorlar.
Antalya düğün salonları

En Popüler Antalya Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Romantik aşklar diyarı Antalya, masalsı düğünleriyle yıl boyunca müstakbel evli çiftlerin heyecan ve mutluluklarına ev sahipliği yapıyor. En çok tercih edilen Antalya düğün salonları ile kır bahçelerini en ince ayrıntılarına kadar teker teker inceledik.
Gül Bahçe Düğün Salonları

En Sevilen Kayseri Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Kayseri düğün salonları ve kır bahçeleri arasında en çok tercih edilenleri bir araya getirdik.
Eskişehir Düğün Salonları

En İyi Eskişehir Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Kültür ve eğlencenin yeni başkenti, dünya evine girmeye hazırlanan çifte kumrular için birbirinden göz alıcı birçok alternatif sunuyor. En muhteşem Eskişehir düğün salonları ve kır bahçelerini senin için bir araya getirdik.
En İyi Adana düğün salonları ve fiyatları

En Çok Tercih Edilen Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Sazlı sözlü eğlencesi nam salmış Adana düğünleri için mekanlar rekabette. Kır bahçesi olanlarından otellere, en popüler Adana düğün salonları 2020 fiyatları, kapasiteleri, ziyaretçi yorumları ile bu yazıda.

En Güzel Konya Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

İştah açıcı yemeklerinden durmak bilmeyen kaşık havalarına Konya düğünleri bir başka! En güzel Konya düğün salonları ve kır bahçelerini senin için derledik.
Bursa Düğün Salonları

En Çok Tercih Edilen Bursa Düğün Salonları

Bursa düğün salonları arasında en popüler, en çok takdir görenleri özenle araştırdıktan sonra senin için listeledik. Bursa düğün salonları, fiyatları, fotoğrafları, beğendiğimiz ve eksik bulduğumuz özellikleri ile bu inceleme yazısında.