Ana Sayfa Diğer Şehirler Mekan İncelemeleri

Mekan İncelemeleri

Türkiye’nin çeşitli illerindeki düğün mekanlarını tek tek, fiyat, dekorasyon, menü, hizmet kalitesi gibi özelliklerini ele alarak inceliyoruz. Her birinin fotoğraf galerilerini dolaşabilir, hepsinden ücretsiz fiyat teklifi alabilir, benzer düğün mekanları ile karşılaştırabilirsin.

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Düğün

Tourist Hotel Kapadokya: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Tourist Hotel, Nevşehir Göreme’de bulunan eşsiz Kapadokya manzarası ve tarihi dokularıyla öne çıkan Nevşehir’in en iyi düğün otellerinden ve havuz başı düğün mekanlarından biri.
Des'Otel Tekirdağ düğün

Des’Otel, Tekirdağ: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Tekirdağ’da bulunan Des’Otel düğün için tercih edebileceğin fiyat-performans açısından başarılı lüks otellerden.
Navona Otel Düğün Mersin

Navona Otel, Mersin: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Navona Otel Mersin düğün otelleri arasında hem havuz başı hem de kapalı salonlarıyla kaliteli, nezih ve profesyonel hizmete imza atan mekanlardan.
Elegant Garden

Elegant Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL

Elegant Garden Antalya kır düğünü mekanları arasında güzeller güzeli bahçesi, modern dekorasyonu, uygun fiyatları ve güler yüzlü çalışanları ile rüya gibi bir yer.
Oksijen Düğünü Salonu Bursa

Oksijen Düğün Salonu, Bursa: Düğün Fiyatları

Oksijen Düğün Salonu Bursa kır düğünü mekanları arasında havuzlu, bahçeli, pek şirin bir yer. Düğün fiyatları ve organizasyon hizmetleri de sevindirici.
Asoss Garden Düğün Sarayı

Asoss Garden Düğün Sarayı, Aydın: Fiyat Kişi Başı Min. 10 TL

Asoss Garden Düğün Sarayı Aydın'da şirinlik abidesi bir kır düğünü mekanı. Masal diyarlarını andıran şatovari mimarisi, özgün sahne tasarımı, kır düğünü teması ile uyumlu hasır saçaklı gelin damat gazebosu ile pek şeker.