Gölbaşı Davet Adres Fatih Mah. İstanbul Cad. No:12 Küçükçekmece/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Gölbaşı Davet hakkında

Küçükçekmece Gölü’nün eşsiz manzarasıyla unutulmaz bir düğün senin olabilir! 400 kişiye kadar varan kapasitesiyle Gölbaşı Davet sana nefis menüler, müzik ve eğlence vadediyor. Güler yüzlü ekibi ve çiftlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan düğün paketleriyle bu mekandan oldukça hoşnut kalacağını düşünüyoruz. Eğer bu düğün salonu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan yazımızın devamı senin için!

Gölbaşı Davet düğün fiyatları

 • İstanbul’da bulunan düğün salonlarının ortalama fiyatlarını incelediğimizde görüyoruz ki Gölbaşı Davet’in fiyatları gayet uygun.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici faktör yemek servisi tercih edip etmeyeceğin oluyor.
 • Yemek servisi istemezsen misafirlerine yaş pasta ve meşrubat ikram ediliyor.
 • Yemek servisi tercih edersen hem Gölbaşı’nın kendi mutfağıyla hem de dışarıdan bir catering firmasıyla çalışabiliyorsun.
 • Bu salonda servis gece saat 22:00’ye kadar devam edebiliyor.
 • Mekanda alkollü içecek servisi yapılmıyor.
 • Düğün öncesinde menü tadımı yapamıyorsun ancak menülerin içeriğine beraber karar veriyorsunuz, yani dilersen menüde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Eğer planladığın düğün için en doğru ve güncel fiyatları öğrenmek istersen hemen aşağıda bulunan pembe butonumuzu kullanarak fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Kolonsuz tek bir salon olarak tasarlanmış mekan her mevsim kullanılmaya uygun, açılır-kapanır tavana sahip şekilde tasarlanmış. Bu salon 400 kadar misafire ev sahipliği yapabiliyor. Yemekli ve kokteylli davetlerde kapasitede ciddi bir oynama görmüyoruz. Tesiste konaklama hizmeti bulunmuyor. Açılır-kapanır tavan sayesinde dilersen açık, dilersen kapalı bir mekan gibi kullanabiliyorsun salonu.

Gölbaşı Davet düğün paketleri

Gölbaşı Davet Salonu’nun düğün paketlerinin içeriği standart bir düğünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Elbette bu paketlerin içeriğine eklemeler yapabiliyorsun. Standart paketlerinin içeriğini senin için şöyle sıralayabiliriz: Organizasyon sorumlusu, yemek servisi, kokteyl ve ikramlar, müzik yayını, fotoğraf ve video çekimi, ışık ve ses ekipmanları, dekorasyon ve süslemeler, dışarıdan organizasyon ve catering firması getirme imkanı.

Dekorasyon ve süsleme

 • Kolonsuz, ferah ve beyaz rengin hakim olduğu salonun büyük bir kısmı camlarla kaplı.
 • Hem yuvarlak hem de dikdörtgen masaların kullanıldığını görüyoruz. Masaları çevreleyen kırmızı sandalyeler mekana renk katıyor.
 • Masalar çiçek buketleri, şamdanlar ve servis takımlarıyla süsleniyor. Altın rengi servis takımlarının ve yine bu renkte şamdanların kullanıldığını görüyoruz.
 • Düğün masasının bulunduğu platformda rengarenk çiçek aranjmanları, balonlar ve romantik tüllere rastlıyoruz.
 • Eğer aklında özel bir konsept varsa dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabilir, mekanın süslemesini onlar aracılığıyla yaptırabilirsin.

Müzik

Son teknoloji ışık, ses ve sahne sistemlerini senin için hazırladıkları mekanda müzik yayını gece saat 23.00’e kadar devam edebiliyor ve ayrıca bir after party alanı bulunmuyor. Oldukça geniş bir dans pistinin olduğunu belirtelim. Eğer düğününde canlı müzik olup olmayacağını merak ediyorsan mekana sorup teyit etmeni öneriyoruz.

Düğün fotoğrafçısı

Gölbaşı Davet Küçükçekmece’de düğününde görev yapmak üzere bir fotoğrafçı ve kameraman görevlendiriliyor. Bu sayede düğününün 120 dakikalık HD video filmini alabiliyorsun ve 20 fotoğrafa ücretsiz sahip olabiliyorsun. Daha fazla fotoğraf istersen artı bir ücret ödeyerek alman mümkün. Eğer dışarıdan kendi anlaştığın bir fotoğrafçıyla anlaşmak istersen onu da getirebiliyorsun.

Gölbaşı Davet kına gecesi organizasyonu

Mekanı kına süslemeleriyle geceye hazır hale getiren Gölbaşı Davet ekibi sana yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki türde davet sunuyor. Mekanda aksesuar kiralama imkanı bulunmuyor ancak beraber çalışacağın çözüm ortaklarıyla kına için tercih ettiğin aksesuarları kiralayabilirsin. Eğer dilersen bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilirsin. Düğünden önce sevdiklerinle beraber geçireceğin bu akşamın unutulmaz olacağına eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Küçükçekmece Gölü manzarasıyla şehirden uzak, doğaya yakın bir alternatif sağlıyor Gölbaşı Davet.
 • Açılır-kapanır tavanı mekanın her hava koşuluna uyum sağlayabilmesine sebep oluyor.
 • Aynı anda birden fazla düğün yapılmıyor ve bu durum da organizasyonu kuvvetlendiriyor.
 • Fotoğraf ve video çekimi düğün paketlerinin içerisinde bulunuyor. Her düğün salonunda bu hizmetle karşılaşmıyoruz!
 • Toplu taşımayla çok ama çok kolay şekilde ulaşabileceğin bir lokasyonda bulunuyor bu düğün salonu.

Gölbaşı Davet nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Fatih Mah. İstanbul Cad. No:12 Küçükçekmece/İstanbul

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde olduğunu belirttiğimiz bu mekana şahsi aracınla da toplu taşımayla da ulaşman mümkün. Bunun için Marmaray’ı ya da metrobüsü kullanabilirsin. Her iki toplu taşıma aracından da Küçükçekmece’de indiğin takdirde, Gölbaşı Davet Düğün Salonu yaklaşık beş dakikalık bir yürüme mesafesinde kalıyor. Komşu ilçelerden taksiye binerek de bu mekana ulaşman mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.