hasan kolcuoğlu küçükyalı
Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı Adres Küçükyalı Mah. Turgut Özal Blv. Süreyyapaşa Sok. No:1 34840 Maltepe / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı hakkında

Ortalama 300 kişilik, uygun fiyatlı, ulaşımı kolay, açık ve kapalı alanı olan bir düğün mekanı arıyorsan yazımızı okumaya devam edebilirsin! Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı, bu taleplerin hepsini karşılıyor. Maltepe’de yer alan mekan, her sene çok sayıda düğüne ve farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Belki bu organizasyonlardan biri de sana ve müstakbel eşine ait olur, kim bilir?

hasan kolcuoğlu küçükyalı

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı düğün fiyatları

 • İstanbul restoran düğünleri alternatiflerine baktığımızda, Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı fiyatlarının gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hafta içi organizasyonları, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun oluyor. Bütçen düşükse hafta içi davetlerini değerlendirebilirsin.
 • Seçtiğin düğün paketinin içeriği de fiyatların değişmesine neden oluyor.
 • Davetli sayın da fiyatları etkileyen bir diğer faktör elbette. Kişi başı fiyatlandırma yapıldığı için davetli sayını önceden netleştirmelisin.
 • Tablodaki başlangıç fiyatları sana fikir vermiştir diye düşünüyoruz. Ama tamamen sana özel bir fiyat almak daha etkili olacaktır. Onun için de hemen alta bir buton bırakıyoruz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı düğün paketleri

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı, çiftlere özel standart düğün paketleri sunuyor. Bu paketlerin içeriğinde; yemek servisi, fotoğraf ve video, canlı müzik, DJ, mekan süslemesi, ses ve ışık sistemleri, menü tadımı, otopark, vale, organizasyon sorumlusu, hazırlık odası gibi hizmetler bulunuyor. Ekstra isteklerin olursa onu da mekan yetkililerine söyleyebiliyorsun.

Mekanın organizasyon sorumlusuna da değinmek istiyoruz. Görüşmek için müstakbel eşinle mekana girdiğiniz andan itibaren sizi bir organizasyon sorumlusu karşılıyor. Kafanıza takılan ne varsa kendisine sorabiliyorsunuz. Sonrasında ise bütçenizi, davetli sayınızı, taleplerinizi aktarıyor ve size uygun bir düğün paketi önermelerini istiyorsunuz. Anlaşma yapıldıktan sonra da tüm düğün akışı kendisi tarafından planlanıyor ve düğün günü birebir takip ediliyor.

hasan kolcuoğlu küçükyalı

Dekorasyon ve süsleme

 • Davet alanlarında genelde uzun dikdörtgen masalar kullanıyorlar.
 • Masaların arasında konukların rahatça hareket etmesi için geniş alanlar bırakıyorlar.
 • Masa ve sandalye giydirmelerinde beyaz, altın sarısı ve kırmızı renklerini tercih ediyorlar.
 • Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı organizasyon ekibi tarafından masaların üzeri; şamdan, vazo, çiçek aranjmanı ve servis takımlarıyla donatılabiliyor.
 • Mekanın yaptığı standart süslemelerin haricinde farklı bir konsept oluşturulmasını istersen, bunun için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmana müsaade ediyorlar.

İlçendeki diğer uygun fiyatlı düğün salonlarına da bakıp, öyle karar vermek istersen: En Uygun Fiyatlı Maltepe Düğün Salonları

hasan kolcuoğlu küçükyalı

Müzik

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı’nın tüm davet alanlarında kaliteli ses sistemleri kullanılıyor. Tabii bu ses sistemlerinden hangi müziklerin çıktığı da çok önemli! Her organizasyonda çalıştıkları bir orkestra var. Geniş repertuvarları, eğlendirmede büyük payı olan enerjik yapıları ve sahne performanslarıyla çiftlerin memnun kaldığı bir orkestradan bahsediyoruz. Onlar eşliğinde gece yarısına kadar dans etmeye devam edebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Çoğu mekanda olduğu gibi burada da fotoğraf ve video hizmeti, mekanın anlaşmalı ekibi tarafından veriliyor. Düğün paketi dahilinde bu hizmeti sunuyorlar. Yani ekstra bir ödeme yapmana gerek kalmıyor. Düğününün tamamında çok güzel fotoğraflar çekiyor, organizasyonun başından sonuna kadar her anını video kaydına alıyorlar. Mekana başka bir fotoğrafçı getirmek istersen, ona müsaade etmiyorlar.

hasan kolcuoğlu küçükyalı

Otopark

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı’nın davetli kapasitesine uygun genişliğe sahip bir otoparkı bulunuyor. Bu otoparkta 50-75 aracın park edebileceği kadar alan var. Şahsi araçlarıyla gelecek konukların organizasyon günü burayı diledikleri gibi kullanabiliyorlar. Onları girişte bir vale de karşılıyor. Park yeri aramakla vakit kaybetmemiş olmanın verdiği mutluluklar mekana giriyor ve tüm enerjilerini dans ederek harcayabiliyorlar.

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı, kına geceleri için mekanı özel olarak dekore ediyor. Kırmızı örtüler, peçetelikler, çiçeklerle süslenmiş kına tahtı ve konsepte uygun daha birçok aksesuara yer veriyorlar. Dilersen beyaz ve altın sarısı tonlarında sandalye giydirmeleri yapabiliyorlar. Kına gecene özel bir orkestra ile anlaşmayı da asla ihmal etmiyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Restoranın hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Bu da dört mevsim burada organizasyon yapılabildiği anlamına geliyor!
 • Açılır kapanır tavan sistemlerinin bulunması da çok iyi. Diyelim düğün esnasında hava biraz serinledi veya yağmur mu başladı, hoooop tavanı kapatsınlar ve eğlenceye kalınan yerden devam edilsin!
 • Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı’nın ekibine de buradan bir alkış göndermek istiyoruz. Güler yüzlü, eğitimli ve tecrübeli çalışanlardan oluşan bir kadrodan bahsediyoruz sonuçta. hasan kolcuoğlu küçükyalı
 • Yemekli bir düğün organizasyonu mu planlıyorsun? Eğer öyleyse mekanın menü tadım imkanından faydalanabileceğin için çok şanslısın.
 • Engelli girişi gibi önemli bir detayı atlamadıkları için de kendilerini tebrik ediyoruz.
 • Burada düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, parti, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Çeşitli etkinliklere açık olmaları çok güzel.

hasan kolcuoğlu küçükyalı

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Küçükyalı Mah. Turgut Özal Blv. Süreyyapaşa Sok. No:1 34840 Maltepe / İstanbul

Hasan Kolcuoğlu Küçükyalı, özel araç veya toplu taşıma kullanarak ulaşım sağlayabileceğin bir konuma sahip. Maltepe’ye Marmaray ile de ulaşılabildiği için davetlilerin Avrupa Yakası’ndan gelse dahi zorluk çekmeyecek. Şahsi araçlarıyla gelecek olanlar da açık adres ve navigasyon ikilisiyle hedefe hemen ulaşabilir. Mekanın otoparkını kullanabileceklerini de tekrar hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları