Ana Sayfa İzmir İzmir Düğün Mekanları İncelemesi

İzmir Düğün Mekanları İncelemesi

İzmir’deki düğün mekanlarını tek tek fiyat, dekorasyon, menü, düğün paketleri, hizmet kalitesi gibi özellikleri ile inceliyoruz. Ayrıntılı inceleme yazılarımızı oku, fotoğraf galerilerini dolaş, ücretsiz fiyat teklifi al, benzer mekanlarla karşılaştır. Ha, bir de düğününe bizi de çağırmayı unutma. ;)

Elegance Garden

Elegance Garden: Düğün Fiyatı Min. 30-50 TL

Elegance Garden Bornova'da Antik Yunan konseptli kır bahçesi, şık kapalı salonuyla keyifli bir düğün mekanı. Düğün paketlerini ve fiyatlarını incele.
Özil Düğün Salonu

Özil Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Adres Beyazıt Cad. 5058/2 Sok. No: 4 Bornova/İzmir Telefon 📞0232 335 5908 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Özil Düğün Salonu: Fiyatları Min. 1.000-2.000 TL Adres Beyazıt Cad. 5058/2 Sok. No:4 Bornova/İzmir Telefon 0232 335...
Concorde Düğün Salonu

Concorde Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Buca’da hizmet veren Concorde Düğün Salonu, 3 tarafı camlarla çevrili, uygun fiyatlı, geleneksel tarzda bir mekan. Keşfet ve ücretsiz fiyat al.
Pırlanta Düğün Salonu İzmir

Pırlanta Düğün Salonu, İzmir: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Pırlanta Düğün Salonu İzmir Bornova'da ışıklı palmiyeleri, keyifli organizasyonları ile kapalı mekan arayışında kalbini çelecek güzellikte.
Mia Country

Mia Country: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Mia Country Balçova kır düğünü mekanları arasında en romantik, en tatlı, en trend alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.
Gloria Garden İzmir

Gloria Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Gloria Garden Balçova kır düğünü mekanları arasında epey popüler. Yemyeşil bakımlı bahçesi, leziz menüleri, şık dekorasyonuyla keşfetmeye değer.
Zararsız Düğün Salonu

Zararsız Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Zararsız Düğün Salonu Bornova'da uygun fiyatlı kır düğünü mekanı arayanların gözdesi. Samimi, şirin ortamı ile cazip bir yer.
La Win İzmir

La Win: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

La Wİn Balçova'da özgün dekorasyonu, modern ambiyansı, yemyreşil bahçesi ile nezih bir kır düğünü mekanı. Oturduğun yerden fiyat teklifi al.
La Vie Nouvelle Bayraklı

La Vie Nouvelle: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

La Vie Nouvelle İzmir Bayraklı’da deniz kenarında, romantik, beyazın asaletini taşıyan nezih bir mekan. Keşfet ve ücretsiz fiyat al.
İbiş Otel İzmir Bornova düğün

Ibis Styles Hotel, Bornova: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Bornova’da bulunan Ibis Styles Hotel Bornova düğün için düşlerindeki gibi masalsı bir atmosfer yaratan lüks bir seçenek.
Efsah Garden Kır Düğünü

Efsah Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Kır düğünü için oldukça hoş alternatiflere sahip olan Efsah Garden, İzmir’in güzide ilçelerinden Urla’da bulunmakta. Uygun fiyatlı, ferah bahçeli, şirin bir mekan.
Park Inn İzmir düğün

Park Inn By Radisson İzmir, Düğün ve Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Park Inn By Radisson İzmir; Alsancak’ta oldukça merkezi bir yerde bulunan, deniz manzaralı ve lüks bir düğün oteli. Nikah sonrası yemek ve eğlence gibi şık butik organizasyonlar için ideal.
Hanzade Kır Düğün Salonu

Hanzade Kır Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Yemyeşil bahçesi ve kaliteli hizmetleriyle çiftlerin favorisi olan Hanzade Kır Düğün Salonu, İzmir’in Menderes ilçesinde bulunuyor.
Deli Dolu Kına

Deli Dolu Kına Bahçesi: Fiyat Kişi Başı Min. 10-30 TL

Deli Dolu Kına Bahçesi İnciraltı'nda yemyeşil bahçesi, uygun fiyatları, renkli dekorasyonu ile masallardaki gibi bir yer. Çalsın sazlar, oynasın kızlar!
Boyalık Beach Çeşme düğün

Boyalık Beach Hotel & Spa: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150...

Boyalık Beach Hotel Spa Çeşme'de tüm ihtişamı, güzelliği ve şıklığıyla senin için rüya gibi bir düğün organize ediyor.
Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu Buca

Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

Buca'da yer alan Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu nostaljik kır düğünü havası, uygun fiyatları, leziz menüleri ile cazip bir mekan.
Bahhçe Wedding Buca

Bahhçe Wedding: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Mutlu anların Bahhçe’si” olarak da bilinen Bahhçe Wedding, hem şehrin içinde hem de doğanın kucağındaki atmosferiyle adeta masallardan çıkıp gelmiş gibi.
İncirin Altı kına

İncirin Altı: Kına Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Birbirinden güzel farklı konseptleriyle bilinen İncirin Altı, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan açık hava kına gecesi mekanlarından biri.
Buca Life Park düğün

Life Park İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Life Park İzmir büyük açık havuzu ve dev organizasyon alanıyla Buca’nın gözde düğün mekanlarından.
Balçova düğün salonları, fiyatları

Saklı Bahçe, İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

İzmir, Saklı Bahçe ile kır düğünü mekanlarında ne kadar iddialı olduğunu kanıtlıyor. Saklı Bahçe İnciraltı’nda masalsı bahçesi ve nezih salonu ile standartların ötesinde bir düğün mekanı.
Beyzade İzmir

Beyzade Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Beyzade Garden İzmir Balçova'daki uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarından. Trend süslemeleri, ek kapalı salonu ve güler yüzlü hizmeti ile seni bekliyor.
Cuba Garden İzmir

Cuba Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

Cuba Garden Balçova kır düğünü mekanları arasında neşeli bahçesi, ünlü orkestrası, masalsı süslemeleri ve seçeneği bol ikramları ile harika bir yer.
Topkapı Garden Düğün Salonu

Topkapı Garden Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Topkapı Garden Pınarbaşı düğün salonları arasında 9 davet alanı ile kocaman, farklı bütçelere ve beğenilere hitap eden bir mekan. İster kır düğünü ister kapalı salonda düğün hatta ister arena düğün salonunda evlenmek iste, Topkapı Garden hepsini karşılıyor.
Rose Garden 1941 düğün

Rose Garden 1941: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Rose Garden 1941 düğün için İzmir'de bulabileceğin en özgün yerlerden. Alsancak Konak'ta Kültürpark Tenis Kulübü içindeki mekan ateş ediyor.
Hera Garden

Hera Garden, Pınarbaşı: Düğün Fiyatları Min. 3.000-5.000 TL

Hera Garden Pınarbaşı düğün salonları arasında şirin ve renkli atmosferi, uygun fiyatları, eğlenceli orkestrası ile hoş bir mekan. Pınarbaşı kır düğünü mekanlarının genel konseptine uygun, rengi ve neşesi bol bir yer.
Bera Beach Event Urla Kır Düğünü

Bera Beach & Event: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Urla düğün mekanları arasına yeni katılan Bera Beach & Event; denize nazır konumu, yemyeşil bahçesi, geç saatlere kadar süren eğlencesi, leziz ikramları ve sofistike dekorasyonu ile her çiftin kalp atışlarını hızlandıracak güzellikte bir yer.
White Rose Event

White Rose Event: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

2019 yılında Güzelbahçe düğün salonları arasına katılan White Rose Event; kocaman bakımlı bahçesi, trend kır düğünü dekorasyonu, erken rezervasyonlarda açılışa özel indirimli fiyatları ile çiçek gibi bir yer.
Meyzipark

Meyzipark: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 100-150 TL

Meyzipark Çeşme düğün mekanları arasına yeni katıldı. Ahşap evi, kişiselleştirilmiş kır düğünü konsepti, profesyonel ekibi ile harika görünüyor.
Karaçam Event Garden

Karaçam Event Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Karaçam Event Garden Bornova düğün mekanları arasında asırlık çam ormanları, mis gibi havası, keyifli orkestrası, renk ve tarz seçenekli dekorasyonu ile şeker gibi bir yer.
Palm Park Çiğli Düğün

Palm Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Palm Park Çiğli düğün salonları arasında kır bahçesi ve kapalı salonuyla hizmet veren bir mekan. Son derece şık ve trend süslemeleri ile görsel açıdan güçlü, fiyatları ile İzmir ortalamasında.
Elia Garden Kır Düğünü

Elia Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Elia Garden Torbalı kır düğünü mekanları arasında en dikkat çekenlerden. Kocaman bakımlı bahçesinde tarz sahibi düğünler düzenleyen Elia Garden, makul fiyatları ve güler yüzlü ekibi ile de kalpleri kazanmış durumda.
Aura Wedding İnciraltı

Aura Wedding: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Aura Wedding İnciraltı düğün salonları arasında hem kır düğünü bahçesi hem kapalı salonu ile hizmet veriyor. Sade, şık ve zarif dekorasyonu ile masalsı bir atmosferi var.
Grand Masal Park

Grand Masal Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL

Grand Masal Park İzmir kır düğünü mekanları arasına 2017 yılında katılan yepyeni bir yer. Güler yüzlü ekibi, kaliteli hizmeti, lezzetli ikramları ve şirin bahçesi ile kısa sürede beğeni kazanan Grand Masal Park Menemen'de yer alıyor.
Eso Park Urla Kır Düğünü

Eso Park Urla: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Eso Park Urla büyük ve bakımlı bahçesinde tarz sahibi kır düğünü organizasyonları gerçekleştiren bir mekan.
Kırçiçeği Event Hall İzmir kır düğünü

Kırçiçeği Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres 29 Ekim Mah. Atatürk Cad. 2215 Sok. No: 3 Buca Kaynaklar İzmir Telefon 📞 0232 335 5143 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Kırçiçeği Garden (Kırçiçeği Event Hall) hakkında
Prenses Garden İzmir

Prenses Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres M. Kemal Sahil Bulvarı No: 4 (Narlıdere Tansaş Yanı) Bahçelerarası Narlıdere Telefon 📞 0232 335 5962 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Prenses Garden hakkında
Taş Konak Düğün Salonu İzmir

Taş Konak Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

Adres Sakarya Cad. 275/6 Sok. No: 2/1 Bayraklı/İzmir Fiyat Teklifi Al Taş Konak Düğün Salonu hakkında Taş Konak, daha önce yazdığımız Bayraklı'daki en iyi düğün salonları listemizde de...
Moya Park Urla Kır Düğünü

Moya Park, Urla: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Moya Park Urla içinde yemyeşil bahçesi, rustik dekorasyonu, leziz menüleri ve güler yüzlü çalışanları ile çok hoş bir kır düğünü mekanı.
Pamira Garden Güzelbahçe İzmir

Pamira Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

Adres Maltepe Mah. 110 Sok. No: 7 (Palamutluk Mevkii) Maltepe/Güzelbahçe Telefon 📞 0232 335 5985 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Pamira Garden hakkında Pamira Garden seni ve konuklarını düşlerindeki kır düğünü...
Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu Gaziemir

Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres Akçay Cad. No :235/7 (Shell Mercanlar Karşısı Üst Geçit Yanı) Gaziemir/İzmir Telefon 📞 0232 335 5963 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu hakkında Bizim Bahçe Kır...
Keyfi Şahane İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanı

Keyfi Şahane: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Adres İnciraltı Cad. İnciraltı Köprü Yanı 14/1 İzmir/Balçova Telefon 📞 0850 241 1795 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Keyf-i Şahane hakkında Keyfi Şahane İzmir İnciraltı kır düğünü mekanları arasında şirin atmosferi,...
Şehzade Düğün Salonu Güzekbahçe

Şehzade Düğün Salonu, Güzelbahçe: Fiyat Kişi Başı Min. 80 TL

Adres Çelebi Mah. Müzeyyen Senar Cad. No: 8 Güzelbahçe İzmir Telefon 📞0232 335 5831 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Şehzade Köşkü hakkında Şehzade Köşkü ismiyle de bilinen Şehzade Düğün Salonu Güzelbahçe...
Hobi Park Düğün

Hobi Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30 TL

Adres Günerli Mah. Dokuz Eylül Cad. No: 210 Seyrek Göl Menemen İzmir Telefon 📞 0232 335 5994 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Hobi Park hakkında Seyrek Göl'deki Hobi Park 25.000 m²...
Elit Elegance Kır Düğünü Salonu

Elit Elegance: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50 TL

Adres Mustafa Kemal Sahil Blv. Bahçelerarası Mah. Yıldız Sk. No:12 Balçova İzmir Telefon 📞 0232 335 5273 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Elit Elegance hakkında Elit Elegance Düğün Salonu İzmir Balçova'da...
Değirmenci Kır Düğünü Salonları Buca

Değirmenci Düğün Salonu, Buca: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10 TL

Adres Değirmenci Kır Bahçesi: 29 Ekim Mah. 2205 Sok. No: 25/A Buca Kaynaklar İzmir Değirmenci Düğün Salonu (Kapalı): Yıldız Mah. 242/16. Sok. No: 71...
My Garden Yakaköy İzmir Kır Düğünü

My Garden Yakaköy: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30 TL

My Garden Yakaköy, İzmir kır düğünü mekanları arasında sevilen, havuz başı ve kapalı salonda kutlama yapma imkanı da sunan özel bir yer.
Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Düğün Salonu: Kır Düğünü Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30...

Bordo Yeşil Garden Alsancak Konak'ta yemyeşil bahçesi, uygun fiyatları, zengin menüleri ve kapsamlı organizasyon hizmetleri ile İzmir'deki kır düğünü mekanları arasında cazip bir yer.
Tria Garden Düğün Fiyatları ve Mekan İncelemesi

Tria Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Tria Garden muhteşem doğası, seçkin süslemeleri ve eğlenceli sahnesiyle öne çıkan İzmir kır düğünü mekanlarından. En iyi Buca düğün salonları listemizde de yer almayı başarmıştı.
Rüya Vadisi Düğün Salonu

Rüya Vadisi: Düğün Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

Buca Yedigöller'de muhteşem göl manzarası ile büyüleyen Rüya Vadisi İzmir düğün salonları arasında kısa sürede popüler olan yerlerden.
Case de Garden Düğün

Case de Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Adres Sahilevleri Mah. Mustafa Kemal Sahil Blv Çeşme Otoban Tali Yolu No: 46 Balçova İzmir Fiyat Teklifi Al Case de Garden hakkında Case de Garden İnciraltı düğün salonları...