lara düğün salonu
Adres Tavlusun Mah. Cumhuriyet Cad. 16/A Melikgazi / Kayseri

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Lara Düğün Salonu hakkında

Lara Düğün Salonu Kayseri’nin en şık mekanlarından biri! Uzun yıllardır çiftlerin mutluluklarına tanık oluyor ve düğün sektöründe hizmet veriyorlar. Yılların getirmiş olduğu tecrübelerini de her geçen yıl üstüne ekleyerek organizasyonlarını güzelleştirmek için kullanıyorlar.

Hem konforlu hem de ihtişamlı bir alan oluşturmuşlar. Davetlilerinin rahatça hareket edebileceği, yüksek tavanlı ve aynı zamanda kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir davet salonları var.

Lara Düğün Salonu’yla ilgili bahsetmek istediğimiz daha çok şey var. Haydi gel beraber bakalım:

Lara Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Böylesine şık bir mekanda böyle uygun fiyatlar görmek bizi çok mutlu ediyor!
 • Lara Düğün Salonu’nda hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında fiyat farkı bulunmuyor.
 • Yemeksiz ve yemekli organizasyonlar farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Yemekli bir düğün düşünüyorsan kişi başı rakam üzerinden, yemeksiz organizasyonlar ise toplam rakam üzerinden fiyatlandırılıyor.
 • Yemekli düğünlerde, fiyatları etkileyen faktörlerin başında ana yemek seçimi geliyor. Kırmızı etli menüler beyaz etlilere göre bir tık daha yüksek fiyatlı olabiliyor.
 • Mekanın taksitlendirme gibi imkanları bulunuyor. Ödemeyi düğün gününe kadar parçalar halinde yapabiliyorsun.

Tablodaki fiyatlar başlangıç paketleri için geçerli. Sana özel net bir rakam almak istiyorsan, mekanla iletişime geçebilirsin. ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Lara Düğün Salonu’nda 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Bu da ortalama bir düğün için gayet yeterli kapasiteye sahip anlamına geliyor. Zaten kolonsuz yapıya ve geniş dans pistine sahip olmasının verdiği avantaj sayesinde de herkes ferah bir ortamda vakit geçirebiliyor.

Lara Düğün Salonu paketleri ve organizasyonu

Kayseri Lara Düğün Salonu’nun farklı düğün paketleri bulunuyor. Bunlar taleplere ve çiftin bütçesine göre şekilleniyor. Salondan paket dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek veya ikramlık servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Mekan süslemeleri
 • Otopark kullanımı
 • Düğün pastası
 • Servis personelleri
 • Müzik

Bu arada şehrindeki diğer düğün mekanlarını da incelemek istersen: En Sevilen Kayseri Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Dekorasyon ve süsleme

Lara Düğün Salonu, modern çizgilerin ön planda olduğu bir dekorasyona sahip. 10 kişilik yuvarlak masaları, tiffany sandalyeleri, şık aydınlatmaları ve süslemeleriyle burası ihtişamlı bir düğün salonu!

Mekanda ağırlıklı olarak beyaz ve pudra tonlarında süslemeler yapılıyor. Masa örtülerinden şamdanlara kadar her detayları uyum içerisinde. Dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsun.

Müzik

Gece yarısına kadar müzik eşliğinde dans etmeye hazır mısın? Cevabın ‘Evet’se Lara Düğün Salonu’nu çok seveceksin.

Düğün fotoğrafçısı

Lara Düğün Salonu’nun paketlerinde fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunuyor. Tüm düğünün başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Davetlilerinle ve müstakbel eşinle birbirinden güzel fotoğrafların çekiliyor! Çalışmak istediğin özel bir fotoğrafçı varsa istersen onu da mekana getirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Otopark

Lara Düğün Salonu’nun bünyesinde 100-150 araç kapasiteli, yeterli genişlikte bir otopark bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin bu habere çok sevinecek. Park yeri aramakla vakit kaybetmelerine gerek kalmayacak. Vale hizmetleri yok ama bunun çok da sorun olacağını düşünmüyoruz.

Alkışlarımız

 • Lara Düğün Salonu’na ilk alkışımız, profesyonel ekibi için gidiyor! İşlerini büyük bir keyifle yapıyorlar ve kusursuz etkinlikler için çalışıyorlar.
 • Salonda yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsan çok şanslısın. Birbirinden lezzetli menüleri önceden tatma fırsatın var! Organizasyon tarihinden önce bir gün belirleyip mekana menü tadımı yapmaya gidebilirsin.
 • Burası engelli girişi bulunan ve tüm davetlilerini önemseyen mekanlardan biri.
 • Lara Düğün Salonu’na dilersen dışarıdan fotoğraf ve organizasyon firması getirebilirsin.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerine ne ikram edeceğini düşünmene gerek yok! Çünkü mekanın mutfağında vejetaryen menü de hazırlanabiliyor.

Diğer organizasyonlar

Lara Düğün Salonu’nda her sene çok sayıda organizasyon düzenleniyor. Bunlar düğünlerle de sınırlı değil üstelik! Mekanda; kına gecesi, nişan, söz, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, açılış, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon organizasyonları da düzenlenebiliyor. Tabii bunların arasında en ilgi görenlerden biri kuşkusuz kına geceleri oluyor!

Salonda düzenlenen kına gecelerinde birbirinden keyifli konseptler oluşturulabiliyor. İster geleneksel istersen de modern tarzda kına geceleri düzenleyebiliyorlar. Mekanın bu organizasyonlarla ilgilenen bir ekibi bulunuyor elbette. Ama dilersen dışarıdan bir kına organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsun. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaları bulunmuyor.

Burada kına gecesi düzenlemek istersen fiyatları şöyle:

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Lara Düğün Salonu iletişime geçen çiftlere tüm organizasyonlarla ilgili detaylı bilgi aktarıyor bu arada. Bi’ görüş istersen.

Fiyat Teklifi Al

Lara Düğün Salonu nerede?

Adres: Tavlusun Mah. Cumhuriyet Cad. 16/A Melikgazi / Kayseri

Lara Düğün Salonu’na gitmek için şahsi araçları, taksiyi ve otobüsü tercih edebilirsin. Mekana ulaşım oldukça kolay. Talas bölgesinde yer aldığı için şehirde yaşayan davetlilerin mekanı rahatlıkla bulacaklardır.