nossa costa
Adres Kennedy Cad. Sahil Yolu, Ataköy Marina Bakırköy
Telefon 0212 963 3882

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Nossa Costa hakkında

Ataköy Marina’da 360 derece panoramik deniz manzarası ile göz dolduran Nossa Costa düğün için harika organizasyonlar düzenliyor. En iyi Bakırköy düğün salonları listemizde de yer alan Nossa Costa açık ve kapalı alanı bulunan, köklü kuruluşlardan BVS Group bünyesinde bulunmasını profesyonel hizmetiyle kanıtlayan nezih bir yer. Son derece zarif süslemeleri ile tarz bir mekan olan Nossa Costa Ataköy Marina’da sadece düğün değil; nişan, kına, nikah sonrası yemek gibi çeşitli organizasyonların da düzenlenebildiği alternatif bir yer. Tarzına uygun süslemeler, istersen sabaha kadar sürecek eğlence, kendi belirlediğin konsept… Burada her şey mümkün. Nossa Costa havuz başında nikahtan denize nazır kokteyl eğlencesine, çiftleri sınırlamayan organizasyonları ile çok seviliyor. Ha, sen düğün gibi düğün yapmak istersen ayrı. Bak, Nossa Costa’da düğün gibi düğün yapan bir çiftin mutlu görüntüleri:

Nossa Costa düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Nossa Costa fiyatları en çok menüye, organizasyonun hangi gün yapılacağına ve hizmetlerin kapsamına göre değişiyor. Başlangıç fiyatları tablodaki gibi. Yemekli ve yemeksiz menülerinin hem sunum hem çeşit hem de lezzet bakımından fazlasıyla tatmin edici olduğunu söyleyelim.
 • Catering firmasını kendin ayarlamak istersen kabul ediyorlar.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar.
 • Menüde değişiklik istersen kabul ediyorlar.

Ücretsiz fiyat teklifi aldığında kaç kişilik bir organizasyon düşündüğünü ve düğün tarihini belirteceksin, mekanın organizatörleri sana ayrıntılı bir listeyle dönüş yapacaklar.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Nikah sonrası yemek mekanları için öneri listemizde de yer almıştı Nossa Costa. Diğerleri ile karşılaştırma yapmak için oku:

İmzayı Atıp Eve Gitmek Yok: İstanbul’da Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları

Kapasite

Açık alan 1200 kişi 
Kapalı alan 500-750 kişi
Kokteyl kapasitesi 750-1000 kişi

Nossa Costa’nın davet alanlarını videoyu izleyerek görebilirsin:

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Nossa Costa Ataköy Marina’daki enfes konumu, aynı zamanda havuz başı alanı ve genel konsepti ile muadili olmayan bir mekan aslında. Sıradan düğün salonlarından farklı bir yapısı var. Senin yapmak istediğin organizasyonun süresine, çeşidine ve konseptine göre bir gün organize ediyorlar.
 • Ses ve ışık sistemi, 4+1 orkestra, yürüyüş yolu, nikah masası yada kürsüsünün süslenmesi, salonun süslenmesi, pasta kesim töreni, fotoğraf ve video çekimi, sisler ve volkan şovlar gibi hizmetler tabii ki mevut. Ama mekan bunlarla sınırlı kalmıyor. Dans ekipleri, trio karşılama, görsel şovlar gibi ekstraya girecek her türlü keyifli hizmeti ya kendi sağlıyor ya da çözüm ortakları ile hallediyor.
 • Dışarıdan organizasyon firması getiremiyorsun. Ataköy Marina’daki Nossa Costa’nın kendine göre bir tarzı, şekli, kalite standardı var. ?

Dekorasyon ve süsleme

Dekorasyon için genellikle beyaz ve krem renkleri tercih ediyorlar. Son derece zarif, şık ve nezih bir süsleme anlayışları var. Canlı çiçekler nikah kürsüsünün tepesindeki takta, masalarda, salonda sıkça kullanılıyor. Beş kollu şamdanlar, çiçek aranjmanları, zarif ayna suplalar masaları donatıyor. Bu arada fotoğraf galerisinde gördüğün gibi tek tip bir süsleme yapmıyorlar. Tarzı belli fakat detaylarda çeşitliliğe giden bir mekan. İstersen romantik tüllerle kaplasınlar her yeri istersen renkli balonlar uçursunlar. Sen nasıl istersen.

Drone’la çekilmiş bir videoyla daha hem denizin ortasındaki konumunun hem de dekorasyonun ne kadar güzel olduğunu gösterelim:

Müzik

Nossa Costa Ataköy’de eğlence mekanları arasında zaten ünlü bir yer ve bunda elbette profesyonel orkestrasının payı büyük. İstersen sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik ve DJ performansı ile eğlence devam edebilir. Ünlü şarkıcıların konser verdiği mekanda ses sistemi haliyle epey güçlü.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimini anlaşmalı oldukları stüdyolarla gerçekleştiren Nossa Costa düğün mekanlarının çoğu gibi dışarıdan fotoğrafçı kabul etmiyor. HD kamera çekiminin yanında drone çekim de yapıyorlar.

Otopark

100-150 araçlık otoparkı ve valesi var.

Alkışlarımız

 • Nossa Costa Ataköy – Bakırköy düğün mekanları arasında en nezih yerlerden biri.
 • Denizin tam ortasında, marinada olmasından dolayı nefis bir manzarası var.
 • Hem kapalı hem de açık davet alanın olması süper.
 • İstersen nikah sonrası yemek ver istersen sabaha kadar düğün yap. Çiftleri sınırlamayan, kısıtlama getirmeyen bir yer.
 • BVS Group kalitesine sahip. Hem ikramlar hem de hizmet son derece kaliteli.
 • Otoparkının ve valesinin olması park sorununu ortadan kaldırıyor.
 • Menü tadımı yaptırmaları güzel. İkramlarda değişiklik istersen yardımcı da oluyorlar.
 • Dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmelerine şaşırdık açıkçası. Birçok mekan kabul etmiyor.
 • Dekorasyonu, süslemeleri çok zarif. Harika düğün fotoğrafların olacak.
 • Orkestrası profesyonel. Ses ve ışık sistemi güçlü.
 • Salonu kolonsuz ve kapalı alan dahi deniz manzaralı. Çünkü camekan.
 • After party alarak sabaha kadar eğlenceyi uzatabilecek olman harika.

Keşkelerimiz

Nossa Costa düğün fiyatları biraz tuzlu. Ama mekanın üzecek veya pişman edecek hiçbir sorunu da yok şimdi, doğruya doğru. ?

Diğer organizasyonlar

Nossa Costa kına gecesi, nişan, nikah sonrası yemek organizasyonu, açılışlar ve aslına bakarsan her türlü özel kutlamalar için uygun bir yer.

Nossa Costa nerede, iletişim için kiminle görüşebilirsin?

Adres: Kennedy Cad. Sahil Yolu, Ataköy Marina Bakırköy

0212 963 3882 numaralı telefonu aradığında Sinan Yıldız, Sevim Akar, Aslı Yılmaz veya Sinem Tokcan’la iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları