Pamuk Center Düğün Salonları Adres Piyade Mah. İstasyon Cad. No:244 (Emirler) Etimesgut / Ankara
Pamuk Center Düğün Salonları Telefon 0312 963 3916

Fiyat Teklifi Al

Pamuk Center Düğün Salonları hakkında

Sen de kalabalık bir düğün istiyor ama fiyatların uçuk olmamasına da dikkat ediyorsan, Pamuk Center Düğün Salonları uygun fiyatlarıyla aradığın mekan olabilir. Uygun fiyatlarına rağmen ayrıntılı hizmetleri ve hoş davet alanları ile bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bu düğün salonunu kaçırma! Ankara’daki Etimesgut Pamuk Center, 20 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

Pamuk Center Düğün Salonları fiyatları

 • Pamuk Center Etimesgut, kişi başı fiyatları oldukça uygun bir düğün alternatifi sunuyor.
 • Uygun fiyatlı bir düğün salonu olsa da hizmetleri yetersiz veya kalitesiz değil. Dolayısıyla, fiyat performans açısından oldukça avantajlı.
 • Pamuk Center Düğün Salonu, şehir merkezindeki konumu ve geniş kapasiteli salonlarıyla bizce fiyatını fazlasıyla hak ediyor.
 • Şehir merkezindeki salonun yüksek kapasiteli özel bir otoparkı olması da salonun fiyatını hak ettiğini gösteriyor.
 • Fiyatları biraz daha uygun tutmak istersen kokteylli düğün seçeneğini değerlendirebilirsin.
 • Ankara düğün salonları arasında uygun fiyatlarıyla profesyonel hizmet veren deneyimli bir ekiple düğününü organize etmek istersen aşağıdaki butondan fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1000 kişi

Pamuk Center Düğün Salonları paketleri

Mekanın düğün paketi kapsamlı. Yemekli veya yemeksiz tercih edebileceğin düğününde menü tadımı yapabilirsin. İsteğe göre menüde değişikliklerle yemek servisini istediğin gibi düzenleyebilirsin. Ayrıca catering firması getirme imkanın var. Dilersen organizasyon firması getirtebilir veya mekanın sağladığı organizasyon sorumlusuyla çalışabilirsin. Ayrıca mekan; ses, ışık ve sahne sistemleri ile vale ve otopark hizmeti de sağlıyor.

Bunların dışında, aynı anda farklı düğünler yapılabilecek 5 salonları var. Salonların hepsi için engelli girişi mevcut. Salonlarda bazı kısıtlamalar var. Bunlar; alkol servisinin olmaması, evcil hayvanların alınmaması ve havai fişek ve benzerlerinin kullanılmaması. Kolonsuz salonları, terası ve yüksek tavanlarıyla Pamuk Center Etimesgut, geniş kapsamlı bir düğün paketi sunuyor. Diğer hizmetleri de şöyle:

 • Canlı müzik
 • Video kaydı
 • Fotoğraf çekimi
 • Gelin saçı ve makyajı
 • Slayt ve lazer şovları
 • Sis makinesi
 • Kar makinesi

Dekorasyon ve süsleme

 • Düğün salonlarının birbirinden farklı dekorasyonları var.
 • Salon Sultan’da yuvarlak beyaz masalar ve beyaz zarif sandalyeler ile gümüş taşlı şamdanlar kullanılıyor.
 • Salon Pamuk altın renkli şamdanlar ve pembe masa örtüleri kullanılarak renklendirilmiş.
 • Salon Göker’de ise pembe masalar kullanılmış.
 • Salon Gizem’de yer verilen mavi ledli aydınlatmalar salonu daha ilgi çekici ve alaturkalıktan uzak göstermiş.
 • Salon Beren tamamen altın rengi büyük şamdanlarla şıklaştırılmış.
 • Salonların yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarlanmış olması da dekorasyondaki önemli detaylardan biri.
 • Düğününde ne kadar kalabalık olursanız olun; kolonsuz salonu, yüksek tavanı ve beyaz gri duvarları sayesinde mekan ferah görünecek.

Müzik

Pamuk Center Düğün Salonu Emirler, 3 farklı müzik grubuyla canlı müzik ve orkestra hizmeti sunuyor. Bu sayede dışarıdan bir orkestrayla anlaşmadan istediğin tarzda müzikle düğün geceni eğlenceli kılabilirsin. Düğün salonunda saat 23:00’e kadar müzik devam ediyor. Bu sayede gece boyunca sevdiklerinle farklı şarkılarda dans edebilir, en mutlu gecende saatlerce eğlenebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Pamuk Center Düğün Salonu Ankara, bu özel düğün gününde çekilecek fotoğraflar için fotoğrafçı hizmetini kendisi sağlıyor. Video kamera kaydı ve 4 pozlu fotoğraf çekimi özellikleri de olan profesyonel bir hizmet sunuyorlar. Düğünden sonra fotoğraflarını ve düğün videonu teslim alabilirsin. Aynı zamanda, düğün esnasında büyük ekrandan slayt ve lazer gösterileri düzenleme imkanları da var.

Otopark

Pamuk Center Düğün Salonu Etimesgut’un 250 ile 500 arasında araç kapasiteli büyük bir otoparkı var. Salonun çevresinde başka herhangi bir otopark yok. Zaten düğün salonu otoparkı misafirlerin için yeterli olacaktır. Alana giriş yapan misafirlerinin arabalarını valeye teslim etmesi yeterli. Direkt olarak mekana giriş yapabilirler. Böylece tüm misafirlerin hizmetten memnun kalacaklardır.

Pamuk Center Düğün Salonları kına gecesi

Pamuk Center Düğün Salonu sadece düğün organizasyonları yapmıyor. Kına gecesi konseptine de oldukça uygun olan mekanda gelin tahtı var. Kırmızı ve altın detayların kullanıldığı salonda kına geceni organize edebilirsin. Kalabalık bir kına gecesi hayal ediyorsan burası tam senlik. Tüm misafirlerinin kolayca ulaşabileceği bir salonda kına gecesi yapmak istersen aşağıdaki butondan fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • 5 farklı davet alanı seçeneğinin olması sayesinde istediğin dekorasyona sahip salonu seçebilirsin. Böylece süslemeler konusunda kısıtlı kalmak zorunda olmayacaksın.
 • Renkli, altın, gümüş… Hangi tonlarda süslemeler istersen iste, Pamuk Center’da hepsi var!
 • Kapasitesi geniş olmasına rağmen mekanın çok ferah kalabilmesi büyük bir artı. Dans ederken veya masa gezerken senin de misafirlerinin de rahatı oldukça önemli. ,
 • Mekana ulaşımın kolay olması, şehrin merkezinde bir konuma sahip olması ve otopark hizmeti de düğün gecenin sorunsuz geçmesi için önemli özellikler.
 • Aracı olsa da olmasa da misafirlerin mekana kolaylıkla ulaşabilecekler.

Pamuk Center Düğün Salonları çift yorumları

Büşra: ”Mekanın dekorasyonu çok güzeldi. Perdeler, camlar, masalar, süslemeler çok güzeldi. Hatta konuklarımız bile daha sonrasında bize ne kadar güzel bir düğün olduğunu defalarca söylediler. Çok güzel yorumlar aldık. Yiyecek ve içecekleri çok tazeydi. Orkestra, müzik ve düğün CD’lerimiz bile çok başarılıydı. Çok eğlenceli, kusursuz diyebileceğim bir düğün oldu.”

Meryem & Ahmet: Mekanın şık ve geniş olması, ulaşım sorunu olmaması, konseptinin güzel olması tercih nedenlerimden bazılarıydı. Hizmetlerinden de memnun kaldık.”

Pamuk Center Düğün Salonları nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Piyade Mah. İstasyon Cad. No:244 (Emirler) Etimesgut / Ankara

Telefon: 0312 963 3916

Pamuk Center Düğün Salonu Etimesgut’a ulaşım gayet basit. Ankara YHT garı tarafından geleceksen 533 veya 523 numaralı otobüse binerek ulaşabilirsin. Sincan tarafından geliyorsan GOP metro istasyonundan 507 numaralı otobüse binerek ulaşım sağlayabilirsin. Eğer Bahçeli’den geliyorsan Sincan-Çayyolu metrosundan Eryaman 1-2 Durağı’nda indikten sonra 552 numaralı otobüsü kullanabilirsin. Ulaşım genelde tek vasıtayla sağlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.