en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Kadıköy, merkezi konumu ve gelişmiş toplu ulaşım imkanlarıyla yalnız çevre ilçelerden değil İstanbul’un neredeyse tamamından çifte kumruların en özel günleri için tercih edebileceği bir lokasyon. Kadıköy düğün salonları ve mekanları her bütçe ve beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte. Öyle ki küçük çaplı zarif kokteyl salonlarından 5 yıldızlı düğün otellerine, mavi ile yeşili buluşturan doğa harikası mekanlardan havuz başı restoranlara değin birbirinden farklı konseptlerde açık ve kapalı davet alanları bulmak mümkün.

Kadıköy düğün salonları fiyatları Anadolu Yakası’nın düğün mekanlarının biraz üzerinde. Kişi başı minimum yemekli fiyatlar üzerinden örnek verecek olursak rakamların 100-150 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Başlamadan önce İstanbul düğün mekanları için yaptığımız dev incelemeye göz atmak istersen:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

İçindekiler

1. Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları, Hasanpaşa

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 300-400
Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

2 kapalı ve 1 açık alandan meydana gelen Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları, dört mevsim boyunca Kadıköy’de evlenmek isteyen çiftlere ev sahipliği yapıyor. Mekanın Teras B adlı açık davet alanı küçük çaplı yaz düğünleri için ideal. Yemekli davetlerde 150 kişiye ev sahipliği yapan teras, kokteyl düzeninde 200 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Yemekli düzende 300 ve 150 kişiyi ağırlayabilen Salon Sekiz ve Salon S adlı kapalı alanlarda kokteylli bir davet gerçekleştirmek istersen, her iki kısmın da kapasitesi iki katına çıkıyor. Birbirine benzer konseptlere göre dizayn edilmiş salonlarda saflığın ve masumiyetin rengi olan beyaz tonları hakim. Sade bir şıklık anlayışına sahip kokteyl salonları modern ve elit bir atmosfer vadediyor. Kadıköy kına gecesi mekanları arasında da rağbet gören Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları’nda düğün heyecanı nasıl yaşanıyor, yakından görmek istersen şu videoya göz atmanı tavsiye ederiz:

https://youtu.be/EywSxGn_SOE

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu fiyatları nasıl?

Kadıköy düğün salonları fiyatları açısından cazip rakamlar önerdiklerini söyleyebiliriz.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sunumlarıyla göz dolduran lezzetler davetlilerin masalarını şenlendirmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

03:00’e kadar müzik dur durak bilmeksizin devam ediyor. Mekanın after party alanı da bulunuyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Zübeyde Hanım bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Kadıköy düğün salonları arasında.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca küçük çaplı davetli listesine sahip çifte kumruları ağırlayan Kadıköy düğün mekanları arasında.
 • Misafirlerine sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olmak için mekan yetkilileri ile iletişime geçip düğünden bir ay öncesinde menü tadımı için randevu alabilirsin. İstersen menüde değişiklik yapma imkanı da sunuyorlar. Tadım gününde çiftlere ikramların nasıl sunulduğunun gösterilmesi ise hoş bir detay. Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu’nun özel menü seçenekleri hayli zengin. Vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menülerin yanı sıra minik davetlilerinin hoşuna gidecek yemekler de hazırlıyorlar.
 • Kusursuz bir düğün için organizasyondan bir ay öncesine randevu alıp mekana girişten ilk dansa kadar prova etmen için olanak sağlıyorlar.
 • Yakından ilgili işletmecileri ve güler yüzlü personelinin sunduğu kaliteli hizmet de göz önünde bulundurulduğunda Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları’nın fiyat-performans açısından gayet cazip bir mekan olduğunu söyleyebiliriz.
 • Düğüne özel araçlarıyla gelecek davetlilerin mekanın vale hizmeti de sunan geniş otoparkından faydalanabilirler. Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları, Kadıköy Evlendirme Dairesi ile aynı yerde, toplu taşımaya elverişli bir lokasyonda bulunuyor. Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı’na yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından istediğin bir tanesiyle anlaşman için opsiyon sunsalar iyi olurdu.

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu Kadıköy’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Kadıköy Evlendirme Dairesi yanı No: 14/1 Hasanpaşa

Fiyat Teklifi Al


2. Dalyan Club, Fenerbahçe

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 400-500
Kapalı Alan Kapasitesi 400-500
Otopark Kapasitesi 100-150

Nasıl bir mekan?

İstanbul tarihi düğün mekanları listemizde de adını andığımız, 130 senelik geçmişe sahip Dalyan Club 40 yıla yakındır İstanbullu çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Fenerbahçe’de yemyeşil, tabiat harikası bir ortamda düğün yapma fırsatı sunan Dalyan Club, 2 açık ve 3 kapalı davet alanından meydana geliyor.

Dalyan Club bünyesindeki Kır Bahçesi ile ferah mı ferah Havuz Başı düğün alanı, en mutlu günlerinde şehir merkezinden uzaklara gitmeksizin İstanbul’un gürültüsünden kaçmak isteyen çiftler için cazip seçenekler. 400’er kişilik kapasiteye sahip her iki kısım da İstanbul kır düğünü mekanları karşısında güçlü alternatifler. Ahşap ve rustik ögelerle dekore edilmiş, yemyeşil ağaçların içerisindeki açık davet alanları görsellik bakımından da bir hayli başarılı.

Daha çok açık davet alanları ile tanınan Dalyan Club’da, havuz başı alanın hemen yanında bir Balo Salonu bulunuyor. Ahşap ağırlıklı dekorasyonuyla dikkat çeken, etrafı camlarla çevrili salon, yeşil alan ve havuz manzarasıyla kış düğünleri için ideal bir mekan. Düğün esnasında olumsuz hava koşulları hasıl olursa davetlilerin ile beraber bu alana geçip kaldığınız yerden devam etme imkanı mevcut. Daha küçük çaplı davetler, nişan ve kına gecesi organizasyonları için ise camlı bahçe Jasmine veya tarihi yapı içerisinde bulunan Lilium adlı salon tercih edilebilir.

Dalyan Club düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

Farklı davet alanları farklı saatlerde hizmet veriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Bu kural müziğin bitiş saati için de geçerli.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır. Dalyan Club düğün organizasyonu, catering ve fotoğraf hizmetlerini kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Düğünde misafirlerine sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olmak için menü tadımı yapabilir, istersen değişikliğe gidebilirsin. Mekan, davetlilerin için özel menü seçenekleri de sunuyor. Kosher ve vejeteryan alternatiflerin yanı sıra minik davetlilerini memnun edecek yemekler hazırlıyorlar.
 • Vale hizmeti de sunan yeterli kapasitede bir otoparkları mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin bir İstanbul düğün fotoğrafçısı ya da organizasyon şirketi ile anlaşman için opsiyon sunsalar fena olmazdı.

Dalyan Club nerede, kiminle görüşebilirsin?

Atlıhan Sok. No: 3/5 Fenerbahçe

0216 706 6821 no’lu telefondan Gonca Saltık veya Deniz Gürer’e ulaştığında mekan ile ilgili aklına takılan bütün soruları yanıtlayacaklar.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Hilton İstanbul Kozyatağı, Sahrayı Cedit Mahallesi

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 400-500
Kapalı Alan Kapasitesi 400-500
Otopark Kapasitesi 100-150

Nasıl bir mekan?

Hilton İstanbul Kozyatağı, farklı kapasite ve konseptlere sahip üç kapalı alandan meydana geliyor. Görselini paylaşmış olduğumuz 400 kişi kapasiteli, kolonsuz, ufak çaplı bir açık alana da erişimi olan Balo Salonu geniş çaplı davetler için tercih edilebilir. Krem tonlarının hakim olduğu salon tıpkı bir kır bahçesi gibi süslenip masalsı bir atmosfere kavuşuyor. Kadıköy düğün mekanları arasında belki de en ihtişamlısı olan Balo Salonu’nun atmosferine daha yakından tanıklık etmek istersen şu videoya bir göz at:

Biraz daha küçük çaplı düğünler için ise beyaz rengin hakim olduğu gösterişli Multifunctional Balo Salonu tercih edilebilir. Hilton’a layık elit ve asil bir atmosfere sahip salon, rengarenk çiçeklerle süslendiğinde masalsı bir hal alıyor. Yalnız ailen ve çok yakın çevrenle bir davet planlıyorsan otelin üst katlarına yer alan, Adalar manzarasına hakim Skylight Restaurant & Bar’ı da tercih etme olanağına sahip olduğunu belirtelim. Multifunctional Balo Salonu’nun atmosferini yakından görmek istersen şu videoya bir göz atmanda fayda var:

Hilton İstanbul Kozyatağı düğün fiyatları nasıl?

Lüks Anadolu Yakası düğün salonları fiyatları ortalamasında rakamlar öneriyorlar.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. Sonrasında after party alanında müzik ve eğlence sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 24:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan organizasyon firması ya da düğün fotoğrafçısı getiremiyorsun. Ancak Kadıköy düğün salonları ve otellerinin birçoğunun aksine istediğin catering şirketi ile anlaşma şansına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Düğünün ardından suit odada konaklama ve ertesi sabah kahvaltı servisi olanağı sunuyorlar. İlk yıldönümünüzde ise Hilton’da ücretsiz konaklayıp hayatınızın en özel gününü hatırlayabileceksiniz.
 • Menü tadımı ve değişikliği imkanı sağlıyorlar. Diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menü seçeneklerinin yanı sıra çocuklara özel alternatifler sunmayı da ihmal etmiyorlar.
 • Düğün esnasında gelin ve damat ailelerinin rahat edebilmesi için iki oda tahsis ediyorlar.
 • Düğün yerine özel araçlarıyla gelmek isteyecek davetlilerin Hilton’un vale hizmeti de sunan geniş otoparkından faydalanma şansına sahipler. Otele toplu taşıma olanaklarından faydalanarak da rahatlıkla erişilebilir. Kozyatağı Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Keşke bir de bahar ve yaz aylarında açık hava düğünleri için tercih edilebilecek alanları olsaydı.

Hilton İstanbul Kadıköy’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Sahrayıcedit Mah. Buhurbaba Cad. Batman Sok. No: 4 Göztepe

0216 706 2164 no’lu telefondan Beste Karagöz ile konuştuğunda önerdiği düğün paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Kalamış’ta muhteşem deniz ve marina manzarasına nazır bir konumda yer alan otel, Wynhdam Kalamış kalitesini açık ve kapalı düğün alanlarına da yansıtmayı başarmış. Biz düğün uzmanların olarak özellikle kapalı salon üzerinde durmak istiyoruz. Işık sistemlerinden avizelere, masa süslemelerinden devasa çiçeklere salondaki her öge, mekanı daha da görkemli hale getirmek amacıyla ahenk içerisinde kullanılmış. Düğün uzmanları olarak böylesi zor bir dekorasyonu başarıyla gerçekleştirip salona hayat vermiş Wyndham çalışanlarını da tebrik ediyoruz.

Düğünlerini burada yapan çifte kumrular mekan görselliği kadar yemeklerin gösterişli sunumlarından da övgüyle söz etmişler.

Wyndham Grand Kalamış düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

01:00’e kadar otel mutfağında hazırlanan nefis yemekler davetlilerinin masalarına servis edilmeyi sürdürecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstanbul düğün otelleri genellikle dışarıdan bir catering hizmeti almana sıcak bakmaz. Wyndham Grand Kalamış’ın böyle bir opsiyon sunması takdire şayan. Organizasyon ve fotoğraf hizmetlerini ise kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Dekorasyon ve süslemeler açısından İstanbul düğün salonları arasında en göz alıcı mekanlardan birisi.
 • Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca çifte kumrulara ev sahipliği yapabilen bir düğün mekanı.
 • Düğün öncesinde menü tadımı yapılabiliyor. Değişiklik imkanı da mevcut. Mekanın özel menü seçenekleri de bir hayli zengin. Diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen seçeneklerin yanı sıra çocukların hoşuna gidecek yemekler de hazırlıyorlar.
 • Merkezi bir lokasyonda bulunan mekana toplu taşımayla da özel araçlarla da ulaşmak çok kolay.  Wyndham Grand Kalamış’ın vale hizmeti de sunan geniş kapasiteli bir otoparkları olduğunu da belirtelim.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin bir İstanbul düğün fotoğrafçısını getirme olanağı sunsalar fena olmazdı.

Wyndham Grand Kalamış’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fener Kalamış Cad. No: 38

Fiyat Teklifi Al


5. ByOtell İstanbul, Kozyatağı

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 400-500
Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 50-75

Nasıl bir mekan?

ByOtell, farklı kapasitelerde 2 açık ve 1 kapalı davet alanından meydana geliyor. 550 kişiye kadar ağırlayabilen Peridot Balo Salonu’nu arzu edersen seperatörler vasıtasıyla 3 parçaya kadar bölüp daha sıcak bir düğün ortamı da yaratabiliyorsun. Ahşap ağırlıklı geniş salon konforlu ve şık bir görünüme sahip. Geniş bir dans pistine sahip olan salonun ferahlığına da diyecek yok. Peridot Salon, Kadıköy kına mekanları arasında en sık tercih edilenlerden.

Yaz düğünleri için tercih edilebilecek Bahçe alanı da yine salon ile aynı sayıda davetliye ev sahipliği yapabilecek kapasite. Bu geniş bahçenin yanı sıra ByOtell, küçük çaplı bir kır düğünü yapmak isteyen çifte kumrular için 130 kişiye kadar ağırlayabilen Saklı Bahçe adlı bir alana sahip.

ByOtell İstanbul düğün fiyatları nasıl?

Anadolu Yakası düğün mekanları fiyatları ortalamasının biraz üzerinde rakamlar öneriyorlar.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar otel mutfağında hazırlanan iştah açıcı yemekler düğünü ziyafete çevirmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te servisle beraber müzik de sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, ByOtell bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Kadıköy düğün salonları arasında yer alıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Kapalı ve farklı kapasitelere sahip açık alanlarıyla dört mevsim boyunca tercih edilebilecek Kadıköy düğün salonları arasında.
 • Hayatının en mutlu ve özel gününde misafirlerine servis edilecek yemeklerin nasıl olacağını önceden görmek için menü tadımında bulunabilme imkanı sağlıyorlar. Arzu edersen menüde değişikliğe de gidebiliyorsun. Diyabetli, vejetaryen ve çocuk davetlilerine özel menüler sunduklarını da not düşelim.
 • Mekan, çifte kumrulara balayı odasında konaklama imkanı da sağlıyor.
 • Gelin ve damat ailelerinin hazırlanmaları için oda tahsis edilmesi çok hoş.
 • Düğüne özel araçlarıyla gelecek misafirlerin rahat edecekler. Mekanın davetlilerin için tahsis ettiği, vale hizmeti de sunan yeterli kapasitede bir otoparkı var. ByOtell toplu taşımaya da elverişli bir noktada yer alıyor. Kozyatağı Metro İstasyonu’nun yanı başında, yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İstanbul düğün organizasyon firmaları arasından istediğin bir tanesini seçme olanağı sunsalar fena olmazdı.
 • ByOtel alkol servisi bulunmayan Kadıköy düğün salonları arasında. İçkili bir düğün yapmak istiyorsan listemizde yer alan diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

ByOtell İstanbul nerede, kiminle görüşebilirsin?

Saniye Ermutlu Sok. 3 Kozyatağı

Fiyat Teklifi Al

Art arda lüks hizmet sunan bu kadar çok otelden bahsetmişken istersen şu listemize de bir göz at:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları


6. Romantika Garden, Fenerbahçe

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi Sadece Açık Alan
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Romantika Garden, İstanbul’un en merkezi ve nezih noktalarından birinde, şehrin gürültü ve keşmekeşinden azade Kadıköy kır düğünü mekanları arasında. Mekan, masmavi denizinin yanı başındaki yemyeşil tabiatıyla görenleri kendine hayran bırakan doğal bir görselliğe sahip. Bununla beraber, mekan işletmecileri ellerinin altındaki doğal güzelliği zarif ve ince bir peyzaj mimarisiyle taçlandırmayı başarmışlar. Dekorasyon ve süsleme ögelerinin yerinde kullanımı ise elit bir düğün atmosferi yaratmış.

Mekan atmosferine yakından göz atmak istersen senin için hazırladıkları tanıtım videolarını incelemeni tavsiye ediyoruz:

Romantika Garden düğün fiyatları nasıl?

Romantika Garden merkezi lokasyonuna rağmen Anadolu Yakası kır düğünü mekanları ortalamasında fiyatlar önermeyi başarıyor.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te son parçaların çalınmasının ardından orkestra susuyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Romantika Garden düğün organizasyonu, fotoğraf ve catering gibi hizmetleri kadar kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Bahçenin ışıklandırma düzeni profesyonelce dizayn edilmiş.
 • Mekan yetkilileriyle iletişime geçip menü tadımı için randevu alabilirsin. İstersen değişiklik de yapabiliyorsun. Yeri gelmişken Romantika Garden’ın çocuklara özel menüler de sunduğunu not edelim.
 • Kadıköy’ün en nezih semtlerinden birinde yer alan Romantika Garden’a toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşılabilir. Özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin ise mekanın geniş kapasiteli otoparkından faydalanma şansına sahip.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi sunmayan Kadıköy düğün mekanları arasında. İçkili bir düğün yapmak istiyorsan listemizde bulunan diğer seçeneklere göz atmanı tavsiye ederiz.

Daha ayrıntılı inceleme için oku:

Romantika Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

Romantika Garden nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fenerbahçe Parkı, Fenerbahçe

0216 706 2402 no’lu telefondan Bilal Aslanoğlu ya da Enes Yalçınkaya ile iletişime geçip güncel düğün fiyatları ve kampanyalı paketler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Marmara Yelken Kulübü, Erenköy

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 100-200
Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
Otopark Kapasitesi 100-150

Nasıl bir mekan?

Yeşille mavinin buluştuğu Caddebostan Sahili’nde bulunan Marmara Yelken Kulübü, şehrin merkezinden uzaklaşmadan küçük çaplı bir kır düğünü yapmak isteyen çifte kumrular için ideal tercihlerden birisi. Yelken Kulübü’nün kısmen rustik ögelere de yer verdiği, dekorasyonuyla sadelik ve şıklığı birleştirmeyi başarmış bahçesi, rengarenk çiçeklerle süslendiğinde mükemmel bir mekan görselliği ortaya çıkıyor.

Masa düzeninden servis kalitesine, yemeklerin lezzeti ve sunumlarından ses düzenine birçok ayrıntı hakkında olumlu yorumlar gördük. Tabiat içerisindeki sıcak ve samimi ortamı ile Kadıköy düğün mekanları arasında ideal bir alternatif.

Marmara Yelken düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Marmara Yelken Klübü düğün için elzem olan bütün hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Sakin ve yemyeşil bir ortamda, deniz kenarında problemsiz bir davet için tercih edilebilecek Kadıköy düğün mekanları arasında.
 • Caddebostan Sahili’nde bulunan mekana toplu taşıma ile ulaşmak çok kolay. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için ise otopark hizmetleri yeterli.
 • Menü tadımında bulunabilir, arzu edersen değişiklik talep edebilirsin. Çocuklar ile diyabetli ve vejetaryenlere özel menü seçenekleri sunmaları hoş.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin bir catering firması ile anlaşma opsiyonu sunmaları fena olmazdı.

Marmara Yelken Kulübü nerede, kiminle görüşebilirsin?

Bağdat Cad. Cami Sok. No: 17 Caddebostan Sahil

Fiyat Teklifi Al


8. Galatasaray Sosyal Tesisleri, Kalamış Burnu

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 150-250

Nasıl bir mekan?

Kalamış Burnu’nda, masmavi denizin manzarasında yer alan Galatasaray Sosyal Tesisleri açık ve kapalı davet alanlarıyla dört mevsim boyunca düğün heyecanı yaşayan İstanbullu çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Geniş çaplı davetler için elverişli bahçenin dekorasyonunda ahşap ögeler ve kır düğünlerinin vazgeçilmezi rustik süslemeler göze çarpıyor. Süslemelerde ekseriyetle rengarenk çiçek buketlerinin kullanıldığı bahçe, gün batımı esnasında büyüleyici bir atmosfere kavuşuyor.

Sosyal Tesisler’in küçük çaplı düğünlere elverişli, deniz manzarasına hakim kapalı alanı ise İstanbul’un beyaza büründüğü kış günlerinde sıcak ve samimi ortamıyla tercih edilebilir bir mekan.

Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle beraber 24:00’te müzik de son buluyor. Sonrasında müzik ve eğlenceye after party alanında devam etme şansına sahipsin.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri düğün için ihtiyaç duyulacak bütün hizmetleri kendi bünyesinde sağlamayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • İstanbul’dan uzaklaşmadan şehrin gürültü ve keşmekeşinden kaçılabilecek, yeşille maviyi buluşturan bir kır düğünü mekanı.
 • Düğün öncesinde menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme imkanı sunuyorlar. Mekanın özel menü seçeneklerinin bolluğu dikkat çekiyor. Vegan, vejetaryen ve diyabetli davetlilerinin tercih edeceği lezzetleri ve minik misafirlerinin hoşuna gidecek yemekleri sunmayı ihmal etmiyorlar.
 • Vale hizmeti de sunan otoparklarının kapasitesi özel araçlarıyla gelecek davetlilerini tatmin edecek düzeyde. Toplu taşıma ile gelmeyi tercih edecek misafirlerin ise merkezi lokasyonuyla göze çarpan mekana rahatlıkla ulaşabileceklerdir.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin bir düğün organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşman için opsiyon sunsalar fena olmazdı.

Galatasaray Sosyal Tesisleri Kalamış’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Kalamış Burnu

0216 706 6479 no’lu telefondan Eyüp Ceval ya da Yiğit Diren ile iletişime geçip önerdikleri düğün fiyatları ve paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


9. Khalkedon Fenerbahçe

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 500-750
Açık Alan Kapasitesi 750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 50’den az

Nasıl bir mekan?

Fenerbahçe’de maviyle yeşilin buluştuğu bir lokasyonda yer alan Khalkedon açık ve kapalı davet alanlarıyla dört mevsim boyunca, düğün heyecanı yaşayan İstanbullu çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Kış düğünleri için 300 kişiye kadar ağırlayabilecek, muhteşem deniz manzaralı kapalı alanı tercih edilebilir.

Ancak mekanı asıl özel kılan, Akdeniz sahillerindeki elit yazlık mekanlar ile benzer asil bir dizayna sahip açık alanı. Khalkedon, yalnız mekan görselliği ile değil profesyonel hizmet anlayışı ve dünya mutfağına hakim şeflerinin hazırladığı nefis yemekleriyle  “Nişantaşı havasını Anadolu Yakası”na getirme iddiasını güçlendiriyor.

Khalkedon düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar taze ikramlar ve lezzetli yemekler davetlilerinin masalarını süslemeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’da servisle beraber müzik de son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Khalkedon bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Kadıköy düğün salonları arasında.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Dizaynı ve dekorasyonuyla görsel açıdan başarılı mekan, bu şıklığı yüksek hizmet kalitesi ile birleştirmeyi başarmış. Khalkedon kendi klasmanındaki yerlere kıyasla fiyat-performans açısından en cazip İstanbul düğün mekanları arasında.
 • En özel gününde misafirlerine sunulacak yemekleri önceden görüp emin olabilmek için menü tadımında bulunabilir, istersen değişikliğe de gidebilirsin. Vegan, vejetaryen, diyabetli davetlilerin ve minik misafirlerin için özel menü seçenekleri de sunuyorlar.
 • Anadolu Yakası’nın en merkezi ve nezih lokasyonlarından birinde yer alan mekana toplu ulaşım araçlarıyla rahatlıkla erişilebiliyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Otopark kapasitesi biraz daha geniş olsaydı iyiydi.

Khalkedon nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Caddesi Marina Karşısı No: 90

Fiyat Teklifi Al


10. Kalamış Paysage

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 400-500
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 1.000’den fazla

Nasıl bir mekan?

Anadolu Yakası’nın en güzide noktalarından biri olan Kalamış Marina’da yer alan Paysage Restaurant açık ve kapalı alanlarıyla yıl boyunca düğünlere ev sahipliği yapan bir mekan. Paysage, İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde şehrin koşturmacası ve kalabalığından azade kalmayı başarıyor. Deniz manzarasının yemyeşil ağaçların dallarına karıştığı doğa harikası bir auraya sahip mekanın dizaynında ahşaba özel bir önem verilmiş.

Masa süslemelerinde daha çok beyaz tonlarının tercih edilebileceği mekan, pembe ve beyaz çiçekler ile donatıldığında unutulmaz bir düğün için masal gibi bir atmosfere kavuşuyor.

Kalamış Paysage düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL

Servis kaçta bitiyor?

01:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

01:00’de müzik de yavaş yavaş sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Paysage Kalamış bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Kadıköy düğün salonları arasında.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Anadolu Yakası kır düğünü mekanları fiyatları ile kıyasladığımızda hem merkezi lokasyonu hem yeşille maviyi buluşturabilmesiyle çok cazip bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.
 • Görselliğiyle ön plana çıkan Kadıköy düğün mekanlarından Paysage’ın tabiatla iç içe, natürel atmosferini düğün uzmanların olarak biz de çok beğendik.
 • Mekan yetkililerinden randevu alıp düğün öncesinde menü tadımında bulunma fırsatına sahipsin. İstersen değişikliğe de gidebiliyorsun. Özel menüler tercih edebilecek diyabetli, vegan veya vejetaryen davetlilerin için alternatifler sunuyorlar. Minik misafirlerinin beğeneceği yemekler sunmayı da ihmal etmiyorlar.
 • Düğüne ne toplu ulaşımla ne de özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin geç kalma endişesi yaşayacak. Paysage Kalamış, şehrin en merkezi noktalarından birinde yer alıyor. Üstelik mekanın vale hizmeti de sunan geniş bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşma fırsatın olsa fena olmazdı.

Paysage Restaurant Kalamış’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış Yat Limanı 2

0216 706 6436 no’lu telefondan Sinan Yıldız ya da Sinem Tokcan ile görüştüğünde mekan hakkında ayrıntılı bilgi alıp düğün gününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


11. Yadinbey, Bostancı

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 75-100

Nasıl bir mekan?

Farklı kapasite ve konseptlerde 2 kapalı ve 1 açık alandan meydana gelen Yadinbey en sevilen Bostancı düğün salonları arasında. Tanınmış ve kaliteli bir restoran olan Yadinbey, mutfağındaki başarısını düğünlerde servis edilen yemeklerin sunum ve lezzetlerine de yansıtmayı bilmiş.

Mekanın 90 ile 250 kişiye kadar ağırlayabilen birbirinden şık iki kapalı salonu arasında davetli listenin genişliği doğrultusunda karar verme şansına sahipsin. Bu alanlar Kadıköy nişan mekanları ve kına salonları üzerine araştırma sürecinde olan gelin adayları için de tavsiye edilebilir. Etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili mekanın, havuz başı konseptindeki 450 kişi kapasiteli davet alanında ferah mı ferah bir açık hava düğünü de yapabilirsin. Yadinbey’in havuz başı alanında düğün nasıl oluyormuş görmek istersen, senin için paylaştıkları şu videoya göz atmanı tavsiye ederiz:

Yadinbey Restaurant düğün fiyatları nasıl?

Yadinbey Restaurant, Kadıköy düğün salonları fiyatları ölçeğinde en uygun rakamları öneren mekanlardan birisi.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra en neşeli düğün şarkılarını çalmaya devam edecek. Sonrasında geceye after party alanında devam etme şansın da var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan kendi anlaşacağın bir düğün fotoğrafçısı getirmene sıcak bakmıyorlar. Ancak, beğendiğin bir İstanbul düğün organizasyon şirketi ile anlaşıp bütün ayrıntıları profesyonel ellere emanet etme şansın var. İstersen davetlilerine sunulacak yemekleri en iyi biçimde hazırlayacağına emin olduğun bir catering firması ile çalışabilmen için opsiyon da sunuyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Kendi kategorilerine göre değerlendirdiğimizde hem açık hem kapalı alanlar fiyat ve görsellik bakımından Kadıköy düğün salonları arasında cazip seçenekler. Özellikle havuz başı davet alanı, Anadolu Yakası kır düğünü mekanları karşısında alternatif olabilir.
 • Yadinbey düğün öncesinde menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme olanağı sunuyor. Vejetaryenlere ve çocuklara özel menü seçenekleri sunduklarını da not edelim.
 • Mekanın yeterli kapasiteye sahip bir otoparkı mevcut. Toplu taşıma araçlarını tercih edecek davetlilerin Bostancı Metro İstasyonu’na yürüme mesafesindeki Yadinbey Restaurant’a rahatlıkla ulaşabilecekler.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Kapalı alanları kalabalık düğünler için yeterli kapasite de değil.
 • Bir de istediğin düğün fotoğrafçısı ile anlaşman için opsiyon sunsalar fena olmazmış.

Yadinbey Bostancı’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Club Sporium, Tünel Girişi Sok. No: 8

Fiyat Teklifi Al


12. İncisu Yatı

en i̇yi kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri

Yemekli Kapasite 400-500
Açık Hava Kapasitesi 300-400
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300

Nasıl bir mekan?

İstanbul’a, Boğaz’a ve Marmara’ya aşık Kadıköylü çiftlerimiz için listemize bir tekne düğünü alternatifi eklememek olmazdı. Alt salonunda 300 kişiye kadar yemekli kapasiteye sahip İncisu Yatı, toplamda 500 kişilik bir davetli listesini misafir edebilecek büyüklükte. Geniş mi geniş açık alanın konforu ve şıklığına diyecek yok.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin yerli yerinde olduğu, motor gürültüsünden azade salonda gelin&damat odası ve bebek bakım odaları da bulunuyor. Ahşap dekorasyonuyla çok şık bir mekan görselliği elde etmiş geniş camlara sahip salonda tüm davetlilerin Boğaz manzarasının tadını çıkarabilecekler. Boğaz’da tekne düğünü nasıl oluyor yakından görmek istersen şu videoya göz atmanı tavsiye ederiz:

İncisu Yatı Tekne Düğünü fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

Arzu edersen 03:00’ten sonra dahi servis sürdürülüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Eğlence ve danstan ne zaman yorgun düşeceğine bağlı olarak değişiyor diyebiliriz. Genellikle 03:00 civarında bitse de sonrasında da devam etme olanağı var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Catering firması getirmen mümkün değil ancak istersen bir düğün fotoğrafçısı veya organizasyon şirketi ile anlaşma şansın var.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Düğün mekanlarından bahsederken manzarasından söz etmemek olmaz. Bir tekne düğününün sana sağlayacağı manzara masmavi denizden ibaret değil. İster Kız Kulesi ister Beylerbeyi Sarayı… Boğaz’ın her yanındaki birbirinden güzel yapılar ve yemyeşil korular düğün alanının aurasını çok iyi etkileyecek.
 • Düğünlerini burada yapan çiftler mekan işletmecisinin yakından ilgisi ve profesyonel çalışanların sunduğu kaliteli hizmetten memnun kaldıklarını yorumlarında sıklıkla belirtmişler.
 • Düğün öncesinde menü tadımına ve istersen değişikliğe gitmene imkan tanıyorlar. İncisu Yatı özel menü alternatifleri de sunuyor. Diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen alternatiflerin yanı sıra minik davetlilere de beğenecekleri yemekleri sunacaklar.
 • İstanbul’da tekne düğünü yapmanın en önemli avantajlarından biri de ulaşım konusunda yaşanacak sıkıntıları minimuma indirmesi. Davetlilerin, İncisu Yatı işletmecilerinin daha önce belirlediği çeşitli iskelelerden kendilerine en uygun olana gelip yatın kendilerini almasını bekleyebilirler.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Bir de istediğin catering şirketi ile anlaşman için opsiyon sunsalarmış yıldızlı pekiyi alırlarmış.

İncisu Yatı’nda düğün yapmak için kiminle görüşebilirsin?

0216 706 6817 no’lu telefondan Hatice Dogaç ile konuşup tekne düğünü fiyatları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


Şu Kadıköy düğün salonları ve mekanlarına da göz atmanı tavsiye ederiz:

13. Divan Faruk Ilgaz, Fenerbahçe

Fenerbahçe’de mavi ile yeşilin buluştuğu bir lokasyonda yer alan şık bir düğün mekanı.

Fenerbahçe Mah. Tur Yolu Sok. No: 10

0216 706 1473 Yetkili kişiler: Serra Yazıcıoğlu ve Güneş Aydoğan


14. TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

Doğal güzellikleriyle dikkat çeken Kalamış düğün mekanları arasında.

Fenerbahçe Mah. Atlıhan Sok. No: 97/1

0216 706 2079 Yetkili kişiler: Fuat Ekinci ve İzel Gülcü


15. Moda Spor Klubü, Mühürdar Caddesi

Her bütçeye hitap edebilen Kadıköy düğün salonları arasında.

Mühürdar Cad. Tuğlacı Emin Bey Sok. No: 2

0216 706 2049 Yetkili kişiler: Sevda Altın ve Mehmet Yılmaz

Kapalı salonlara daha çok yer verdiğimiz şu listemize de göz atmak isteyebilirsin:

Dünya Evine Gireceğin Rüya Gibi 12 İstanbul Düğün Salonu