Şenol Düğün Salonu Adres Mecidiye Cad. Şair Sabri Sok. No:5/1 Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Şenol Düğün Salonu hakkında

İstanbul’un merkezi Mecidiyeköy’de yer alan Şenol Düğün Salonu ile tanışmanın vakti geldi! Makul fiyatlarıyla ve göz yormayan dekorasyonuyla ilgi gören bu salon hakkında kafandaki tüm soru işaretlerini gidereceğiz. Mekanla görüşmeden önce yazdıklarımızı incelemende fayda var. İşe ilk olarak dikkatimizi çeken özelliklerini sıralayarak başlayalım:

 • Çok iyi konum
 • Yüksek kapasite
 • Yemek menüsü
 • Güler yüzlü hizmet

Şenol Düğün Salonu fiyatları

 • Şenol Düğün Salonu’yla anlaştığın takdirde bütçen sarsılmıyor ve düğün sonrasında kredi ödemekle uğraşmıyorsun!
 • Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonları düzenleyebiliyorlar. Fiyatlandırmayı da buna göre yapıyorlar. Her iki seçeneğin de çok uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hafta sonu ve hafta içi düğünleri arasında fiyat farkı bulunuyor elbette. Hafta sonu davetleri daha çok talep gördüğü için fiyatlar bir tık daha yüksek oluyor.
 • Düğününde konuklarına yemek ikramı yapacaksan, sunulacak menüyü önceden tadabiliyorsun. Bu da işletmenin çiftlere güzel bir jesti oluyor.😊
 • Kına gecesi, nişan gibi farklı organizasyonlar için de fiyatları makul tutmuşlar. Onlar için de yetkililerle iletişime geçebilirsin.
 • Yazının birçok kısmına pembe ‘Fiyat Teklifi Al’ butonları koyduk. Sana özel hazırlanmış bir fiyat teklifi almak için bu butonlara tıklayıp form doldurman yeterli olacak!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Şenol Düğün Salonu hem kalabalık hem butik düğünler için ideal! “O nasıl oluyor” dersen; 500-750 kişilik kapasiteye sahipler ama daha az davetlinin geleceği düğünlere de ev sahipliği yapabiliyorlar. Salonlarında ses-ışık sistemleri, projeksiyon gibi birçok teknolojik ekipman da bulunuyor. Ayrıca kaliteli aydınlatmaları sayesinde aydınlık bir ortam oluşturuluyor.

Şenol Düğün Salonu paketleri

İstabul düğün salonlarının genelinde standart hizmetlerin sunulduğu paketler hazırlanıyor. Bazılarında hiçbir şekilde yemek servisi yapılmazken, Şenol Düğün Salonu gibi mekanlarda yemek servisi imkanı da bulunuyor! Salonun düğün paketinde yemek servisinin haricinde mekan süslemesi, müzik, ses ve ışık sistemleri, organizasyon sorumlusu gibi hizmetler de mevcut.

Mekana gittiğinde ilk olarak seninle bir davet sorumlusu ilgileniyor. Süslemeden yemek menüsüne kadar her konuyu senin ve müstakbel eşinin istediği şekilde planlıyor. Giriş şarkısı, led aydınlatma rengi, masa-sandalye kumaşı detaylarına dahi sen karar verebiliyorsun. Sonrasında ise hepsi derleniyor ve tam da hayalindeki gibi bir düğün akışı oluşturuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Beyaz rengin hakim olduğu, sadeliğiyle ön plana çıkan bir düğün salonu görüyoruz karşımızda!
 • Dikdörtgen masalar kullanmayı tercih ediyorlar.
 • Masa ve sandalyeler beyaz kumaşlarla giydiriliyor.
 • Beyaza bu kadar vurgu yaptık diye salonda hiç renk yok zannetme.:) Kolonlarındaki led aydınlatmaları mavi, kırmızı gibi istediğin farklı renklere ayarlayabiliyorlar. Bu sayede ortama enerji katılmış oluyor.
 • Düğünün için konsept oluşturmak istersen veya farklı süslemeler yapılmasını hayal ediyorsan, dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak mekanı onlara da süsletebilirsin.

Müzik

Şenol Düğün Salonu’nun en merkezi yerinde bir sahne ve hemen önünde dans pisti bulunuyor. Bu pisti salon kapasitesine oranla gayet geniş tuttuklarını söyleyebiliriz. Mekanın uzun süredir beraber çalıştığı ve sahne performanslarını tecrübe ettiği müzisyenler bulunuyor. İşte bu müzisyenler eşliğinde gece 00:00’a kadar eğlence devam ediyor!

Düğün fotoğrafçısı

Düğünlerin temel hizmetlerinden biri kuşkusuz ki fotoğraf ve video! Kaç ay boyunca hazırlanıp planladığın düğününü ilerleyen dönemlerde de fotoğraflarla hatırlayabilmek, video kaydını izlediğinde o günkü hisleri yaşamak… İşte bunların hepsi için Şenol Düğün Salonu’na anlaştığın bir ekibi getirebiliyorsun. Mekan sorumluları, getirdiğin ekiple beraber çalışmalarını yürütebiliyor.

Senin için derledik, bakmadan geçme: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Şenol Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Düzenlediği kına geceleriyle de çiftlerden artı puanı toplayan Şenol Düğün Salonu, günümüze kadar çok sayıda kınaya ev sahipliği yapmış durumda. Yemekli kına gecesi hizmeti de sunabildiklerini bilmende fayda var. Süslemelerden aksesuarlara kadar birçok konuda yardımcı olacaklarını; gerekirse çözüm ortaklarından destek alacaklarını belirtelim.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Şenol Düğün Salonu, o kadar merkezi bir konuma sahip ki; İstanbul’a ilk defa gelmiş biri bile burayı rahatlıkla bulabilir.😊
 • Çiftlere yemekli ve yemeksiz düğün paketi alternatifleri sunuyor olmalarını sevdik.
 • Yemekli organizasyonlara özel olarak tanıdıkları menü tadımı imkanı çiftlerin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlıyor.
 • Düğünlerin haricinde düzenledikleri kına geceleri, nişanlar, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler ve diğer davetler de dillere destan oluyor.
 • Kolonlardaki renkli led aydınlatmaları tatlı bulduk. Özellikle gizlenmiş olması misafirlerin gözünü yormaması için güzel düşünülmüş.
 • Bütçe dostu düğün salonlarından biri olduklarını da tekrar hatırlatalım.

Şenol Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Mecidiye Cad. Şair Sabri Sok. No:5/1 Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Şenol Düğün Salonu, ulaşımın çok kolay sağlandığı bir konuma sahip. İstanbul’un her iki yakasından da rahatça ulaşılabilen Mecidiyeköy’de yer alan mekan, metrobüse 8 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Buraya 141M, 251, 522 gibi birçok otobüs hattını kullanarak da ulaşılabiliyor. Ayrıca metro ile Mecidiyeköy Durağı’nda indiğinde de kısa bir süre sonra salonda olabiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.