star düğün salonu şişli
Star Düğün Salonu Şişli Adres Eskişehir Mah. Kurtuluş Cad. No:220 Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Star Düğün Salonu Şişli hakkında

Star Düğün Salonu Şişli’de uygun fiyatlı mekan arayan çiftler için güzel bir seçenek! Şık masalar ve tiffany sandalyeler kullandıkları salonlarının kapasitesi de oldukça fazla. Salonla düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, baby shower gibi organizasyonlar için de iletişime geçebilirsin. Ama öncesinde senin için hazırladığımız inceleme yazısına göz atalım beraber!

Star Düğün Salonu Şişli fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Star Düğün Salonu Şişli’nin başlangıç fiyatları yukarıdaki tabloda yazdığı gibi. Yani oldukça makul!
 • Yemekli düğünler için kişi başı, yemeksizler içinse toplam rakam üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar.
 • Fiyatlar, düğün gününe göre pek de değişiklik göstermiyor.
 • Yemekli düğünler için öncesinde menü tadımı yapabiliyorsun.
 • Salonun standart düğün menüleri bulunuyor. Ancak bu menülerin içeriğinde sevmediğin lezzetler varsa değiştirmelerini isteyebiliyorsun.
 • Alkollü içecek servisi bulunmuyor.
 • Yemek servisi saat 22:00’ye kadar sürebiliyor. Servis personelleri vızır vızır çalışıyor.:)
 • Her organizasyonda talepler doğrultusunda özel fiyatlar çıkarılıyor. Düzenlemek istediğin düğün için net fiyat teklifi almak istersen, sayfadaki pembe butonlara tıklaman yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Star Düğün Salonu Şişli, kalabalık düğünler için yeterli genişliğe sahip bir mekan. Burada 500-750 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Bu da ortalama bir düğünün üstünde davetliyi çağırabileceğin anlamına geliyor. Dans pisti için de rahatça hareket edebileceğin, ferah bir alan ayırmışlar. Ayrıca gelin-damat masasını bir platformun üstüne yerleştirmiş olmaları da çiftin herkesin görüş açısında olmasını sağlıyor.

star düğün salonu şişli

Star Düğün Salonu Şişli paketleri

İstanbul düğün salonlarının birçoğunda olduğu gibi burada da organizasyon öncesinde çiftlerle keyifli toplantılar yapılıyor. Bu toplantılarda çiftin istekleri öğreniliyor ve hazır düğün paketlerinin içerikleri detaylandırılıyor. Çiftlerin fikirleri öğrenildiği için organizasyonlar özelleştirilmiş de oluyor. Ardından seçilen düğün paketine ve taleplere göre bir düğün akışı oluşturuluyor. Düğün günü ise geldiğinde salonda her şeyi hazırlanmış halde buluyorsun!

Star Düğün Salonu Şişli, farklı bütçelere ve tarzlara hitap eden paketler sunuyor. Bu paketler, menü seçimine göre birbirinden farklılaşıyor. Yemekli bir organizasyon yapacaksan, anlaşmalı catering firmalarıyla istediğin menüyü hazırlıyorlar. Yemeksiz davetler için de konuklara ikramlar sunuyorlar. İkram ve yemek servisleri, hızlarıyla dillere destan olmuş personeller tarafından getiriliyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Salonda beyaz tiffany sandalyeler ve masalar kullanıyorlar.
 • Duvarlarda led ışıklarla yaptıkları dekorlar atmosferi daha da güçlü kılıyor.
 • Platformun üstüne koydukları gelin-damat masası da özel olarak süslenebiliyor.
 • Ekstra süslemeler yaptırmak istersen anlaştığın bir organizasyon firmasını mekana getirmene müsaade ediyorlar.

Müzik

Star Düğün Salonu Şişli’nin bünyesinde ışık, ses ve sahne sistemleri için gereken ekipmanların tamamı bulunuyor. Minik bir de sahneleri var. Dilersen bu sahnede mekanın anlaşmalı müzisyenleri sahne alabiliyor. Gece 00:00’a kadar da müziğe ara vermeden devam ediliyor. Salona giriş ve ilk dans şarkılarını da önceden organizasyon sorumlularına belirtmeyi unutma. Eğer şarkı seçmediysen onların standart parçalarını kullanabilirsin.

İlçedeki ‘en’leri incelemeden karar verme: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi, bir düğünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor! İleride keyifle seyredeceğin o video kaydı, uzun uzun bakacağın fotoğraf baskıları için işin uzmanıyla çalışmak şart. Star Düğün Salonu Şişli’nin anlaşmalı ekibiyle çalışabileceğin gibi kendi anlaştığın fotoğrafçı ve kameramanları da mekana getirebilirsin.

Star Düğün Salonu Şişli kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Şişli Kurtuluş Star Düğün Salonu, kına gecelerinde de tecrübelerini konuşturuyor! Kına müziğinden aksesuarlara kadar birçok hizmeti sunuyorlar. Kına geceleri de yemekli veya yemeksiz bir şekilde düzenlenebiliyor. Birbirinden güzel kına şarkıları eşliğinde tüm kurtlarını dökmeye şimdiden hazır ol! Salonun kına paketleriyle ilgili detaylı bilgi için butona tıklayıp kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Star Düğün Salonu Kurtuluş fiyatlar açısından çiftlerin yüzlerini güldürüyor! Yemekli düğünlerde dahi çok uygun fiyatları bulunuyor.
 • Salonun organizasyon sorumlusu işinde çok başarılı. Tüm akışı çiftin fikirlerini de gözeterek oluşturuyor.
 • “İlk dansımızı ne zaman yapacağız, takı merasimi ne zaman olacak?” gibi soruları düşünmene gerek kalmıyor. Hepsini davet sorumlusu cevaplıyor ve düğün günü organize ediyor.
 • Salonda sade bir şıklık hakim! Son zamanlarda birçok kişinin minimalizme yöneldiğini düşünürsek, bu konseptin sevileceğini düşünüyoruz.

Star Düğün Salonu Şişli nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Eskişehir Mah. Kurtuluş Cad. No:220 Şişli / İstanbul

İstanbul’un eski semtlerinden Kurtuluş’ta yer alan Star Düğün Salonu’na sen de davetlilerin de kolayca ulaşabileceksiniz. Otobüsle gelecek olanlar 49T, 70KY, 89C, 97T, DT1 hatlarından birine binip Kurtuluş ve Cin Deresi duraklarından en müsait olanında inebilirler. Ayrıca mekana metro ve dolmuşla da ulaşım sağlanabilir. Hangisi konukların için daha kolay olacaksa onu seçebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar