Trabzon Otel Düğünleri

1 otel düğünleri bulundu.

Trabzon’daki Otel Düğünleri

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Trabzon; düğünler, kına geceleri, sünnet düğünleri gerçekleştirmek için harika bir şehir. Burada gerçekleştirebileceğin etkinlikler bunlarla da sınırlı değil. Baby showerlardan doğum günü partilerine kadar her türlü organizasyonun için mekan bulabilirsin. Dünyaevine bu şehirde girmeyi planlıyorsan düğününü bir kır bahçesinde, havuz başı mekanında, sahilde veya otelde gerçekleştirebilirsin.

Trabzon’da otel düğünü yapmak gibi bir planın varsa çok şanslısın. Çünkü bu şehirde her ihtiyacına uygun çeşitli oteller bulabilirsin. Buradaki otellerin birçoğu 4 yıldızlı ancak 3 yıldız altında oteller de çok fazla. İstersen Trabzon’da 5 yıldızlı veya butik otel de bulabiliyorsun. Bu otellerde servis genelde 23.00-00.00 saatlerinde müzik ise 00.00-01.00 arasında sona eriyor.

Trabzon düğün otelleri arasında sadece açık alana sahip mekan çok az. Sonuçta Trabzon yağmurlu bir şehir. Bu yüzden mekanların çoğu ya sadece kapalı alana ya da hem açık hem kapalı alana sahip. Bu otellerin çoğu 300-400 kişiyi ağırlayabiliyor. Ancak davetli sayına göre 100-200 kişilik küçük mekanlardan 1000-2000 kişiliklere kadar çok çeşitli otel bulabilirsin.

Mekanların çoğu şehir veya doğa manzarasına sahip. Karadeniz’in hırçın sularını izlemek istersen deniz manzarasına da sahip çok mekan bulunuyor. Bunun dışındaki mekanlar ise orman, kır, bahçe, park, dere, nehir veya tarihi muhteşem manzaralara sahip. Havuz başında düğün yapan otellerin yanı sıra, mekanların çoğunun merkezi konumda, yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Trabzon’da Otelde Düğün Organizasyonunda Sunulan Hizmetler

Trabzon otel düğünlerinde alacağın hizmet çoğunlukla otel türüne göre değişiklik gösteriyor. Ancak yemekli ve kokteylli menü seçimi neredeyse her otelde mevcut. Bu oteller Karadeniz’in muhteşem yöresel tatlarından Anadolu lezzetlerine birçok yemek çıkartabiliyorlar. 4 ve 5 yıldızlı oteller ise yemek konusunda ünlü aşçılar barındırdığı için neredeyse bütün dünya yemeklerini menülerine ekleme avantajına sahip.

Trabzon’da otelde düğün yapmak, konaklama işini de kolaylaştırıyor. Bazı oteller düğünden sonra balayı süiti de hazırlayabiliyorlar ve yeni evli çifte kahvaltı hediye edebiliyorlar. Çoğu otelde ise hazırlık odası tahsis ediliyor. 5 yıldızlı otellerin bazılarında ise otelin içinde bulunan kuaförde saç ve makyajını yaptırabiliyorsun. Trabzon’daki neredeyse her otel, düğününde çalması için orkestraya da sahip.

Trabzon otel düğününe dahil olarak her otel organizasyon sorumlusu sağlıyor ve değişik konseptlerde süsleme yapıyor. 4 ve 5 yıldızlı oteller biraz daha fazla süsleme seçeneğine sahip ancak çoğu mekanda şık bir dekorasyon hakim. Ayrıca birçok otele organizasyon ve catering firması getirebilirsin. Fotoğrafçı sağlayan oteller de bulunuyor ve neredeyse hepsine dışarıdan fotoğraf ekibi getirebiliyorsun.

Trabzon Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Trabzon otel düğünü fiyatları neredeyse her bütçeye uygun. Ortalama bir otelde yemekli bir düğün gerçekleştirmek istersen cep yakmayan ortalama bir rakam ödemen yeterli olacaktır. Bu fiyatlara, 5 yıldızlı oteller hariç tüm otellerde düğün yapabilirsin. Uygun fiyatlara da bir sürü otel bulabilmen mümkün. Hatta uygun fiyata 4 yıldızlı oteller bile mevcut.

Daha büyük ve gösterişli organizasyon istersen fiyatı biraz daha yüksek olan 5 yıldızlı otelleri tercih edebilirsin. Bu otellerin fiyatı çoğunlukla diğer yıldız skalasındaki otellerin ortalamasının üstüne çıkıyor. Mekanın havuz başı alanının olması fiyatı fazla arttırabiliyor. Deniz kenarı mekanlar da biraz daha pahalı ancak uyguna da bulmak mümkün.

Trabzon Merkez ilçesinde çok uygun otellerin yanı sıra yüksek fiyatlı otellere kadar çeşitli seçenekler bulabilirsin. Akçaabat, çaykara, Maçka, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerindeki oteller ise genellikle uygun fiyatlı. Trabzon otel balo salonu fiyatları, zaman zaman büyük indirimlerle çok düşebiliyorlar. Ayrıca erken rezervasyon yaptırdığında mekanlar fiyatta güzel indirimler yapabiliyor.

Trabzon Otel Balo Salonu Nasıl Seçilmeli?

Trabzon’da Otel Düğünü Yapmanın Avantajları

Tüm Otel Düğünleri