Muğla Otel Düğünleri

9 otel düğünleri bulundu.

Muğla’daki Otel Düğünleri

Turizmin merkezi olarak bilinen şehirlerden Muğla otel düğünü için biçilmiş kaftan! Burada yüzlerce otel var ve büyük kısmı düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Deniz kenarında, havuz başında, plajda… Hangi konsepti istersen iste, otellerde mutlaka kendine uygun bir seçenek bulabiliyorsun. Her bütçeye hitap ediyor olmaları da çiftler açısından çok büyük avantaj.

Muğla otelde düğün seçeneklerinin ilçe dağılımlarına baktığımızda tabii ki ilk sırada Bodrum geliyor! Burada çok sayıda düğün oteli bulunuyor ve unutulamayacak organizasyonlara imza atıyorlar. Bodrum’dan sonra en çok otelin olduğu ilçeler Fethiye ve Marmaris. Her sene turistlerin uğrak noktası olan bu ilçelerdeki oteller, uzman ekipleriyle hizmet veriyor.

Muğla düğün otelleri, yıldız sayısı açısından da oldukça geniş skalaya sahip. Zincir otellerden butik otellere, 5 yıldızlılardan 3 yıldızlı olanlara kadar çok sayıda seçenek bulunuyor. Ayrıca süslemeler ve konsept açısından da yenilikçi oteller çıkıyor karşımıza. Dünya genelindeki düğün trendlerine hakim olan oteller, her sene standart süslemelerini değiştiriyor ve geliştiriyor.

Düğünün için Muğla’da kapasitesi 50 kişiden 1.000 kişiye kadar çıkan farklı genişlikte oteller bulunuyor. Davetli sayını netleştirdikten sonra sana uygun bir alanı bulmak gayet kolay olacak. Otellerin büyük kısmı, sadece açık alanlarında hizmet veriyor. Özellikle bahçelerinde organizasyonlara ev sahipliği yapan çok sayıda mekan var. Tabii kapalı salonları bulunan otellerin sayısı da azımsanmayacak seviyede.

Muğla Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Muğla Otel Düğünlerinde Sunulan Hizmetler

Muğla otelde düğün organizasyonu için mekanların hazırladığı farklı paketler oluyor. Bu paketler; fiyatlarına, menü içeriklerine, hizmet çeşitliliklerine göre birbirinden ayrılıyor. Temel hizmetlerin sunulduğu paketler minimum fiyata sahipken; after party, masaj gibi ekstra hizmetlerin dahil edildiği paketler maksimum fiyatla karşımıza çıkıyor. Bazı oteller, çiftlerin paketleri kendilerinin oluşturmasına da müsaade ediyor.

Otel düğünü paketlerinde; yemek servisi, alkollü içecek sunumu, mekan süslemesi, karşılama kokteyli, fotoğraf ve video çekimi, balayı süitinde konaklama, orkestra, DJ, ses ve ışık sistemleri gibi birçok hizmet sunuluyor. Özellikle balayı süitinde konaklama imkanı, çiftlerin en sevdiği jestler arasında yer alıyor. Otellerde, çift masajı ve romantik akşam yemeği gibi hizmetler de fiyat dahilinde sunulabiliyor.

Yemekli bir düğün yapmak istiyorsan, Muğla’daki otellerin mutfaklarının çok profesyonel olduğunu bilmelisin. Hem yerli hem yabancı turist ağırlamanın getirdiği tecrübeyle, harika lezzetler hazırlayabiliyorlar. Çiftlere çok sayıda fiks menü seçeneği sunuyorlar. Kırmızı ve beyaz etli menülerin yanı sıra; vejetaryen, vegan, kosher, çocuk, diyabet menüler de hazırlayabiliyorlar. Özel beslenme alışkanlıklarına sahip konukları da unutmuyorlar.

Açık alanında hizmet veren otellerde, nikah seremonisi için ayrı bir alan oluşturulabiliyor. Bu alanda kilise tipi oturma düzeni tasarlanıyor ve düğün alanının konseptine uyum sağlayacak şekilde süsleniyor. Hatta bazı otellerde temsili nikah memuru bile tahsis edilebiliyor. Nikah seremonisinin öncesinde veya sonrasında, konuklarına bistro masa düzeni hazırlanıp harika kokteyller ikram ediliyor.

Muğla Düğün Otellerinin Avantajları

Muğla otelde düğün yapmak isteyenler için gerçekten çok iyi bir seçenek. Çünkü bu turizm kentindeki otellerde, işinde uzman ve tecrübeli kişilerden ekipler oluşturuluyor. Her sene çok sayıda konuk ağırlayan otellerin çiftlerle ve onların misafirleriyle ilişkileri de gayet iyi oluyor. Yurt dışından gelen misafirlerin olacaksa bu açıdan da şanslısın. Çünkü otel personellerinin İngilizceye hakim.

Bodrum Kalesi ve şahane bir deniz manzarası eşliğinde çektireceğin fotoğraflar, tahmin ettiğinden çok daha güzel görünecek. Muğla’da otelde düğün yapacaksan, dış çekim için ekstra bir mekan arayışına girmene gerek kalmayacak. Otellerin yemyeşil alanları, havuz başı kısımları ve hatta iskelelerinde albümün için çekim yaptırabilirsin. Tabii çekim için düğün günü erkenden otele gelmeyi unutmamalısın.

Fotoğraflarına baktığımız zaman bile iç çektiğimiz bir organizasyon plaj düğünleri! Ne mutlu ki Muğla düğün otellerinin birçoğunda plaj organizasyonu yapabilmek mümkün. Dilersen önce plajda veya iskelede gün batımı nikahı düzenleyip, ardından düğün alanına geçebilirsin. Bir diğer seçeneğin ise tüm düğün organizasyonunu plajda gerçekleştirmek. Hangisinde kendini daha iyi hissedeceğini seçmen yeterli.

Düğünden sonra arkadaşlarınla çılgın bir after party yapıp, ardından son derece lüks ve konforlu bir balayı süitinde eşinle konaklamaya ne dersin? Tüm bu hizmetler ve daha fazlası Muğla düğün otellerinde sunuluyor. Jestleriyle bilinen otellerin bazıları; birinci yıl dönümünde akşam yemeği, bir sene boyunca ücretsiz havuz kullanımı, odaya şampanya ikramı gibi hizmetler de sunabiliyor.

Tüm Otel Düğünleri