Kırklareli Otel Düğünleri

1 otel düğünleri bulundu.

Kırklareli’ndeki Otel Düğünleri

Kırklareli’nde şahane bir düğüne imza atmak istiyorsan, otellerle de mutlaka görüşmelisin. Doğasıyla ve manzaralarıyla kartpostalları anımsatan görüntüler sunuyor Kırklareli! Bu görüntülere bir de lüks otel düğünleri eşlik edince uzun seneler konuşulan organizasyonlar ortaya çıkıyor. Şehirdeki otellerin büyük kısmı Lüleburgaz’da yer alıyor. Ancak Demirköy, Vize ve Merkez ilçelerinde de düğün otelleri bulmak mümkün.

Kırklareli otel düğünü seçeneklerini birbirinden ayıran özelliklerin başında yıldız sayıları geliyor. Şehirde ağırlıklı olarak 3 ve altında yıldızı bulunan oteller mevcut. Düğünün için 5 yıldızlı bir otel arayışındaysan, az sayıda da olsa o da bulunuyor. Ancak şöyle bir avantaj var ki; hangi otelle anlaşırsan anlaş, son derece kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılaşıyorsun.

Davetli sayını belirledin mi? Kırklareli düğün otellerinin ortalama 300-400 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Bu kapasite 750 kişiye kadar yükselebiliyor. Otellerin çoğu hem açık hem de kapalı olmak üzere birden fazla alana sahip. Bu da her mevsim düğün yapabilmene olanak tanıdıklarını gösteriyor. Buralarda kına gecesi, bekarlığa veda, nişan töreni gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Kırklareli’ndeki otellerin açık alanlarına baktığımızda karşımıza çok sayıda havuz başı seçeneği çıkıyor. Farklı konseptlere sahip havuz başı alanlarda yaz ve bahar dönemlerinde harika düğünlere imza atılıyor. Ayrıca birçok otel bahçelerinin kapısını da etkinliklere açıyor. Özellikle deniz manzarası olan mekanlar çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Denizin haricinde sundukları doğa manzarası da övgüyü hak ediyor.

Kırklareli Otelde Düğün Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Kırklareli Düğün Otellerinin Paketleri

Kırklareli’nde düğün yapılan oteller, çiftlere özel birden fazla paket seçeneği sunuyor. Bu paketler; içeriğine ve bütçesine göre değişiklik gösteriyor. Minimum fiyatlardaki paketlerde en temel hizmetler sunulurken, fiyatın daha yüksek olduğu paketlere birçok ekstra hizmet dahil ediliyor. Her otelin bünyesinde, düğün konusunda uzman bir organizasyon sorumlusu mutlaka bulunuyor. Düğün akışı, bu sorumlu tarafından oluşturuluyor.

Farklı menü seçenekleri sunduklarını belirtmiştik. İşte o menüleri düğünden önce tadabilme ve beğenmediğin lezzetler olursa değişiklik talep edebilme hakkına da sahip oluyorsun. Hatta bazı otellerde; ilk dans, salona çıkış, pasta kesme gibi önemli anların provası dahi alınabiliyor. Nikah törenini otelde düzenleyeceksen, bunun için özel bir nikah seremonisi alanı oluşturabiliyorlar.

Otellerin hem açık hem de kapalı alanlarında; ses, ışık ve sahne sistemleri bulunuyor. Oteller, bu sistemleri sık aralıklarla en son modellerle güncelliyor. Müzisyen hizmetini de anlaştığın mekandan alabiliyorsun. Anlaşmalı DJ veya orkestralarıyla çalışmanı isteyen oteller olduğu gibi dışarıdan bir ekip getirmene müsaade eden seçenekler de mevcut. Organizasyon sorumlusuyla bu konuyu netleştirebiliyorsun.

Düğün paketi dahilinde sundukları hizmetlerden bir diğeri ise çift için hazırlık odası oluyor. Düğün günü, otelin en güzel odalarından birini gelin ve damada tahsis ediyorlar. Dilersen tüm hazırlıkları bu odada yapabiliyor, özenle hazırlanmış odanda düğün hikayesi videosu çektirebiliyorsun. Ayrıca kendileriyle anlaşan çiftlere, düğün günü balayı odasında konaklama hizmeti veren birçok otel de mevcut.

Kırklareli’nde Otelde Düğün Organizasyonunun Avantajları

Kırklareli otelde düğün yapmak için ideal bir şehir. Çünkü burada balo salonu, havuz başı, deniz kenarı ve hatta plaj düğünü dahi yapabilme şansın var. Küçük bir şehir olmasına rağmen konumundan dolayı çok büyük avantajlar sunuyor. Burada ulaşım da oldukça kolay. Kırklareli’ndeki konuklarının haricinde; varsa Tekirdağ, Edirne ve İstanbul’dan gelecekler de rahatça ulaşabiliyor.

Son zamanlarda popüler olan, düğünlerin hemen öncesinde gelin-damat hazırlık odasında yapılan ‘bride party’ organizasyonları otellerde düzenlenebiliyor. Bride yazılı balonlarla ve çeşitli aksesuarlarla süslenen odalarda gelinler nedimelerle birlikte harika fotoğraflar çektiriyor. Kırklareli’nde bir otel düğünü yapmaya karar verirsen senin de böyle bir imkanın bulunacağını bilmelisin. Bunun için başarılı bir fotoğrafçıyla anlaşmayı da unutma.

Senenin her günü müşterilerine hizmet veren oteller, gerek konuk ağırlama gerekse lezzetli yemekler hazırlama konusunda fazlasıyla tecrübeli oluyorlar. Bu tecrübelerini düğünlere de yansıttıkları için ekstra avantajlı oluyorsun. Ayrıca Türk ve dünya mutfağından birçok lezzeti sunabildikleri için de konuklarının mideleri bayram ediyor. Mutfaklarının devamlı olarak denetlenmesi de büyük bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm Otel Düğünleri