Manisa Otel Düğünleri

1 otel düğünleri bulundu.

Manisa’daki Otel Düğünleri

Yemyeşil doğası, içten insanlarıyla Ege’nin en güzel şehirlerinden biri Manisa! Burada mutluluğunu evlilikle taçlandırmak isteyen çiftler için birçok mekan alternatifi bulunuyor. Lüks bir organizasyon isteyenlerin yolu ise otellere düşüyor. Manisa otelde düğün organizasyonu için ideal bir yer. Burada farklı klasmanlarda ve konseptlerde birçok otel bulunuyor. Yani hayallerindeki oteli bulman çok kolay.

Manisa’da düğün otelleri birçok ilçede bulunuyor. Ancak Akhisar ve Salihli ilçelerinde daha çok otel bulunduğunu görüyoruz. Buraların dışında; Ahmetli, Merkez, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerinde de göz alıcı mekanlar bulmak mümkün. Özellikle Salihli tarafında bahçesi olan, havuz başı alanında organizasyonları düzenleyen oteller yoğun ilgi görüyor. Hemen her otelin hem açık hem kapalı alanı bulunuyor.

Şehirde düğün yapan otellerin çoğu 3 veya 4 yıldız statüsünde yer alıyor. Bunların haricinde butik oteller de mevcut. Otellerin davet alanları ortalama ve üstü kalabalıkta bir düğün için ideal genişliğe sahip. Davet alanlarında 500-750 konuk ağırlanabiliyor. Bu rakam daha da azalabildiği gibi bazı mekanlarda 1.000 kişiye kadar davetli kapasitesi oluyor.

Manisa düğün otelleri, şehir merkezinde ve kolayca ulaşım sağlanabilecek noktalarda konumlanmış. Büyük bir kısmının ise havuz başı alanı var. Bu havuz başı alanlar; çim zeminli, ağaçlarla çevrili ve doğa manzaralı olmalarıyla da ön plana çıkıyor. Bahçelerinin yanı sıra balo salonları ve restoranlarının kapısını da düğünlere açan birçok otel var.

Manisa’da Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Manisa otel düğünü fiyatları, seçtiğin pakete göre değişiklik gösteriyor. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse, başlangıç paketleri cep yakmayan civarda oluyor. Tabii otelin yıldız sayısına, hizmetlere ve tarihe göre bu rakam artıp azalabiliyor. Düğün tarihin hafta içine denk geliyorsa, hafta sonuna göre daha makul ödemeler yapabiliyorsun.

Manisa otel balo salonu fiyatları, ilçelere göre pek değişiklik göstermiyor. Fiyatlarda, yıldız sayısı önemli bir etken. 4 yıldızlı oteller, butik otellere göre normal olarak daha yüksek rakamlar talep edebiliyor. Ayrıca seçtiğin menü de çok önemli. Kırmızı etli bir menü seçersen, beyaz etli olana göre daha yüksek tutarlarla karşılaşabiliyorsun.

Otellerin standart düğün paketlerinden sana en uygun olanı seçebilirsin. Bu paketlerdeki hizmet sayısı ve ürün kalitesi arttıkça, tutar da aynı oranda yükseliyor. Standart hizmetlerin haricinde ekstra taleplerin de olabilir. Before-after party, bekarlığa veda partisi, bando takımı, kişiye özel konsept tasarımı gibi isteklerin olursa; bunların fiyatlandırması ayrıca yapılıyor.

Manisa, o kendini prenses gibi görmeyi hayal eden gelinlerin aklındaki otel düğünlerini yapmalarını mümkün kılan bir şehir. Lüks hizmetin adresi olan otellerde, çok da yüksek olmayan fiyatlara düğün yapabilmek burada mümkün. Hatta erken rezervasyon yaptırırsan, popüler sezon öncesinde mekanlarla görüşme sağlarsan çok daha uygun fiyatlara anlaşabilirsin. Ayrıca otellerin kampanyalarını takip etmeyi unutma.

Manisa Otel Düğünü Paketlerinde Neler Var?

Manisa’da otel düğünü için görüşmeye gittiğinde, hizmet çeşitliliğiyle farklılık gösteren paketlerle karşılaşacaksın. Paketlerde sunulan hizmetlerin başında yemek veya kokteyl menü servisi geliyor. Mekanların fiks menüleri bulunuyor ve bu menülerdeki lezzetler çiftin talepleri doğrultusunda değiştirilebiliyor. Yemekli menülerde Türk ve dünya mutfağından lezzetler servis ediliyor. Kokteyl menülerde ise kanepe, börek, meze gibi atıştırmalıklar ve içecek sunuluyor.

Yemekler kadar onların sunulacağı masaların düzeni de çok önemli. Oturma düzeni, masa üstünde kullanılan aksesuarlar, gelin-damat masasının dizaynı ve konumlandırılması… Bunlarla ve daha fazlasıyla otellerin organizasyon ekibi ilgileniyor. Paket dahilinde dekorasyon ve süsleme hizmetlerini sunuyorlar. Bambaşka süslemeler yaptırmak istersen, bazı oteller dışarıdan bir organizasyon ekibiyle çalışmana müsaade edebiliyor.

Manisa otellerinin konukları özel hissettiren lüks hizmet algısı, onlar daha davet alanına girmeden kendini belli ediyor. Özel araçlarıyla gelen davetlilerin düğün günü ücretsiz olarak kullanabileceği otoparkları bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de tahsis edebiliyorlar. Araçlarını valeye teslim eden misafirler, güler yüzlü ve prezentabl personeller tarafından karşılanıyor. Masalara da bu personeller tarafından yönlendiriliyorlar.

Düğünlerin en eğlenceli anları, kuşkusuz ki dans pistinde doyasıya eğlenilen zamanlar oluyor. İşte bu anlar için Manisa düğün otelleri, anlaşmalı oldukları müzisyenleri devreye sokuyor. DJ hizmetinin yanı sıra canlı performanslarıyla hayran bırakan orkestralar da paket dahilinde sunulabiliyor. Son teknoloji ses, ışık ve sahne sistemleri de davet alanlarında bulunuyor.

Manisa Düğün Otellerinin Sunduğu Ayrıcalıklar

Tüm Otel Düğünleri