burgu arjaan by rotana istanbul asia
Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia Adres Altayçeşme Mah. Samanyolu Sok. 34843 Maltepe / İstanbul
Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia Telefon 0216 706 2076

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia hakkında

İstanbul’da 5 yıldızlı otelde yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirme düşüncen varsa Burgu Arjaan by Rotana İstanbul Asia’yı tavsiye edebiliriz! Maltepe’de yer alan bahçe manzaralı otelin açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Davetini havuz başında veya balo salonunda verebilirsin. Otel ve otelin sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak istersen yazımızın devamına bekleniyorsun! ?

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • İstanbul düğün otelleri arasında yer alan Burgu Arjaan by Rotana düğün fiyatlarının ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu söyleyebiliriz.
 • Burgu Arjaan by Rotana İstanbul çiftlere, düğün öncesi menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sağlıyor. Tercih edilen menü içeriği, ödenecek olan tutarın belirlenmesinde büyük rol oynuyor.
 • Yemekli düğünlerde hafta içi veya hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Düğün paketine dahil olmayan ek hizmetler ve davetli sayısı gibi unsurlar fiyat üzerinde oldukça belirleyici oluyor.
 • Otelle iletişime geçtiğin zaman sana özel kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi sunuyor. Bunun için aşağıdaki butona tıklaman yeterli olacak.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia düğün paketleri

Burgu Arjaan by Rotana düğün paketlerinin içeriği oldukça kapsamlı. Düğün öncesi gelen konuklara hoş geldiniz kokteyli ikramı yapılıyor. Düğünün ilerleyen saatlerinde, çiftlerin ön tadım yaparak belirledikleri menülerin sunumu yapılıyor. Yemekler, ilgili ve güler yüzlü personeller tarafından hızlıca servis ediliyor. 00:00’a kadar yemek servisi devam ediyor. Sunulan diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Gelin yolu
 • Özel menü seçenekleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Özel tasarım düğün pastası
 • After party alanı
 • Balayı süitinde konaklama
 • Balayı odasına şampanya ve çikolata ikramları
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Numaratör
 • Düğün sonrası kahvaltısı
 • Engelli girişi

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Dekorasyon ve süsleme

 • Hotel Burgu Arjaan by Rotana İstanbul Asia şık dekorasyonu ve süslemeleri ile konuklarından tam puan alıyor!
 • Havuz başındaki açık davet alanında beyaz ve gri, kapalı balo salonunda ise beyaz ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor.
 • Davet alanlarında yuvarlak masalar, Napolyon veya tiffany model sandalyeler kullanılıyor. Burgu Arjaan Hotel İstanbul’da çiftlerin tercih ettikleri renklere göre sandalyelere kumaş giydirilebiliyor. Masalarda, Fransız danteli örtüler kullanılıyor.
 • Gösterişli şamdanlar, mumlar, renkli çiçekler ve jardinyerler ile masalar süsleniyor.

Müzik

Hotel Burgu Arjaan by Rotana İstanbul Asia’da son teknoloji ses ekipmanları bulunuyor. Kaliteli ses ve orkestra sayesinde tüm konuklar müziğin ve eğlencenin tadını çıkarıyor. 00:00’a kadar müzik kesintisiz bir şekilde devam ediyor. ”Düğün bitse bile eğlence devam etsin” istiyorsan, otelde after party alanı da bulunuyor. İşte şimdi dilediğin kadar dans edebilirsin! ?

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Düğün fotoğrafçısı

Burgu Arjaan by Rotana düğün fotoğrafların için herhangi bir hizmet sağlamıyor. Dışarıdan bir ekip ile anlaşarak, en özel anlarını unutulmaz kılabiliyorsun. Anlaştığın profesyonel fotoğrafçı ve kameraman tüm geceni kayıt altına alıyor. Otelin bu konuda bir sınırlandırması bulunmuyor. Fotoğrafçı hizmeti ile ilgili aklına takılan tüm soruları düğünden önce yetkililere sormayı unutma!

Otopark

İstanbul’da park yeri bulmanın ne kadar zor olduğunu maalesef hepimiz biliyoruz. Düğün organizasyonuna kendi aracıyla katılmayı düşünen konuklarını sevindirecek, konforlu ve güvenli bir hizmet ile karşındayız! Arjaan by Rotana İstanbul’a ait 150-250 araç kapasiteli büyük bir otopark bulunuyor. Otelde, konuklarının araçlarını teslim edebilecekleri vale hizmeti de mevcut.

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia diğer organizasyonlar

Burgu Arjaan by Rotana düğün organizasyonlarının yanı sıra birçok kutlama ve eğlenceye de ev sahipliği yapıyor. Baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, nişan ve kına bu kutlama ve eğlenceler arasında yer alıyor. Otelin açık veya kapalı davet alanlarında açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar da gerçekleştirilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Arjaan İstanbul by Rotana’nın kapsamlı düğün paketleri çiftler için büyük bir avantaj.
 • Burgu Arjaan by Rotana düğün öncesi ‘hoş geldiniz kokteyli’ ve zengin menü içerikleri ile konukların yüzünü güldürüyor!
 • Yemek servisi ve müziğin 00:00’a kadar devam ediyor olması harika.
 • Burgu Rotana Hotel İstanbul’da bulunan otopark ve vale hizmeti konuklar için oldukça konforlu.
 • Burgu Arjaan İstanbul’un çiftlere, balayı süitinde konaklama imkanı sunuyor olması muhteşem!
 • Gelin yolu ve mekan dekorasyonu gibi önemli detayları düğün paketine dahil etmeleri oldukça güzel.
 • Otelde engelli girişinin bulunması da çok önemli.

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia çift yorumları

Gülin & Kerem: Mart ayında hava soğuk olduğu için oteldeki balo salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik. Davetli sayımız 160 kişiydi. Salon çok ferahtı. Düğünümüz samimi ve güzel geçti. Otelin sunmuş olduğu dekorasyon hizmetinden çok memnun kaldık. Düğün pastası hem çok lezzetli hem de çok şıktı. Bütçemizi zorlamadan içimize sinen düğünü yaptık, memnun kaldık. Tavsiye ederiz.”

Yeliz & Halil: ”Otel işletmesi, organizasyon sorumlusu oldukça ilgililerdi. Onlara çok teşekkür ederiz. Düğünümüze katılan misafirler, her şeyin tek kelimeyle harika olduğunu söylediler. Biz yemekli bir düğün gerçekleştirdik. Sunulan yemekler, mezeler, içecekler ve pastalar muhteşemdi. Salonu tanıyan ve bilen bir müzik ve organizasyon firmasıyla çalıştık. Harika bir düğün organizasyonu için burayı tavsiye ediyoruz.”

burgu arjaan by rotana istanbul asia

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Altayçeşme Mah. Samanyolu Sok. 34843 Maltepe / İstanbul

Telefon: 0216 706 2076

Burgu Arjaan by Rotana Düğün İstanbul Maltepe’de yer alıyor. Otobüs, minibüs, tren ve metro ile otele ulaşım sağlayabilirsin. 130Ş, 16A, 251, 500T numaralı otobüsler; C-64, C-501 numaralı minibüsler; M4 numaralı metro hattı Arjaan İstanbul’un yakınından geçiyor. Otel ile Maltepe Köprüsü Durağı arası yürüyerek yaklaşık olarak 5 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları