Dosso Dossi Hotels Adres Akşemseddin Mah. Adnan Menderes Vatan Blv. No:46/48 Fatih / İstanbul
Dosso Dossi Hotels Telefon 0212 963 2570

Fiyat Teklifi Al

Dosso Dossi Hotels hakkında

Şehrin göbeğinde, beş yıldızlı bir otelde şık bir salon düğünüyle evlenmeyi kim istemez ki? Dosso Dossi Hotels, bu fırsatı ayağına getiriyor. Fatih’te, İstanbul’un merkezinde olmasına rağmen şehrin keşmekeşinden uzak, aynı zamanda turistik bölgelere bir o kadar yakın bir otel burası. Dosso Dossi’nin lüks kapalı davet alanında misafirlerini gönlünce ağırlayabilir, düğününün şanını herkese duyurabilirsin!

Otelin organizasyon ekibi tüm süreçte seninle olacak ve düğünün hakkında aklında bir soru işareti oluşmasını engelleyecek. Ayrıca usta şeflerin elinden çıkan çeşit çeşit menüler, tüm misafirlerin yüzlerini güldürecek. Lüks süslemeleri ve geniş davet salonuyla Dosso Dossi Hotels & Spa Downtown, bizce seni çok memnun edecek. 😊

Dosso Dossi Hotels düğün fiyatları

 • Hotel Dosso Dossi, İstanbul’daki otel düğünleri kategorisine göre ortalamanın üzeri bir fiyatta seyrediyor. Beş yıldızlı bir otel olması, düğün paketine dahil detayları ve hizmetlerinin kalitesi açısından bu fiyatlar normal.
 • Dosso Dossi Downtown, kişi sayısına göre fiyatlarında değişiklikler yapabiliyor.
 • Menü tadımı ve değişiklik, organizasyon sorumlusu düğün paketine dahil.
 • Otopark ve vale ücretsiz olarak hizmet veriyor.
 • Yemek menüleri seçeneklere göre fiyatlandırılıyor.
 • After party gibi ekstra organizasyonlar için farklı ücretlendirmeler olabiliyor.
 • Düğününe özel teklifler, detaylı fiyatlar ve kafandaki soru işaretlerini gidermek için aşağıdaki pembe buton seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  400-500 kişi
Kokteylli kapasite  500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi  300-400 kişi
Konaklama kapasitesi  250-500 kişi

Dosso Dossi, sana konuklarını rahatça ağırlayabilmen için oldukça geniş bir alan sağlıyor. 500 kişiye kadar yemekli, 750 kişiye kadar kokteylli servis verebilen bu mekan, otel olması sebebiyle tercihe bağlı konaklama seçeneği de sunuyor. Kapalı bir alana sahip olmasına rağmen neredeyse bir kır düğünü kapasitesi kadar yerinin olması, burayı revaçta kılıyor.

Dosso Dossi Hotels düğün paketleri

Yıllarca planladığın düğün günün çok yaklaştıysa strese gerek yok. Çünkü İstanbul Dosso Dossi Hotel ailesi ve organizasyon ekibi tüm işini kolaylaştıracak! Organizasyon sorumluları düğünün planlanmaya başladığı andan itibaren seninle irtibatta kalacaklar ve sonuna dek devam edecekler. Böylece içine sinmeyen hiçbir detay olmayacak. Bu özel günü güzelleştirmek hepimizin isteği! 😊

Dosso Dossi Hotel Fatih; beş yıldızlı otel, spa ve davet salonu olmasının yanı sıra bünyesindeki uzman aşçılar sayesinde lezzetli masalara da imza atıyor. Şeflerin senin için hazırladığı tabakları ve menüleri gönlünce deneyebilir, düğünün için istediğin değişikliği yapabilirsin. Tadım konusundaki esnekliğin en büyük amacı her şeyin içine sinmesini sağlamak!

 • Vegan, kosher, vejetaryen, çocuk ve diyabet menüleri sayesinde düğündeki tüm misafirlere hitap edecek alternatifler mevcut.
 • Menüleri deneyebilir, içeriklerinde istediğin değişikliği yapabilirsin.
 • Fatih Dosso Dossi senin için düğün gününe özel fotoğraf hizmeti sağlıyor.
 • Yalnızca Türk mutfağından değil, dünya mutfağından da çeşitli menüler senin için hazırlanıyor.
 • Büyük bir davet alanına sahip olması sebebiyle konuk kapasitesi oldukça yüksek.
 • Yemek servisi 00:00’a dek devam ediyor.

 

Dekorasyon ve süsleme

 • Dosso Dossi Otel, düğün alanındaki sandalyeleri önce beyaz kumaşlarla giydirdikten sonra seçtiğin renk temasına uygun tüllerle donatıyor.
 • Masa örtüleri de konsepte göre şekilleniyor.
 • Masaların üstleri şamdan, cam vazo, altın varaklı supla gibi görkemli aksesuarlarla süsleniyor.
 • Yemekler ihtişamlı masa servisleriyle misafirlere sunuluyor.
 • Her masada renkli çiçekler yer alıyor.
 • Işıltılı avizeler ve renkli sahne ışıkları salona aydınlık bir ambiyans sağlıyor.

Müzik

Açılış dansının şarkısını çoktan seçtin değil mi? Biliyoruz! Dosso Dossi Hotel, düğününde eğlencenin eksik olmaması için geniş sahnesiyle canlı müziğe olanak sağlıyor. Kaliteli ses sistemi ve büyük hoparlörleri sayesinde salonun hiçbir köşesi müziksiz kalmayacak. Saat 00:00’a dek kurtlarını dökebilirsin! Eğer “Bu bana yetmez!” diyorsan, after party için otelle iletişime geçebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Ömrünün en özel anlarının hiçbir dakikasını unutmak istemezsin değil mi? “Evet!” dediğini duyar gibiyiz. O zaman bol bol fotoğraf ve video çekilme zamanı! Dosso Dossi Hotels & Spa’nın anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar sayesinde ekstra bir ekip arayışına girmene gerek kalmayacak. Mekanın şatafatlı ve şık atmosferinde her fotoğrafta bir diğerinden güzel çıkacaksın.

Otopark

Dosso Dossi Hotel’in şehrin merkezinde ve turistik bir muhitte yer almasına rağmen otopark hizmeti sunması, düğüne özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için büyük bir avantaj oluşturuyor. Otoparkın yaklaşık 100 araçlık park yeri mevcut. Ücret dahilinde olmayan otoparkta aynı şekilde vale hizmeti de var. Araçlı misafirlerinin güvenlik açısından problem yaşamaları da bu şekilde engelleniyor.

Dosso Dossi Hotels kına gecesi organizasyonu

Düğünden önce stres atmanın hüzünlü ama bir o kadar da keyifli anlarından olan kına gecelerini hepimiz çok severiz. Fatih Dosso Dossi, düğünde olduğu gibi kına gecende de misafirlerine muhteşem bir ev sahipliği yapmak istiyor! Kim demiş kına gecesinde ağlanır diye? Davul şovlar, dans gösterileri, müzikler eşliğinde sevdiklerinle keyifli bir gece geçireceksin!

Bindallı, kaftan, gelin hamamı olmadan kına gecesi olur mu? Tabii ki hayır! Dosso Dossi İstanbul ekibi kına geceni geleneklere uygun ve eksiksiz şekilde hazırlıyor. Eğer dilersen, dans ekibini de senin için tahsis ediyor. Kına ekibi tüm tören boyunca seninle oluyor. Organizasyon sorumluları, Hint kınalarını ve kına müziklerini de senin için ayarlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kalabalık bir semtte bulunmasına rağmen ücretsiz otopark imkanı sunmaları, misafirler için oldukça önemli.
 • Engelli girişinin olması güzel bir detay.
 • Menülerde tadım ve değişiklik hakkı düğün çifti için rahatlatıcı unsurlardan biri.
 • Düğününü uzatmak isteyen çiftler için after party hizmeti önemli bir özgürlük.
 • Konum olarak merkezi olması ve ulaşım araçlarına yakınlığı misafirler için avantaj.
 • Otel ve spa hizmeti sayesinde, lüks olanaklarını arttırabiliyorsun.
 • Canlı müzik ve fotoğraf hizmetinin pakete dahil olması, seni masraftan kurtarıyor.

Dosso Dossi Hotels nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Akşemseddin Mah. Adnan Menderes Vatan Blv. No:46/48 Fatih / İstanbul

Telefon: 0212 963 2570

Dosso Dossi Hotel’e toplu taşımayla ulaşmak için birçok seçenek var. Mekana en yakın durak olan Sirkeci tramvay durağı, otele yalnızca 2 dakika yürüme mesafesi uzaklıkta. Otobüs kullanmayı tercih edersen;28, 30D, 46Ç, 47E, 54E, 66, 74A numaralı hatlarla Sirkeci Durağı’nda indiğinde 4 dakika yürümen yeterli olacak. Metro M1 hattını kullanarak Emniyet Durağı’nda inmek de bir diğer seçenek.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.