Güllü Konakları Adres Şirince Mah. No:44 35920 Selçuk / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Güllü Konakları hakkında

Şehrin kalabalığından uzak, sakin bir Ege kasabasını anımsatan, eşsiz doğa ve deniz manzarasına sahip olan Şirince’deki Güllü Konakları’nda birçok insanın hayallerini süsleyecek güzellikte bir düğün yapabilirsin. 100 yıllık bir tarihe dayanan konak otantik ve sade dekorasyonuyla insana huzur veriyor adeta. Bu büyüleyici mekan hakkında daha detaylı bilgi almak istersen okumaya devam et!

Güllü Konakları düğün fiyatları

 • Bu standartlardaki İzmir otel düğünü alternatifleri ile kıyasladığımızda Şirince Güllü Konakları fiyatlarına ortalamanın üstünde diyebiliriz.
 • Fiyatlar kişi başı rakam üzerinden hesaplanıyor, yani davetli sayınla orantılı bir fiyat teklifi alacaksın.
 • Alacağın hizmet kalitesini gördükten sonra fiyatların buna değer olduğunu fark edeceksin.
 • Kokteylli ve yemekli davet fiyatlarının benzer olduğu Şirince Güllü Konakları’nda lezzetli yemeklerle bir davet verebileceğin gibi çeşitli kokteyllerle de davetini düzenleyebilirsin.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatların aynı olması düğün tarihi seçiminde sana esneklik kazandırıyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 30-50 kişi
Konaklama kapasitesi 30-50 kişi

Güllü Konakları düğün paketleri

Herkesin damak tadına hitap eden menü çeşitliliğine sahip olan mekanda önceden tadım yaparak menüde değişikliğe gidebilirsin. Dilersen otelin usta aşçılarıyla çalışabilir, dilersen de dışarıdan catering firması ile anlaşabilirsin. Ayrıca bu unutulmaz gününde tamamen zevklerine göre bir düğün olması için organizasyon sorumlusu seninle düğününü planlama evresinden bu özel günün sonuna kadar ilgileniyor.

Aynı catering firması gibi dilersen kendi anlaştığın bir organizasyon firmasını da getirebilirsin. Işık, ses ve sahne hizmetlerinin de dahil olduğu Şirince Güllü Konakları düğün paketleri bu kadarla da kalmıyor. Bu unutulmaz gecenin daha da unutulmaz bitmesi için düğün sonrasında after party ile eğlenceyi sürdürüyor!

Dekorasyon ve süsleme

 • İnsanın kendisini en huzurlu hissettiği yerde, yeşilin üzerinde hasır ve ahşap sandalyelerle tabiatın güzelliği daha da anlamlı kılınarak mükemmel bir bütünlük sağlanmış.
 • Yuvarlak ve kare masa çeşitleriyle beraber davetlilerine kendi isteklerine göre bir oturma düzeni sağlaman mümkün.
 • Tabak ve bardak takımlarının zarafetine son derece önem veren Güllü Konak Hotel, leziz yemekleriyle beraber gelen servis sunumuyla da keyfine keyif katacak.
 • Kullanılan beyaz detaylar sadeliğiyle doğayla bütünleşmiş ve zarifliğiyle de huzur veriyor.
 • Kafanı her çevirdiğinde göreceğin doğa ve yeşilliğin yanında masa süslemelerinde kullanılan çiçekler baktıkça içini açacak.
 • Ahşap yapısıyla öne çıkan Güllü Konakları Hotel sana da misafirlerine de bahçe ve manzarası ile huzur dolu anlar yaşatıyor.

Müzik

Kulaklarımızın pasını silme zamanı! Son teknoloji ile donatılmış olan Şirince Güllü Konakları düğün organizasyonunda düğünün konseptine bağlı olacak şekilde misafirlerin leziz yemeklerini yerken, içeceklerini yudumlarken kendini müziğe bırakabilirler. Gece sonu 00:00’da müzik sonlanıyor gibi görünse de asıl herkesin kurtlarını tam olarak dökeceği after party alanında eğlenceye devam edebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Anıların ölümsüzleştirilme anı hayatını birleştiren her çift gibi senin için büyük bir öneme sahip, bunu biliyoruz. Şahane fotoğraflara güzel bir arka plan olabilecek Güllü Konakları’nda harika anılar biriktirmek için mekan size dışarıdan fotoğrafçı getirme imkanı sunuyor, bu sayede portfolyosunu beğendiğin ve bütçene uygun olan bir fotoğrafçı ile profesyonel çekimler yapabilirsin.

Otopark

Şehrin karmaşasından uzak olan Şirince’de, doğayla baş başa sakin bir semt olmasından dolayı trafik sorunu olmadığı gibi park yeri bulma konusunda bir sorun yaşayacağını düşünmüyoruz. Mekanın bildiğimiz kadarıyla bir otoparkı yok ama zaten konumundan dolayı bu bir sorun olmayacak. O yüzden davetlilerinin araçlarını park edecek yer konusunu dert etmemeleri gerektiğini söyleyebiliriz.

Güllü Konakları diğer organizasyonlar

Bu keyifli ve otantik havasıyla herkesi etkileyen konakta sadece düğününü değil, kına geceni de düzenleyebilirsin. Düğününde sağladıkları hizmetlerin yanında kına gecene özel kına süslemesi gibi hizmetleri de bulunuyor. 50-100 kişilik butik kapasitesiyle en yakınlarınla doyasıya eğleneceğin bir kına yapabilirsin. Arzu edeceğin hizmetlere göre kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Şirince Güllü Konakları düğün organizasyonu için fiyatlarıyla ve hizmet kalitesiyle harika bir seçim olabilir.
 • Butik kapasitesiyle en sevdiklerinle samimi bir organizasyon düzenleyebilirsin.
 • Şirince Güllü Konakları Düğün Salonu aynı zamanda bir otel de olduğundan davetlilerin de sen de düğün gecesini bu otelde geçirebilirsiniz.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti ile lezzetleri önceden tadabilir ve zevklerine göre menüde ekleme-çıkarma yapabilirsin.
 • Konumunun bu derecede doğayla baş başa olması bize huzur dolu bir ambiyans sağlayacak, kuş cıvıltıları eşliğinde bir düğün gerçekleştirmiş olacaksın.
 • After party alanı sayesine eğlence düğünle bitmiyor, geç saatlere kadar devam ediyor.
 • Şirince Güllü Konakları düğün İzmir’in hali hazırda çalıştığı bir organizasyon sorumlusu var.
 • Aynı şekilde otelin profesyonel aşçısının elinden çıkan lezzetlerle davetini düzenleyebileceğin gibi dışarıdan getireceğin catering firması ile de çalışabilirsin.

Güllü Konakları nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Şirince Mah. No:44 35920 Selçuk / İzmir

Güllü Konakları’nın doğayla iç içe, şehrin kargaşasından uzak olduğunu söylemiştik. Bunu söyledik diye buraya ulaşımın zor olduğunu düşünme sakın! İzban’ın Selçuk Durağı’ndan arabayla 10-15 dakikada buraya ulaşabilirsin. Kuş cıvıltıları eşliğinde olacak düğünün şehrin tam ortasında olmasını bekleyemezdik elbette. Ama yine de bu uzaklığın çok olduğunu düşünmüyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.