holiday inn istanbul tuzla
Holiday Inn İstanbul Tuzla Adres: Güzelyalı Mah. Sahil Blv. No:72, 34903 Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Holiday Inn Istanbul Tuzla hakkında

Marmara Denizi manzarası eşliğinde hayallerindeki o masalsı düğünü gerçekleştirmeye ne dersin? Bir düğün oteli arıyorsan Holiday Inn İstanbul Tuzla tam sana göre. Pendik’te bulunan 4 yıldızlı bu otel; aklından geçen organizasyonları yapman için hem açık hem kapalı alanı ile hizmet vermeye hazır. Sunduğu birçok hizmet ve alternatif ile seni bekliyorlar!

holiday inn istanbul tuzla

Holiday Inn Istanbul Tuzla düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL
 • Otel düğünü yapmayı hayal eden çiftler için İstanbul otel düğünleri ortalamasına göre uygun fiyatları ile karşımıza çıkıyorlar.
 • Hafta içi ve hafta sonu paketlerinde fiyat farkı yok.
 • Kokteylli ve yemekli fiyatlar farklılık gösteriyor.
 • Yemek servisi gece saat 00:00’a kadar devam ediyor.
 • Sana özel fiyatlarını öğrenmek için aşağıda bulunan fiyat teklifi butonuna tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite   100-200 kişi
Kokteylli kapasite   200-300 kişi
Açık alan kapasitesi   200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi   100-200 kişi
Konaklama kapasitesi   150-250 kişi

Holiday Inn Tuzla düğün için ortalama kapasiteli bir alana sahip. Açık ve kapalı alan alternatiflerinin ikisine de sahip olan bu mekan hem yaz hem kış düğünleri için güzel bir tercih. Kokteylli kapasitesi yemekli kapasitesine göre daha fazla. Otelde kalmak isteyen davetlilerin için ise 150-250 kişilik bir konaklama imkanı mevcut. Şehir dışından gelecek misafirlerin bu duruma çok sevinecek.

Holiday Inn Istanbul Tuzla düğün paketleri

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için profesyonel bir ekiple çalışan Holiday Inn Tuzla otopark hizmetinden menüde tadım ve değişiklik imkanına; vegan, diyabet özel menülerinden engelli girişine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Organizasyon sorumlusu eşliğinde en özel gününde en özel organizasyonu yapabilmeni sağlıyor. Paket dahilinde kendilerinden alabileceğin hizmetler de şöyle:

 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Engelli girişi
 • Otopark
 • Vale
 • Organizasyon şirketi getirme imkanı
 • Fotoğrafçı
 • Yemek servisi
 • After party alanı

Dekorasyon ve süsleme

 • Kapalı alanda 10, açık alanda ise 8 kişilik yuvarlak masalarla oturma düzenini oluşturuyorlar.
 • Kapalı alan, beyaz ışıklandırma ve halılı zemini ile samimi bir ortam sağlıyor.
 • Açık alanı süsleyen en önemli ve güzel detaylar ise ağaçlar ve deniz manzarası.
 • Kapalı alan yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğu için ortam oldukça ferah.
 • Masa ve sandalye süslemelerinde beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılıyor.

holiday inn istanbul tuzla

Müzik

Bu özel günü sevdiklerin ve kendin için eğlenceli hale getirmenin en önemli yollarından biri müzik! Işık, ses ve sahne hizmetleri sunan otelde gece 00:00’a kadar müziğin zevkini doruklarda yaşayabilirsin. Eğer bu sana yetmezse after party’de müzik dinleyip dans etmeye devam edebilirsin. Müzik eşliğinde İstanbul’a karşı dilediğin şarkıları söyleyebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Büyüleyici Marmara Denizi manzarasına sahip olan Holiday Inn İstanbul’da düğün yapıyorsan, yanında olması gereken en önemli şeyler kesinlikle fotoğraf makinesi ve fotoğrafçı! Düğününde seni bunun için yormak istemeyen otel, düğün fotoğrafçısı hizmeti ile sana sadece birbirinden güzel pozlar verme görevini bırakıyor. Sevdiklerin ile beraber olduğun manzaralı düğün fotoğrafları, evinizin her köşesini süslemeyi bekliyor.

holiday inn istanbul tuzla

Otopark

Kalabalık düğünlerde, özellikle mekan şehir merkezindeyse park yeri en önemli sorun haline gelebiliyor. Tuzla Holiday Inn sunduğu otopark hizmeti sayesinde bu sorunu ortadan kaldırıyor. 50 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de sağlayan otel, düğün boyunca sen ve konuklarının içi rahat bir şekilde eğlencenize devam etmenizi sağlıyor.

Holiday Inn Istanbul Tuzla kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL

Düğün olur da Türk geleneklerimizin en güzellerinden biri olan kına gecesi eksik kalır mı? Holiday Inn İstanbul Tuzla Otel hem kına gecesi hem de bekarlığa veda organizasyonları için de ilk tercihin olmayı hedefliyor. Bu iki organizasyon için de düğün paketinde sunduğu ayrıcalıklar ile benzer hizmetler sunuyor. Kaliteden asla ödün vermiyor.

Tuzla Holiday Inn, 100-200 kişilik kına ve bekarlığa veda organizasyonlarına sahip. Hafta içi ve hafta sonu fiyatları farklılık gösteren bu organizasyonlar için uygun fiyatlar talep ediliyor. Alan alternatifleri ve profesyonel ekipleri ile hayallerindeki organizasyonu gerçekleştirmen için canla başla çalışıyorlar. Sana da sevdiklerin ile paylaşacağın güzel bir gece kalıyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sabiha Gökçen Havalimanı’nın otele araç ile 15 dakika mesafede olması, şehir dışından gelecek misafirlerin için de çok büyük kolaylık.
 • Engelli girişi ile bütün misafirlerini önemsediklerini bir kez daha gösteriyorlar.
 • Menüde değişiklik ve tadım hizmeti sayesinde içine sinen bir menü ortaya çıkıyor.
 • Diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklar için özel menüleri ile herkesin gönlüne ve damağına hitap etmeyi başarıyorlar.
 • Çoğu düğün oteline göre uygun fiyatlı olması çiftlerin ilgisini fazlasıyla çekiyor.

holiday inn istanbul tuzla

Holiday Inn Istanbul Tuzla nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Güzelyalı Mah. Sahil Blv. No:72, 34903 Pendik / İstanbul

Holiday Inn Tuzla yol tarifi, hem özel aracıyla gelen hem de toplu taşıma kullanmak isteyen misafirlerin için oldukça basit! Sahil yolunun hemen üstünde yer alan mekana eğer özel aracın ile gelmiyorsan otobüs, tren ya da minibüs tercih edebilirsin. Güzelyalı Köprüsü Durağı’nda inip 5-6 dakika yürümen otele ulaşman için yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları