Kayseri Otel Düğünleri

0 otel düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Kayseri’deki Otel Düğünleri

Birbirinden güzel lezzetleri, çok eskilere dayanan tarihi ve güzel manzaralarıyla gönülleri fetheden Kayseri’de harika bir otel düğünü yapmaya hazır mısın? Burada düğün yapmadan önce iyi bir araştırma yapman şart. Şehrin Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde çok sayıda düğün oteli bulunuyor. Alkışla ve Talas’ta da diğer merkezi yerlerdeki kadar olmasa da uygun oteller bulmak mümkün.

Kayseri otelde düğün organizasyonu için çiftlere birbirinden farklı kapasitede seçenekler sunuyor! Otellerin balo salonlarında ortalama 200-300 konuk ağırlanabiliyor. Ancak çevresi geniş olanlara özel 1.000 kişilik kapasitesi bulunan oteller de var. Oteller, çoğunlukla kapalı alanlarında organizasyon düzenliyor. Açık havada evlenmek isteyenler için de birkaç seçenek mevcut elbette. Otellerin bahçe alanları düğünler için hazırlanabiliyor.

Erciyes Dağı manzarası eşliğinde “Evet” diyebileceğin otel seçeneklerini çok seveceğini düşünüyoruz. Böyle bir otelle anlaşırsan, düğünden önce mekana erken gelip civardaki manzaralı noktalarda düğün albümün için fotoğraf çekimi yaptırabilirsin. Kayseri, tarihi geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bir şehir olduğu için burada çok sayıda tarihi yapı manzaralı mekan da bulunuyor, aklında olsun.

Kayseri’de düğün otellerinin çoğu merkezi noktalarda yer alıyor. Bu da konuklarına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Otelde evlenmenin avantajları bununla da bitmiyor elbette. Konukların otele adım attıkları an lüks bir hizmet kalitesiyle karşılaşacaklar. Dekorasyonuyla bakışları üstüne toplayan bir lobide vakit geçirebilecek, ardından karşılama hostesleri tarafından düğünün yapılacağı salona yönlendirilecek.

Kayseri Otelde Düğün Fiyatları

Kayseri otel düğünü fiyatları, diğer şehirlere göre çok daha makul seviyede yer alıyor. Fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Ne kadar çok konuk davet edersen, ödemen gereken tutar da aynı oranda artıyor. “Kayseri’de otelde düğün ne kadar” dersen, ortalama civarında olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bazı otellerde bu rakam yükselebiliyor.

Kayseri otel balo salonu fiyatları, merkezi ilçelerde diğerlerine nazaran bir tık daha yüksek oluyor. Uygun fiyatlı otel arayışındaysan, Akkışla ve Talas ilçelerine göz atabilirsin. Otel zinciri markasına sahip olan yerlerde fiyatlar daha yüksek oluyor. Bunlar da genelde Melikgazi ve civarında yer alıyor. Ancak Melikgazi’deki butik oteller de makul fiyatlarla karşımıza çıkabiliyor.

Otellerin yıldız sayısının da fiyatlarda payı büyük. 5 yıldızlı otellere baktığımızda şehir ortalamasının daha üstünde fiyatlarla karşılaşabiliyoruz. Yıldız sayısı azaldıkça, fiyatlar da düşüyor. Fiyatları etkileyen faktörler arasında en önemlilerinden biri menü seçimi oluyor. Kırmızı etli menüler, beyaz etli alternatiflere göre daha yüksek rakamlara sunuluyor. Alkollü içecek tercihinde de standart fiyatlara eklemeler yapılıyor.

Şehir dışından veya düğün oteline uzak bir noktadan gelecek konukların varsa, otelle konuşup onların konaklaması için indirimli fiyatlar çıkarmalarını talep edebiliyorsun. Zaten birçok otel çiftin konuklarına ayrıcalık sağlıyor. Düğünden sonra after party, gelin hamamı, kişiye özel konsept gibi taleplerin olursa bunların fiyatlandırması ayrıca yapılıyor. Otelin sunmadığı hizmetler için dışarıdan firmalarla anlaşabiliyorsun.

Kayseri Otel Düğünü Alternatifleri

Kayseri’de herkesin tarzına hitap edecek otel seçeneği bulmak mümkün. Lüks organizasyon isteyenler 5 yıldızlı seçeneklere, samimi bir davet vermek isteyenler ise butik otellere yönelebiliyor. Otellerin çoğu sadece kapalı salona sahip olsa da hem açık hem kapalı alanı olan seçenekler de bulmak mümkün. Bu mekanlar, özellikle bahar ve yaz düğünleri için yoğun talep görüyor.

Kayseri düğün otellerinin tamamında yemek servisi hizmeti bulunuyor. Kimi mekanlar standart menülerden birini seçmeni isterken kimileri tamamen senin damak zevkine uygun bir menü oluşturabiliyor. Ayrıca vejetaryen, vegan, diyabet ve çocuk menüsü gibi alternatifler sunan seçenekler de mevcut. Kayseri’ye özgü lezzetlerin sunulduğu menüler hazırlatmak istersen, otellerin usta aşçıları bu imkanı sağlayabiliyor.

Kayseri otel düğünü süslemeleri açısından da farklı seçenekler gördüğümüz bir şehir. Eğer ihtişamdan hoşlanıyorsan, çok şanslısın. Çünkü buradaki otellerin çoğunda altın sarısı ve beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı düğün süslemelerine rastlıyoruz. Sade ve şık bir düğün mekanı istiyorsan, siyah-beyaz tonlarını kullanan oteller de bulunuyor. Hangisini seçeceğin tamamen senin zevkine kalmış.

Şehir, dağ, tarihi yapı… Düğününde konuklarının hangi manzarayı seyretmesini istersin? Bu birbirinden güzel manzaralara tanık olabileceğin çok sayıda düğün oteli var Kayseri’de. Kapalı alanlara sahip olsalar da geniş camlar sayesinde manzaralar engellenmiyor. Ayrıca teras, balkon ve bahçe gibi alanlar sayesinde konukların dilediği zaman hava almaya çıkıp ardından dans etmeye kaldığı yerden devam edebiliyor.

Kayseri Düğün Otellerinin Paketlerindeki Hizmetler

Tüm Otel Düğünleri