Telefon: +90 2662255493

Fiyat Teklifi Al

Marlo Ayvalık Hakkında

Büyük şehirlerin kargaşasından uzakta, doğayla iç içe sessiz ve sakin bir kutlama eşliğinde düğününü yapmak ister misin? Balıkesir düğün otelleri arasında yer alan Marlo Ayvalık Düğün Salonu senin için doğru adres olabilir. Marlo Ayvalık “Güvenli Turizm Sertifikası’’ sahibi otellerden birisi ve eski Rum evi mimarisine sahip. Bu yanıyla oldukça göz kamaştırıyor.

Ayrıca otelin panoramik manzarası başlı başına Kaz Dağları’nın görsel şölenini sunuyor! Burası gerçekten de dış çekim yapılan o özel konumlara benziyor desek, abartmış olmayız. Otelin havuz başında düğün yapabileceğin gibi; mermer zeminli terasında farklı bir ambiyansa sahip davet de gerçekleştirebilirsin. Tercih senin! Yazımızın devamında mekanın detaylarını bulabilirsin.

Marlo Ayvalık Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • Marlo Ayvalık hem yemekli hem de kokteylli bir hizmet sunuyor. Fiyatların belirlenmesinde ise en önemli etken bu tercih oluyor.
 • Genel olarak baktığımızda ise Ayvalık Marlo Hotel düğün fiyatlarının bu bölge için biraz yukarıda kaldığını görüyoruz.
 • Tercihin alkollü içeceklerden yana olursa menü fiyatlarının yükseleceğini söyleyebiliriz.
 • Yemek servisi gece saat 00:00’da sona eriyor.
 • Özel isteklerini iletebileceğin ve bu doğrultuda düğününe özel bir fiyat teklifi almak istersen, hemen aşağıdaki pembe buton seni bekliyor!

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Marlo Ayvalık Otel, yemyeşil Kaz Dağları manzarasına sahip kır bahçesi ile faaliyet gösteren bir mekan. Açık havada etkinlik düzenledikleri için ilkbahar ya da yaz düğünleri için tercih edilebilir. Bahçelerinde bir de havuz bulunuyor. Mekan senin için iki konsepti birleştirerek harika bir atmosfer sunuyor. 400-500 kişi kapasiteli bu alanda ferah, huzurlu ve keyifli bir gece geçirebilirsin.

Marlo Ayvalık Düğün Paketleri

Marlo Hotel Ayvalık özenle düşlenilen düğünler için içeriği ile göz dolduran düğün paketlerini sunuyor! Bütçen ve isteklerin doğrultusunda şekillendirebileceğin Marlo Ayvalık düğün paketinin içinde standart bir düğünden beklediğin tüm imkanları sana sağlıyor diyebiliriz. Yemek servisi ve mekan süslemelerini gerçekleştiriyor, ışık ses ve sahne sistemlerinin kurulumunu yapıyorlar. Diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Menü tadımı ve menüde değişiklik
 • Catering firması getirme imkanı
 • After party alanı
 • Profesyonel organizasyon sorumlusu
 • Fotoğrafçı getirme imkanı

Dekorasyon / Süsleme

 • Ayvalık Marlo Hotel düğün organizasyonu denince dekorasyon süsleme konusunda mevcut lokasyonuna yakışır ambiyansını senin zevkine sunuyor.
 • Marlo Ayvalık Otel’in bir yanı dağ manzarasına saihp. Diğer yanı ise taş duvarlarla örülü. Bu sayede kendini şehirden uzaklaşmış hissetmeni sağlayacak bir sakinliğe sahipler.
 • Bahçesini süslemiş taş evleri düğünün esnasında otantik bir arka plan olarak kullanabilirsin.
 • Oturma düzenlerinde köşeli masaları tercih ediyorlar.

Müzik

Tekrarı olmayacak bu özel gecede hiç oturmadan oynamaya hazır mısın? Marlo Ayvalık Düğün Salonu, sahne hizmetini de es geçmiyor. Bu hizmet sadece ses ve ışık sistemlerinin kurulumlarını kapsamıyor elbette. Dilersen, orkestra ya da DJ desteğini de mekandan alabilirsin. Üstelik müzik gece saat 00:00’a kadar devam etse de after party ile bu süreyi uzatabilirsin!

Düğün Fotoğrafçısı

Özel anların bir kereliğe mahsus olmaması için düğün gününü ölümsüz kılacak, baktıkça sana o anları tekrar yaşatacak karelerin olması çok bir kıymetli bir ayrıntı. Hele ki fotoğrafların çekileceği mekan, Marlo Ayvalık’ın sunduğu gibi otantik bir atmosfere sahip ise… Kartpostal gibi düğün fotoğraflarının olacağını tahmin edebiliyoruz. Tam da bu sebeple sana dışarıdan çekim ekibi getirme imkanı sunuyorlar.

Otopark

Marlo Ayvalık’a şahsi aracınla gitmek istediğin takdirde park yeri bulma konusunda endişelenmene hiç de gerek yok. Çünkü mekanın oldukça yeterli bir park alanı mevcut. Bu otopark yaklaşık 50-75 araç kapasitesine sahip. Daha butik ve orta ölçekli organizasyonlara ev sahipliği yapan oteli düşündüğümüzde bu kapasite oldukça yeterli. Düğün paketleri içerisinde yer alan vale hizmeti de eşlikçin olacak.

Marlo Ayvalık Diğer Organizasyonlar

Marlo Ayvalık’ta bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsan, bu sadece düğün olmak zorunda değil. Senin için önemli olan pek çok özel ve kurumsal daveti de bu samimi ve tatlı otelde hayata geçirebilirsin. Doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantıları, açılışlar, kına gecesi gibi etkinlikler için de mekanla iletişime geçebilirsin.

Alkışlarımız

 • Ayvalık’ta şehirden uzak, sana ve davetlilerine özel oluşu ile kendine has bir ambiyans sunuyor.
 • Bohem ve otantik dokunuşlardan meydana gelmiş dekoru ve taş evleri de yine bu kendine has ambiyansını destekleyen ve özel kılan diğer ayrıntılarından.
 • Profesyonel organizasyon desteği vermeleri ile gecenin akışında eksiklik ve soruna mahal vermeyişleri de göz ardı edilemez.
 • Menüde değişiklik ve senin isteğine göre dışarıdan catering getirme imkanları da yadsınamaz bir güzel imkan daha.
 • Ses, sahne ve ışık imkanları sayesinde davetlilerinle sana özel alanda dilediğin gibi eğlenebilir, kurtlarını dökebilirsin.

Marlo Ayvalık Nerede?

Adres: Tıfıllar Mah. Tıfıllar Sok. No:133/1 Ayvalık / Balıkesir

Telefon: +90 2662255493

Ayvalık’ın iç kısımlarında yer alan Marlo Hotel’e en kolay ulaşım yolunun şahsi araçlar olduğunu yadsıyamayız. Dilersen, konukların için servis de arayabilirsin elbette. Şahsi araç ya da servis ile giderken İzmir – Çanakkale otoyolu üzerinde Ayvalık girişine 5 kilometre kala Kozak yoluna dönüş yaptıktan yaklaşık 10 kilometre sonra otelin olduğu bölgeye ulaşım sağlanabilir.

Fiyat Teklifi Al