morrian hotel
Morrian Hotel Adres Yeniceköy Mah. Mobilyacılar Cad. No:36 İnegöl / Bursa
Morrian Hotel Telefon 0224 322 2379

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Morrian Hotel hakkında

Düğün organizasyonunu Bursa’da ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler alabileceğin 5 yıldızlı lüks bir otelde gerçekleştirmek istiyorsan Morrian Hotel’i çok seveceksin! Çiftlere, açık ve kapalı davet alanı seçeneği sunan bu otelin içerisinde, farklı tarzlarda birçok organizasyon salonu bulunuyor. Salon seçimini, süslemeleri, yemekleri ve sunulan tüm hizmetleri tamamen çiftlerin istek ve tercihleri belirliyor.

morrian hotel

Morrian Hotel düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Bursa düğün otelleri arasında yer alan Morrian İnegöl fiyatları ortalamada seyrediyor.
 • Morrian Bursa’nın yemekli ve kokteylli düğün seçenekleri başlangıç fiyatları, 5 yıldızlı bir otel için oldukça uygun.
 • Yemekli veya kokteylli düğün seçeneklerinde hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Düğün paketine dahil olmayan ek hizmetler, davetli sayın ve yemekli düğünler için seçtiğin özel menü ödeyeceğin tutarı belirliyor.
 • Morrian Hotel iletişime geçtiğin zaman sana, güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi verecektir! Aşağıdaki butona tıklayarak otel ile iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Morrian Hotel’de tamı tamına on adet davet salonu bulunuyor. Giriş katta yer alan Dolmabahçe ve Çırağan isimli salonlar, müstakil girişleri ve fuaye alanları ile konuklar tarafından severek tercih ediliyor. Birinci katta modern bir şekilde dekore edilmiş üç salon; ikinci katta ise klasik avangard tarzda dizayn edilmiş beş salon mevcut.

Morrian Hotel düğün paketleri

Morrian Hotel İnegöl düğün organizasyonu öncesinde çiftlere, menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor. Otelin vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Yemekli düğünlerde ordövr tabağı, ara sıcaklar eşliğinde etli ana yemek ve tatlı sunumu yapılıyor. Şerbetli tatlı, trileçe veya pasta seçenekleri ağızları tatlandırıyor. 23:30’a kadar yemek servisi devam ediyor.

Tüm düğün organizasyonu sürecinde, otelin anlaşmalı olduğu catering firması yer alıyor. Kokteylli düğünlerde konuklar için krudite, çerez, kek, kanepe, misket köfte gibi ikramlar hazırlanıyor. Bunların yanı sıra gece boyunca içecek servisleri de yapılıyor. Bursa İnegöl Morrian Hotel’in hem çiftler hem de konuklar için sağladığı diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Fotoğrafçı ve kameraman
 • Atıştırmalık ikramları
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Organizasyon sorumlusu
 • After party alanı 
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri 
 • Orkestra ve müzisyen
 • Engelli girişi
 • Karşılama hostesleri

morrian hotel

Dekorasyon ve süsleme

 • Hotel Morrian, her salonda farklı bir tarza yer veriyor. Tüm davet alanları özenle, oldukça şık bir şekilde dekore ediliyor.
 • Yuvarlak ve dikdörtgen masa, beyaz veya altın rengi Napolyon sandalye seçenekleri bulunuyor. Masa ve sandalye seçimleri çiftlerin zevkine bırakılıyor.
 • Sandalyeler için beyaz-altın ve siyah-beyaz giydirme seçenekleri mevcut. Masa örtülerinde ise konsepte uygun renkler tercih ediliyor.
 • Konuk masalarında yer alan düz veya altın rengi çerçeveli aynalı suplalar ve renkli kumaşlar salona ihtişam katıyor. Kristal şamdanlar, mumlar, rengarenk çiçekler, zarif vazolar ve renkli tüyler ile masalar süsleniyor.
 • Salonlarda ağırlıklı olarak beyaz ve krem tonları kullanılıyor.

Müzik

Bursa Morrian Hotel hem çiftler hem de konuklar için kaliteli ses ve sahne hizmetleri sağlıyor. Dilersen, profesyonel ekipmanların bulunduğu orkestra ve müzisyenler ile daha da çok eğlenebilirsin! Müzik 00:00’a kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. ”Müziği bitirmek için henüz çok erken” diyorsan, otelin after party alanında eğlenceye kaldığın yerden devam edebilirsin!

morrian hotel

Düğün fotoğrafçısı

Düğün organizasyonunda kocaman gülümsediğin, mutluluğunun gözlerinden okunduğu kıymetli anlarının kayıt altına alınması oldukça önemli. Morrian Hotel Düğün Salonu’nun anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameraman sayesinde tüm gecen ölümsüzleştiriliyor. Otel, arzu edersen dışarıdan bir ekip ile çalışmana da müsaade ediyor. Morrian Hotel’in profesyonel hizmetleri ve anlayışlı halleri çiftleri mutlu etmeye yetiyor!

Otopark

Morrian Hotel, çiftlerin yanı sıra konukların konforunu da oldukça önemseyen bir mekan. Otelde 150-250 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Davete katılan tüm misafirler bu otoparkı gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Konukların yüzünü güldüren hizmetler otopark ile sınırlı kalmıyor. İnegöl Morrian Otel’de davetlilerin, araçlarını güvenle teslim edebilecekleri bir vale de bulunuyor.

morrian hotel

Morrian Hotel diğer organizasyonlar

İnegöl Morrian Hotel düğün organizasyonlarının yanı sıra çok sayıda kutlama ve davete de ev sahipliği yapıyor. Otelde nişan, kına, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, parti ve mezuniyet töreni gibi kutlama ve eğlenceler gerçekleştirilebiliyor. Morrian Hotel’de açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi kurumsal etkinliklere uygun birçok salon da bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Morrian Hotel İnegöl; birçok hizmeti düğün paketine dahil eden, kaliteli ve 5 yıldızlı bir otel olmasına rağmen çiftlere çok yüksek fiyatlar sunmuyor.
 • Otelin, konuklarına zengin menü içeriği sunuyor olması muhteşem!
 • Organizasyonda yer alan tüm çalışanlar oldukça ilgili ve güler yüzlüler.
 • Müzisyen, fotoğrafçı, kameraman, organizasyon sorumlusu gibi alanında uzman olan profesyonellerle çalışıyor olmaları şahane!
 • Otopark ve vale hizmeti konuklar için büyük bir avantaj.
 • Morrian Otel’de düğün sonrası eğlenceleri için özel bir after party alanının olması harika!
 • Otelde engelli girişinin bulunması da oldukça önemli.

morrian hotel

Morrian Hotel çift yorumları

Ece & İrfan: ”Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Şehir dışından katılacak misafirlerimiz olduğu için bu oteli tercih ettik. Büyük kolaylık oldu. Organizasyon ve konaklamanın aynı otelde yapılması misafirlerimiz için çok konforluydu. Düğünden önce konukların odalarını ayarlamıştık. Düğüne kadar dinlenip güzel vakit geçirdiler. Otel, fiyatlarda da bize yardımcı oldu. Misafirlerimiz de biz de çok memnun kaldık.”

Aslı & Mustafa: ”Birinci katta bulunan modern tasarımlı salonu tercih ettik. Çok fazla salon seçeneği bulunuyordu. Eğer modern ve yenilikçi bir organizasyon istiyorsanız sizlere Dolmabahçe Salonu’nu önerebiliriz. Biz kokteylli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. 01:00’e kadar eğlendik. Fiyatların yüksek olacağını düşünmüştük ama gayet uygundu. Düğün yeri seçerken kesinlikle gidip görülmeli.”

morrian hotel

Morrian Hotel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yeniceköy Mah. Mobilyacılar Cad. No:36 İnegöl / Bursa

Telefon: 0224 322 2379

Morrian Hotel Bursa İnegöl’de bulunan 5 yıldızlı bir otel. Buraya nasıl ulaşım sağlayabileceğinden bahsedelim. Otele kendi aracın dışında otobüs ile de kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 630 ve 631 numaralı otobüsler mekanın yakınından geçiyor. Otele yaklaşık olarak 4-5 dakika yürüme mesafesinde Mehmet Göztepe Caddesi Durağı ile Bursa Caddesi Durağı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları