naz city hotel taksim
Naz City Hotel Taksim Adres Kocatepe Mah. Irmak Cad. No:44/46 Beyoğlu / İstanbul
Naz City Hotel Taksim Telefon 0212 929 0878

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Naz City Hotel Taksim hakkında

Yalnızca en yakınlarını davet etmek istediğin huzurlu ve samimi bir düğün mekanı arayışı içerisindeysen, Naz City Hotel Taksim’in iyi bir seçenek olarak öne çıktığını söyleyebiliriz. Kolonsuz salonu, geniş dans pisti, organizasyon sorumlusu ve daha birçok hizmeti ile seni karşılamaya hazır olan Naz City Hotel hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam et!

naz city hotel taksim

Naz City Hotel Taksim düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • Naz City Taksim Hotel, İstanbul düğün otelleri arasında uygun fiyatlı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bütçene uygun bir düğün planlamak için kolaylıkla tercih edebileceğin bir mekan.
 • Yemekli ve kokteylli düğün seçeneklerinden yararlanabilirsin.
 • Fiyat aralığında hafta içi ya da hafta sonu ayrımı bulunmuyor. Fakat kokteylli düğünlerin yemekli düğünlerden biraz daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yemek servisi Taksim Naz City Hotel ekibi tarafından yapılıyor.
 • Davetlilerine en iyi lezzetleri sunduğundan emin olmak için düğününden önce menü tadımı yapabilir, menüde değişiklik hizmetinden yararlanabilirsin.
 • Hayallerindeki düğünü gerçeğe dönüştürmek ve düğününe özel fırsatları keşfetmek için aşağıdaki pembe butona tıklayıp formumuzu doldurmayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 150-250 kişi

Naz City Hotel Taksim düğün paketleri

Naz City Hotel Taksim İstanbul avantajlı düğün paketleriyle öne çıkıyor. 4 yıldızlı bir otelde düğün yapma hayalini kuruyorsan bu oteli tercih edebilirsin. Mekanın bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu sayesinde düğününe dair tüm detayları planlayabilir ya da dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak yükünü hafifletebilirsin. Otelin düğün paketleri içinde sunduğu diğer hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Müzik ve yemek servisi gece 01:00’e kadar devam ediyor.
 • Naz City Hotel İstanbul’da vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.
 • İstersen dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsin. Mekan buna olumlu yaklaşıyor.
 • Düğünün 01:00’de sona erse de eğlence 01:00’de sona ermek zorunda değil! Otelin after party alanını kullanarak eğlencene devam edebilirsin.
 • Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak kesintisiz bir şekilde eğlenmen sağlanıyor.
 • Gelin ve damat için iki ayrı hazırlık odası bulunuyor. Bu sayede sahneye çıkmadan önce son rötuşlarını yapabilirsin.

naz city hotel taksim

Dekorasyon ve süsleme

 • Yuvarlak masalar kullanılarak dans pisti için geniş bir alan bırakılmış.
 • Masa giydirmelerinde turuncu ve mavi gibi canlı renkler kullanılarak enerjik bir atmosfer oluşturulmuş.
 • Süslemelerde masa çiçekleri ve renkli tüllerden yararlanılmış.
 • Gelin-damat masası otantik bir şekilde dekore edilmiş.
 • City Hotel İstanbul bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile iletişime geçerek dekorasyona dair her detaya kolayca karar verebilirsin.

Müzik

Düğün ve müzik ayrılmaz bir bütünün iki yarısı gibidir. Senin düğününde de bunun bir istisna olmayacağını düşünüyoruz. Ailen, arkadaşların ve sevdiklerin ile doyasıya dans etmek ve pistten inmeden eğlenmek için müzik oldukça önemli. Son teknoloji sahne sistemleri kullanan Naz City Otel en sevdiğin şarkılara eşlik etmeni ve keyifli bir gece geçirmeni sağlıyor.

naz city hotel taksim

Düğün fotoğrafçısı

Düğünden sonra fotoğraflara bakıp hayatının en özel gecesini hatırlamak herkesin sahip olduğu bir alışkanlık. Davetlilerin ile birlikte mutlulukla dans ederken bu anları ölümsüzleştirmek için yanında bir fotoğrafçı olmalı. Naz City Taksim bu konuda sana yardımcı oluyor. Dışarıdan bir fotoğrafçı getirmene olumlu yaklaşan mekanın anlaşmalı bir fotoğrafçısı olup olmadığını öğrenmek için formumuzu doldurup iletişime geçebilirsin!

Otopark

Düğün gününde belki de en son isteyeceğin şey davetlilerinin park sorununa şahit olmak ve onlar için park yeri ararken zaman kaybetmek. Bu koşuşturmayı ortadan kaldırmak için Naz City Hotel düğün gününde 150-250 araçlık otoparkını tamamen senin kullanımına sunuyor. Bu sayede davetlilerin hiçbir sorun yaşamadan salona ulaşabilecek. Mekanda ayrıca vale hizmeti olduğunu da hatırlatalım.

naz city hotel taksim

Naz City Hotel Taksim kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)Paket Fiyatı Yoktur

Düğününden önce kına gecesi düzenlemek istersen Naz Hotel City Taksim bu isteğini de yerine getiriyor. Modern bir şekilde dekore edilmiş salonunda kına gecesi organizasyonunun yanı sıra gelin hamamı hizmeti de bulunuyor. Yemekli kına gecelerinde Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunuluyor ve öncesinde menü tadımı yapabiliyorsun. Buna ek olarak yine organizasyon sorumlusundan yardım alman mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Naz City Hotel düğün fiyatları bütçe dostu diyebileceğimiz bir aralıkta yer alıyor.
 • Organizasyon sorumlusu bulunması bizce bir alkışı hak ediyor.
 • Dört yıldızlı otel deneyimini tecrübeli bir ekiple yaşayabilirsin.
 • Yemekli ve kokteylli seçenekler bulunması tercih yapmanı kolaylaştıracak.
 • Vegan, vejetaryen, çocuklara özel menülerin bulunması mekanın davetlilerini önemsediğini gösteriyor.
 • Gelişmiş ses sistemleri sayesinde gece boyunca aralıksız dans edebileceksin.
 • Dilersen Naz City Hotel Beyoğlu after party alanını kullanarak eğlencene devam edebilirsin.

naz city hotel taksim

Naz City Hotel Taksim çift yorumları

Melisa & Ralf: ”Naz City Hotel Taksim’in önünden her gün geçiyordum ve teklif aldık. Düğünümüz çok güzel ve eksiksiz geçti. Yemekler harikaydı, ses ve ışık gösterisi olağanüstüydü ve otelin kendi bünyesinde olduğu için bizden bir ücret talep etmediler. Düğünümüzdeki her detayı düşünen bir ekip mevcuttu. Bu rüya gibi akşamımızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Menekşe & Emrah: ”Otele görüşmeye gittiğimiz andan itibaren bizimle heyecanımızı paylaşan, sanki ailemizden biriymiş gibi bütün detaylara dikkat eden bir ekip ile karşılaştık. Kokteyl menüleri inanılmaz doyurucu ve lezzetliydi. Otel yetkilileri düğünümüzün bitimine kadar her talebimize anında cevap verdiler. Kesinlikle Naz City Hotel’i herkese tavsiye ediyorum. Şimdiden çok yakın bir arkadaşım düğünü için anlaştı bile.”

naz city hotel taksim

Naz City Hotel Taksim nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kocatepe Mah. Irmak Cad. No: 44/46 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0212 929 0878

Naz City Hotel İstanbul Taksim’de yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde hiçbir güçlükle karşılaşmadan mekana ulaşabilirsin. Taksim M2 Metrosu’nda indikten sonra otelin shuttle hizmetinde yararlanabilirsin. Düğünden çıkışta yine shuttle ile metroya dönmen mümkün. Dilersen 129T, 32T, 55T ya da 89C otobüslerini kullandıktan sonra Taksim Durağı’nda inebilir ve yürüyerek salona ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları