park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul
Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul Adres Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad. No:99 34303 Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul hakkında

İstanbul’da otel düğünü yapabileceğin seçeneklerin birinden bahsetmek istiyoruz sana. Park Inn by Radisson İstanbul, Halkalı’da bulunan 5 yıldızlı bir otel. 422 metrekarelik İstanbul Balo Salonu’nda unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapan mekan, misafirlerine hem samimi ve sıcak hem de üst kalite bir hizmet sunmak için çaba gösteriyor. Tanıtmasak olmaz dediğimiz mekanlardan biri diyebiliriz. ?

Düğününü 5 yıldızlı otel kalitesinde ve aynı zamanda samimi bir alanda mı yapmak istiyorsun? Dilediğin tüm hizmetleri sağlayabileceğin ve şık bir organizasyon tasarlayabileceğin Park Inn By Radisson Halkalı tam da sana göre! Profesyonel hizmeti ve kalitesi ilgini çektiyse, mekanın tüm detaylarını beraber incelemek için seni yazımızın devamına davet ediyoruz.

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Park Inn By Radisson Atatürk Airport fiyatları, hem 5 yıldızlı otel kalitesi hemde genel olarak İstanbul düğün otelleri düşünüldüğünde çok uygun.
 • Fiyat dahilinde dilediğin tüm hizmetleri organizasyon sorumlusu aracılığıyla karşılayabiliyorsun.
 • Yemekli ve kokteylli organizasyonlar arasında fiyat farkı bulunmuyor.
 • Radisson Airport İstanbul hem hafta içi hem de hafta sonu organizasyonları için kapılarını misafirlere açıyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında fark bulunmuyor.
 • Fiyatlar ve fiyat dahilindeki hizmetler ile ilgili detaylı bilgi alabilmen için hemen alttaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 150-250 kişi

Radisson İstanbul Airport, kalabalık organizasyonlar için ortalama bir misafir kapasitesi sunuyor. Hem açık hem de kapalı alanda organizasyonunu düzenleyebilirsin. Mekan, yemekli düzende açık ve kapalı alanda 200-300 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip. Otelin kokteyl kapasitesi ise biraz daha yüksek. Konaklama imkanı sunmaları da çiftler ve konuklar açısından büyük avantaj.

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul düğün paketleri

Park Inn Radisson Ataturk Airport İstanbul, çiftlere aydınlık ve ferah bir mekanda organizasyonlarını düzenleme imkanı sağlıyor. Uzman şef ve ekip tarafından hazırlanan özel menüleri bütçen dahilinde değerlendirebiliyorsun. Otel, organizasyon sorumlusu eşliğinde çiftlere hayallerindeki düğünü planlamaları için yardım ediyor. Otelin düğün paketi dahilindeki hizmetleri şu şekilde:

 • Özel düğün danışmanlığı
 • Düğün öncesinde menü tadımı
 • Karşılama kokteyli
 • Gelin ve damat için düğün gecesi VIP konaklama
 • Düğünün ertesi sabahı çift için zengin açık büfe kahvaltı ve ücretsiz spa kullanımı
 • Birinci evlilik yıl dönümünde çift için 1 gece ücretsiz VIP konaklama, açık büfe kahvaltı ve ücretsiz spa kullanımı
 • Günlük kullanım için 1 adet değişim odası
 • Düğün pastası
 • Mekan süslemeleri
 • Düğün fotoğrafçısı

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Dekorasyon ve süsleme

Park Inn By Radisson Airport İstanbul’da şıklık ve konfor aynı potada eritiliyor. Çift için rahat ve konforlu bir düğün organizasyonu oluşturmak istenirken aynı zamanda asil ve şık bir dekorasyon tercih ediliyor. Tercih edeceğin konsept dahilinde tüm süslemeler organizasyon sorumlusu eşliğinde hazırlanıyor. Mekanın çiftlere dekorasyon ve süsleme dahilinde sunduğu hizmetlerden bazıları şu şekilde:

 • Standart masa ve sandalye süslemeleri
 • Gelin yolu
 • Kumaş peçeteler ve şamdanlar ile oluşturulmuş dekorasyon
 • Lake beyaz nikah masası
 • Puflu yüksek koltuklar
 • 6 adet yürüme yolu
 • İhtişamlı aydınlatmalar

Müzik

Halkalı Park Inn Radisson’da davetlileri eğlenceden yerinde durdurmayacak müzik otoparkta bile geceye eşlik ediyor. Mekan, resmiyetten ve kurallardan uzak, eğlenceli mi eğlenceli bir düğün organizasyonu düzenlemek için elinden geleni yapıyor. Tabii ki bu eğlencenin en önemli parçalarından biri müzik! Dilediğin müzikleri çaldırabilir, istersen mekanla iletişime geçerek canlı müzik talep edebilirsin.

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Düğün fotoğrafçısı

Gecenin unutulmaz anlarını fotoğraflamak için düğününde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı olsun isteriz. Albümünü her açtığında gülümseyerek hatırlayacağın o şahane hatıraların mimarı için Park Inn By Radisson düğün fotoğrafçısı hizmeti sağlıyor. Profesyonel çekim ekibi tüm geceyi kare kare ölümsüzleştiriyor! Mekanın organizasyon ekibinden bu konuda destek alabileceğin gibi dışarıdan bir firmayla anlaşmayı da tercih edebilirsin.

Otopark

Kalabalık organizasyonlarda kimi zaman park yeri bir problem oluşturabiliyor. Park Inn Hotel Halkalı, özel araçları ile ulaşım sağlayacak davetliler için otopark imkanı da sunuyor. Mekanda 50-75 araç kapasiteli otopark bulunuyor. Tüm misafirler gece boyunca otoparktan ücretsiz şekilde yararlanabiliyorlar. Düğün öncesi otopark hizmeti için mekanla iletişime geçerek organizasyon sorumlusunu bilgilendirmeni öneriyoruz.

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL

Kına törenleri için gerçekleştirilen konseptler oldukça detaylı oluyor. İşte, Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul, aklından geçen tüm detayları gerçekleştirebilecek bir otel. Dekorasyon ve tema kadar eksiksiz bir organizasyon için de özveri ile çalışıyorlar diyebiliriz. Bindallı / kaftan, kına tahtı, kına ekibi, davul şov ve kına takımını kendileri tahsis ediyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Alkışlarımızın en büyüğü çiftlere ve davetlilere evlerinde gibi hissettiren, samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak için çabalayan organizasyon ekibine!
 • Mekanda after party yapabilmen için uygun alan bulunuyor.
 • Park Inn Radisson Halkalı, birbirinden lezzetli yemekleri uzman personelleri ile servis ediyor.
 • Menü tadımı ve menüde dilediğin değişiklikleri yapabilirsin. Ek olarak; yemek menülerinde çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen olacak şekilde çeşitli özel menüler de yer alıyor.
 • Organizasyon sorumlusu tüm süreçle profesyonel şekilde ilgileniyor.
 • Mekanda engelli bireyler için engelli girişi bulunuyor.
 • Çiftlere özel konaklama

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul çift yorumları

Aysun & Alper: Bu kadar güzel bir düğünü biz bile hayal etmemiştik. Balo salonu süslemesi çok şık, göz alıcı ve kusursuzdu. Servis kalitesi inanılmazdı, yemek servisi zamanında ve hızlı yapıldı, yemeklerin lezzeti damaklarımızda kaldı. Düğünümüzü Park Inn By Radisson’da gerçekleştirmekle doğru bir seçim yapmışız.”

Ayla & Serdal: 5 Ekim tarihinde düğünümüzü yaptığımız Park In Radisson Airport Otel’den düşündüğümüzden daha çok memnun kaldık. Gerek yaklaşım ve davranış gerekse iş ciddiyeti, servis, menü konularında oldukça iyi seviyedeler. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bütün gece ellerinden gelen her şeyi yaptılar ve üst seviyede memnuniyetle otelden ayrıldık.”

park inn by radisson atatürk airport i̇stanbul

Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad. No:99 34303 Küçükçekmece / İstanbul

Küçükçekmece’de yer alan Radisson Halkalı’ya ulaşım oldukça kolay sağlanabiliyor. Otobüs, Marmaray, metro, minibüs ve dolmuş opsiyonları mevcut. Halkalı-Bahçeşehir Marmaray hattı ya da M3 metro hattı kullanarak mekana ulaşabilirsin. Otel, otobüs ile gelecek olan misafirler için Fatih Caddesi, Aşura Meydanı, Basın Ekspres Yolu duraklarına maksimum 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları