Point Hotel Barbaros Şişli Adres Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli / İstanbul
Point Hotel Barbaros Şişli Telefon 0212 963 3924

Fiyat Teklifi Al

Point Hotel Barbaros Şişli hakkında

5 yıldızlı bir Art-Tech otel olan the point barbaros hotel İstanbul, her köşesinde bir sanat eseri bulundurduğu bu orijinal konseptteki otelinin kapılarını düğün davetleri için de açmaktan mutluluk duyuyor. Sanatla içi içeliği her adımında hissedebileceğin Point Hotel Barbaros; düğünün için süsleme, canlı müzik gibi birçok hizmet sunuyor. Daha fazlası için yazımızın devamını okumalısın.

Point Hotel Barbaros Şişli düğün fiyatları

 • Point Hotel Barbaros düğün fiyatları, İstanbul otel düğünü alternatiflerinin ortalamasında seyrediyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyat fark etmiyor.
 • Point Hotel Barbaros’tan fiyat almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200- 300 kişi
Kokteylli kapasite 200- 300 kişi
Açık alan kapasitesi Açık alan yok.
Kapalı alan kapasitesi 200- 300 kişi
Konaklama kapasitesi 150- 250 kişi

Point Hotel Barbaros Şişli düğün paketleri

İstanbul Point Hotel Barbaros’ta düğün yapmanın en avantajlı yanlarından biri düğününü tecrübeli bir organizasyon sorumlusu eşliğinde planlıyor olmak. Böylelikle sürecin hiçbir anında kendini yalnız hissetmeyeceksin. 900 metrekarelik geniş balo salonunda ya da otelin 18. katındaki, şehir ve boğaz manzarası sunan Roof Restoran’da düğününü gerçekleştirebilirsin.

Yemekli düğün daveti vermeyi düşünürsen Point Barbaros’un deneyimli şeflerinin elinden çıkmış 6 farklı menü seçeneğine göz atmalısın. Geleneksel meze tabakları, Türk ve dünya mutfaklarının eşşsiz lezzetlerinin yanı sıra çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de mevcut. Tatlı seçenekleri ve düğün pastasını da çok seveceğine eminiz. 😊

Point Hotel Esentepe İstanbul yalnızca planlama aşamasında ve düğün esnasında değil sonrasında da seni hayli mutlu edecek hizmetleri önüne sermeye devam ediyor. Dilersen düğün gecesi şişli Point Hotel Barbaros’un son derece şık ve nezih executive odasında konaklayabilirsin. Ertesi gün Roof Restoran’da kahvaltı gibi hizmetlerden de faydalanabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

 • Point Hotel Barbaros’un düğün salonu oldukça elit ve şık.
 • Art-Tech otel olan Point Hotel Şişli’de modern ve sanatsal bir atmosfer hakim.
 • Işık sistemleri çok kaliteli ve mekana canlı bir hava katmış.
 • Süslemelerde kullanılan çiçekler oldukça görkemli.
 • Dekorasyona hakim olan beyaz renk, salona düğünlere yakışır bir asalet kazandırmış.
 • Tavandan sarkan tüylü beyaz avizelerini çok sevdik.

Müzik

Point Hotel Esentepe; çağdaş sanatı, son teknolojik yeniliklerle benzersiz bir atmosferde buluşturmayı başarmış! Düğün davetin için kaliteli ışık, ses ve sahne sistemlerini yetenekli müzisyenlerden oluşan bir orkestrayla bir araya getirdiklerinde de çok güzel bir iş çıkarıyorlar. Davetine özel bir repertuvar hazırlanabiliyor. Müzik 00:00’a kadar sürerken eğlence after party ile devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Point Hotel Barbaros İstanbul sanatla teknolojinin bir araya geldiği, son derece modern ve kendine has bir beş yıldızlı otel. Sahip oldukları bu konsept doğrultusunda düğün davetleri için de ayrıca özeniyor ve sana profesyonel fotoğrafçı getirme imkanı sunuyor. Çalıştıkları tecrübeli fotoğrafçı ile kaliteli ve sanatsal fotoğraflar seni bekliyor.

Otopark

Gayrettepe Point Hotel Barbaros İstanbul’daki son derece merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Bu merkezi konum da adım başı İSPARK hizmetine kolaylıkla erişebilmek demek. Fakat aynı zamanda sen ve davetlilerin için Point Hotel İstanbul Barbaros’un kendine ait 75-100 araçlık bir otoparkı var. Üstelik vale hizmeti de mevcut.

Point Hotel Barbaros Şişli diğer organizasyonlar

Dünyanın yeni otel teması olan “Art Tech” konseptine sahip oteli Point İstanbul Barbaros yalnızca düğün için değil; açılışlar, baby shower, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, kına geceleri, mezuniyet törenleri, doğum günü partileri, nişan ve sünnet düğünlerine kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Fiyatlar için Point Barbaros Hotel İstanbul ile iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Otelin ”Art Tech” konsepti oldukça ilgi çekici.
 • Düğün için ayrılan salon çok şık ve ferah.
 • Salonun kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu çok iyi.
 • Zengin menü seçeneklerini çok seveceksin.
 • Menüde değişiklik yapabilme imkanının olması bir avantaj.
 • Organizasyon firması getirebilme imkanı bir artı.
 • Orkestra ve canlı müzik olmasını çok beğendik.
 • After party alanı çok hoşuna gidecek.
 • Fotoğrafçı getirme imkanı bir avantaj.
 • Engelli girişinin olması iyi düşünülmüş.
 • Otopark kapasitesi gayet yeterli.
 • Düğün sonrası konaklama imkanlarını seveceğini düşünüyoruz.

Point Hotel Barbaros Şişli çift yorumları

Özlen & Enver: Bu geceyi kusursuz hatırlamamızı sağlayan Point Hotel Zincirlikuyu ve fotoğrafçı ekibine çok teşekkürler. Gece boyunca tüm detaylarla ilgilenip bize o gün en rahat ortamı yaratmak içinden ellerinden geleni yaptılar… Canlı müzik sayesinde misafirlerimiz bir dakika olsun oturmadı ve hala herkes o gün ne kadar eğlendiğini konuşuyor. Yemeklerinden de çok memnun kaldık.”

Deniz & Bertan: ”Düğün ile ilgili her detay çok güzeldi. Hem düğün hem de kınamı aynı mekanda yaptım ve her ikisinde de yemekler özellikle çok beğenildi. Ekip çok yardımcı oldu ve her detayla ilgilendiler. İki organizasyonumuz da harika geçti. Point Hotel Barbaros Şişli ve ekibini evlenecek çiftlere gözüm kapalı tavsiye ederim.”

Point Hotel Barbaros Şişli nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 963 3924

İstanbul’un göbeğindeki merkezi konumu sayesinde Point Hotel Barbaros’a ulaşım çok kolay. 251, 29D, 30M, 36L, 41AT, 522 otobüs hatları ve M2 metro hattı güzergahında kalan Point Hotel Barbaros Şişli’ye Anadolu Yakası’ndan gelecek olanların ise Marmaray Yenikapı İstasyonu’ndan M2 metro hattına aktarma yapabildiğini hatırlatmış olalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.