radisson blu resort & spa çeşme
Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Adres Altınyunus Mah. 3435 Sok. No:25 Çeşme / İzmir
Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Telefon 0232 335 5972

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme hakkında

Ege sahillerinde ve denize sıfır konumu ile büyüleyici bir otelde düğün yapmak istersen Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’yi seçeneklerin arasına almalısın. 100 yılı aşkın süredir düğün otelleri arasında hizmet veriyorlar. Açık havada ve denizin o ferahlatan kokusunda düğün yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Gel beraber yoğun talep gören oteli tanıyalım!

radisson blu resort & spa çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Otelin fiyatları, İzmir’deki düğün otelleri ortalamasının üstünde.
 • Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini göz önüne aldığımızda Çeşme Radisson Blu Resort düğün fiyatlarının makul olduğunu söyleyebiliriz.
 • Radisson Çeşme’nin havuz başı veya deniz kenarında, açık ve kapalı alanları bulunuyor. Düğün alanlarının kapasitesi değişiklik göstermekte olup bütçene göre alan tercihine dikkat edebilirsin.
 • Radisson Çeşme; vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menüleri hazırlayabiliyor.
 • Yemek servisinin 03:00 ve sonrasına kadar devam etmesi verdikleri hizmetin göstergesi niteliğinde.
 • Hafta içi ve hafta sonu menüleri arasında fiyat farkı bulunuyor. Detaylı bilgi için aşağıdaki pembe butona tıklayarak ücretsiz bir fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi
Konaklama kapasitesi 500-750 kişi

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme düğün paketleri

İzmir otel düğünlerini arasında yer alan bu otel, çiftlere sunduğu özel hizmetlerle kalitesini ve tecrübesini kanıtlıyor. Çiftler kadar misafirleri de düşünen otel, davetlilere konaklama imkanı sunuyor. Eğer otelin sunduğu hizmetler konusunda değişiklik talep edersen de kabul ediyorlar. İstersen sundukları hizmetlere daha yakından bakalım:

 • Yemek servisi
 • Fotoğrafçı hizmeti
 • Organizasyon sorumlusu
 • After party alanı
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik
 • Vale hizmeti

radisson blu resort & spa çeşme

Dekorasyon ve süsleme

 • İlk olarak belirtmek için sabırsızlanıyoruz ki; Radisson Hotel Çeşme gelin yolu palmiyelerin huzuru ve denizin ferahlatıcı kokusundan oluşuyor.
 • Ahşap ve beyazla bütünleşen rustik açık alan süslemeleriyle tam bir romantizm kaynağı.
 • Otelin doğallığı koruyacak renklerle süslenen masalar dikkatimizden kaçmadı.
 • Yemekli organizasyonlar için yuvarlak veya kare masa seçenekleri bulunuyor.
 • Beyaz masa örtülerinin üzeri çeşitli çiçeklere yer verilmiş olup beyaz mumlar, suplalar ve şamdanlarla romantik atmosfer güçlendirilmiş.
 • Ayakta gerçekleşen düğün organizasyonları için nikah tagı ve nikah masası deniz kenarına kuruluyor.

Müzik

Düğün hazırlıkları bazen stres yaratabilir fakat bu stresi doyasıya atmanı sağlayacak bir orkestraya ne dersin? Cevabın ”Evet!” ise, İzmir Radisson Blu Çeşme tam sana göre. Profesyonel ve coşkulu orkestrası ile senin yanında olmaya hazırlar. Üstelik 00:00’a kadar devam eden eğlenceyi kesmek istemezsen after party alanı da mevcut!

radisson blu resort & spa çeşme

Düğün fotoğrafçısı

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme rustik ve şık havası ile gönlünü çalmak için bekliyor. Ambiyansı ile pozların birleştiğinde ortaya çıkacak fotoğrafları düşünemiyoruz bile! Dışarıdan getirebileceğin fotoğrafçı ile her ayrıntıyı konuşsan iyi olur çünkü arkadaşlarınla ve ailenle unutulmaz pozlar vermek isteyeceksin. Fakat şunu unutma, yüzündeki mutluluk zaten fotoğrafları mükemmel kılacak! ?

Otopark

Çeşme Radisson Blu Resort Düğün Bahçesi, Alaçatı merkezine 15 km. uzaklıkta yer alıyor. Şahsi araçları ile düğüne katılmak isteyen konuklar için 75-100 araçlık kapasiteli otopark hizmeti sağlıyorlar. Otoparkın yanında vale hizmeti de sunan Çeşme Radisson Blu hem senin hem de konuklarının otoparkı dert etmesini istemiyor.

radisson blu resort & spa çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme diğer organizasyonlar

Radisson Blu Çeşme yorumlarını ve bizim sana bahsettiğimiz hizmetleri göz önüne aldığında düğün organizasyonları konusundaki uzmanlıklarını fark etmişsindir. Raddisson Çeşme bununla da kalmayıp; davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar gibi kurum içi etkinlerde de kendinden söz ettiriyor. Ayrıca sünnet düğünü, nişan, doğum günü, baby shower piknik, mezuniyet törenleri ve kına gibi kutlamalar için biçilmiş kaftan.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Çeşme Radisson Blu Resort Hotel, otel düğünü konforuna tanık olabileceğin bir yer.
 • Romantik ambiyansı profesyonelce yansıtmışlar.
 • Engelli girişi ile davetlilere kolaylık sağlamaktan geri kalmamışlar.
 • 4 farklı düğün alanı ile çiftlerin istediği konsepti oluşturabiliyorlar.
 • Çeşme Radisson Blu Resort, harika bir konuma sahip. Denize sıfır olması da cabası!
 • After party alanı ile eğlencenin kesintisiz devamını sağlıyorlar. Ne de olsa insan böyle bir manzaradan ayrılmak istemez.
 • Çeşme Radisson Blu Resort düğün paketleri oldukça kapsamlı şekilde oluşturulmuş.

radisson blu resort & spa çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme çift yorumları

Aysu & Orhan: ”Geçtiğimiz sene Radisson Blu’da 450 kişilik bir düğün yaptık. Bütün davetliler bize teker teker teşekkür etti. Ortam, yemekler, servis, ekibin profesyonelliği ama en en en önemlisi hediye olarak verdikleri spa masajı tek kelimeyle harikaydı. Keşke bir daha evlensem!”

Merve & Soydan: ”Geçtiğimiz yaz düğünümüzü Radisson Çeşme’de yaptık. Her şey çok güzeldi. Herkes çok eğlendi ve otele bayıldık. Odamıza sürprizler yollayan, bir isteğimizi iki etmeyen, bizi ilgileriyle şımartan ekibe çok teşekkür ederiz, unutamayacağımız bir düğün oldu.”

radisson blu resort & spa çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Altınyunus Mah. 3435 Sok. No:25 Çeşme / İzmir

Telefon: 0232 335 5972

İzmir’in Çeşme ilçesinde yer alan Radisson Blu Resort Spa, Alaçatı merkezine 15 km. mesafede yer alıyor. Toplu taşıma kullanarak düğüne katılmak isteyen konuklar, 760 numaralı ESHOT otobüsünü ve Havaş-Çeşme’yi kullanabilir. Şahsi araçları ya da taksi ile gelecek davetliler ayrıntılı yol tarifi için yukarıdaki Radisson Blu Çeşme iletişim bilgilerinden yararlanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları