Tekirdağ Otel Düğünleri

0 otel düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Tekirdağ’daki Otel Düğünleri

Hem Avrupa hem Balkanlar, Anadolu ve biraz da Roman birleşimi muhteşem bir şehir Tekirdağ! Trakya’nın samimi insanlarının yaşadığı bu şehirde kına gecelerinden sünnet düğünlerine birçok organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Eğlencenin ve dansın hiç bitmediği renkli şehirde düğününü gerçekleştirmeye karar verdiysen pişman olmayacağına eminiz. Düğün yapmak için birçok otel seçeneği karşına çıkacak.

Düğününü otelde yapmak isteyen her çift için Tekirdağ’da uygun balo salonu mevcut. Daha küçük organizasyonlar için tercih edilebilecek butik otellerin ve daha mütevazı organizasyonlar yapılabilen 3 yıldızlı otellerin sayısı bir hayli fazla. Kapsamlı ve unutulmayacak kadar büyük bir organizasyon yapmak istersen, seçebileceğin çok sayıda 4 ve 5 yıldızlı otel de bulabilirsin.

Tekirdağ otelde düğün yapmak için neredeyse her davetli sayısına uygun bir şehir. 50 kişiden az kapasiteli mekan da 1000 kişiye kadar kapasiteye sahip salonlar da mevcut. Otellerin birçoğu 500-750 kişilik kapasiteye sahip. Bu otellerin çoğu hem açık hem kapalı alan sunuyorlar. Sadece kapalı alana veya sadece açık alana sahip seçenekler de var.

Manzara konusunda da Tekirdağ’da çok şanslısın. Şehir manzarasına sahip oteller çoğunlukta. Ancak Marmara’nın ada ve deniz manzaralarını da bulabileceğin bir şehirden bahsediyoruz. Tekirdağ otelde düğün organizasyonunda yeşil renk istersen; kır, orman, bahçe ve doğa manzaralı otelleri seçebilirsin. Bu şehirde bahçe, balkon, teras ve çim alanı olan birçoğu gibi havuz başı alanı olan otel de bulabilirsin.

Tekirdağ Otel Düğünleri Dahilinde Sunulan Hizmetler

Tekirdağ otelde düğüne dahil olan hizmetler otelin türüne göre değişiklik gösteriyor. Daha sade düğün organizasyonların için 3 yıldızlı oteller ideal. Bu otellerde yemekli veya kokteylli menülerden birini tercih edebilirsin. Ayrıca organizasyonunu planlayacak sorumlu da otel tarafından sağlanıyor. Bazılarında pasta kesim hizmeti de var. Birçoğu düğün müzikleri için orkestra veya DJ temin ediyor.

Biraz şehirden uzakta samimi bir organizasyon yapmak istersen butik otelleri tercih edebilirsin. Bu otellerde de benzer hizmetlerin yanı sıra muhteşem süsleme konseptleri seçebilirsin. Bazı butik oteller, orkestra ve fotoğrafçı konusunda da yardımcı oluyorlar. Fakat sen dışarıdan istediğin fotoğrafçı, organizasyon sorumlusu, müzisyen veya catering firması ile çalışmakta özgürsün.

Tekirdağ otel düğünü gerçekleştirdiğinde otoparkı dert etmene gerek yok. Daha da kapsamlı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istersen 4 ve 5 yıldızlı oteller tam sana göre. Bu otellerde Türk ve dünya mutfağından muhteşem lezzetler sunabilirsin konuklarına. Pasta kesimi ve kesintisiz bir müzik şöleni hizmetleri de veriliyor. Birçok otelde fotoğrafçı hizmeti de mevcut.

Ortalama Tekirdağ Otel Balo Salonu Fiyatları Ne Kadar?

“Tekirdağ otelde düğün ne kadara mal olur?” diye merak ediyorsan bu sorunun net bir cevabı olmadığını söylemeliyiz. Yapacağın düğünün fiyatı, otelin türüne, konumuna, sağladığı hizmetlere, seçeceğin yemek menüsüne ve hatta manzarasına göre değişiklik gösterecektir. Butik oteller uygun fiyatlı düğünler için idealler. 5 ve 4 yıldızlı oteller ise ortalamadan daha yüksek fiyatlı.

Ortalama bir düğün istersen 3 ve bazı 4 yıldızlı oteller uygun olacaktır. Daha çok şehir ve kır, bahçe manzaralarına sahip oteller de ortalama fiyatlı. Balkonlu, teraslı, kolonsuz ve havuz başı mekanlarda fiyat yine biraz artıyor ancak ortalama fiyatlı mekanlar da bulabilirsin. Ada ve deniz manzaralı oteller de ortalama ve ortalama üzeri fiyatlarda.

Süleymanpaşa ilçesinde uygun fiyatlı oteller bulabilirsin. Çerkezköy, Çorlu ve birçok ilçede ise ortalama fiyatta mekanlar yer alıyor. Tekirdağ otelde düğün fiyatları seçeceğin yemek veya kokteyl menüsüne göre de artıyor. Ekstra yiyecek ve içecekler de fiyatı arttırdığı gibi mekanda pakete dahil olmayan ekstra hizmetler de fiyatta artışa neden olacaktır.

Tekirdağ otel düğünü fiyatları oldukça makul. Şehirde çok pahalı mekan neredeyse hiç yok. Çok lüks oteller bile uçuk fiyatlar talep etmiyor. Ortalama yemekli bir düğünün başlangıç fiyatı çoğu bütçeye hitap ediyor. Düşük bir bütçen varsa buna uygun mekan da bulabilirsin. En lüks 5 yıldızlı otellerde ise ortalamadan yüksek rakamlarla organizasyon gerçekleştirilebiliyor.

Tekirdağ'da Düğün Oteli Seçerken Aklında Bulundurman Gerekenler

Tüm Otel Düğünleri