Yalova Otel Düğünleri

0 otel düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Yalova’daki Otel Düğünleri

Marmara Denizi’ne olan kıyılarıyla, yemyeşil ormanlarıyla ve sağlıklı termal sularıyla muhteşem bir yarımada Yalova. Bu şehir oldukça turistik olduğu için birçok güzel mekan bulabilirsin. Kına gecesi, parti sünnet gibi birçok organizasyonun gerçekleştiği Yalova otellerinde düğününü yapmaya karar verdiysen, birbirinden güzel ve ihtiyaçlarına uygun mekan kolayca bulabileceğine eminiz.

Yalova’da 3 yıldız ve altında birçok otel bulabilirsin. Bu otellerin yanı sıra çok fazla 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı otel de var. Bu otellerin çoğu Merkez, Armutlu ve Termal ilçelerinde yer alıyor. Altınova, Çınarcık ve Çiftlikköy ilçelerinde de çok sayıda mekan mevcut. Mekanların büyük kısmı, merkezi ve kolay ulaşılabilir konumda.

Çoğu sadece açık alan imkanı sunsa da hem açık hem kapalı alana sahip oteller veya sadece kapalı alana sahip oteller de bulunuyor. Bunların arasında en güzel deniz manzaralarına sahip oteller çoğunluktayken, yeşil rengi seven çiftler için doğa manzaralı seçenek de çok. Deniz kıyısında, havuz başında, teraslı veya balkonlu nasıl istersen öyle bir mekan bulabilirsin.

Yalova düğün otellerinin çoğu 100-200 kişi kapasitesine sahip. Ancak 300-400 kişilik de çok fazla mekan var. En yüksek kapasiteli oteller ise 500-750 kişiyi ağırlayabiliyor. Mekanların hepsi yüksek tavana sahip ve çoğu kolonsuz. Açılır-kapanır tavana sahip davet alanları da bulabilirsin. Yalova’da otellerin çoğunda servis hizmeti ve müzik 00.00’a kadar sürüyor.

Yalova Otel Düğünlerinde Sunulan Hizmetler

Yalova otelde düğün organizasyonunda sunulan hizmetler her mekana göre değişiklik gösteriyor. Eğer 3 yıldız ve altındaki bir oteli tercih edersen muhteşem yemekli ve kokteylli seçeneklerinden birini seçebilirsin. Düğünden önce ve sonra kullanmak için oda istersen, bu da otellerde mevcut olabiliyor. Organizasyon sorumlusu yardımıyla süslemelere karar verebilir ve düğününü planlayabilirsin.

Bu otellerin bazılarında hazırlık odaları da mevcut. Bazı 3 yıldızlı oteller orkestra veya canlı müzik hizmeti verebiliyor. 4 ve 5 yıldızlı otellerde de bu gibi hizmetler veriliyor. Bu oteller ise artı olarak termal, spa ve spor salonu gibi tesisler içerebiliyor. Çok iyi eğitim almış usta şeflerin ellerinden çıkan leziz yemekler ile menü oluşturabiliyorsun.

Birçok 4 ve 5 yıldızlı otel menü tadımı imkanı sağlıyor. Ayrıca sana özel tasarım pasta hazırlayan oteller de var. Bu otellerde ayrıca düğün gecende dinlenebileceğin balayı süitleri de hazırlanabiliyor. Fotoğrafçı hizmetini mekanlar kendileri sunmasa bile hepsi fotoğrafçı getirmene izin veriyor. Dışarıdan istersen catering ve organizasyon firması da getirebilirsin.

Yalova Otelde Düğün ücreti Ne Kadar?

Yalova’da otelde düğün yapmak ortalama ne kadara mal oluyor, hemen söyleyelim. Otellerin birçoğu her bütçeye uygun rakamlar talep ediyor. Geri kalan otellerin de neredeyse hepsi çok uygun fiyatlı. Bu oteller hizmetlere göre farklı fiyatlar veriyor. Yalova otelde düğün fiyatları nadiren ortalamanın üstüne çıkabiliyor.

Konum, fiyatları çok etkileyen bir faktör değil. Her ilçede hem çok uygun hem de ortalama fiyatlı otel bulabilirsin. Davet alanının havuz başında olması veya terasının bulunması fiyatları arttırabiliyor. Şehir dışındaki oteller de daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Mekanın sahip olduğu manzara da fiyatları çok etkilemiyor. Deniz veya kır manzaralı oteller aynı fiyatı isteyebiliyor.

Yalova büyükşehirlere çok yakın olmasına rağmen oldukça uygun fiyatlı. Bütçe dostu 3 yıldız ve altı bir otel seçersen, fiyatlar kişi başı düşük rakamlarla başlıyor. 4 ve 5 yıldızlı oteller için ise ortalama fiyatlar veriliyor. Ayrıca zaman zaman otellerin sunduğu indirimler ve erken rezervasyonlarla daha uygun fiyatlar yakalayabilirsin.

Sana Uygun Yalova Otel Balo Salonunu Nasıl Seçmelisin?

Yalova Otelde Düğün Yapmanın Avantajları

Tüm Otel Düğünleri