Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Grand Hotel Konya Hakkında

Premium hizmetleriyle ve birbirinden şık davet alanlarıyla kendini gösteren Hotel Grand Konya’da yer alıyor. 5 yıldızlı Konya Grand Otel’in üç farklı davet alanı bulunuyor. Açık hava mekanları, havuz başında ve kır bahçesinde konumlanıyor. Kapalı alanda yer alan balo salonu ise her mevsimde çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Konya Grand Hotel’de konuk ağırlama kapasitesi davet alanlarına göre farklılık gösterebiliyor. Otelin balo salonunda maksimum 500 kişilik organizasyonlar düzenlenebiliyor. Açık davet alanlarının ise 300-600 kişilik konuk kapasitesi oluyor. Grand Konya Otel, çiftlerin seçmiş olduğu düğün alanını; yemekli, yemeksiz veya kokteyl düzeninde hazırlayabiliyor. Organizasyon ekibi, davet alanlarını arzu ettiğin stilde dekore edebiliyor.

Grand Hotel Konya Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • 5 yıldızlı Grand Hotel Konya fiyatları ortalamada seyrediyor. Fiyatların ne çok uygun ne de yüksek olduğu bu otelde, ücretlere etki eden pek çok unsur bulunuyor.
 • Konya Grand Otel fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında; çiftlerin menü seçimleri, davetli sayıları ve talep ettikleri hizmetler yer alıyor. Çiftlerin zevkleri ve tercihleri yalnızca organizasyona değil, fiyatlara da yansıyor.
 • Grand Hotel Konya düğün paketlerine dahil ettiği; yemek, kokteyl, fotoğraf, video, dekorasyon, süsleme, müzik ve eğlence hizmetleri için çiftlerden ekstra bir ücret talebinde bulunmuyor.
 • Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin tamamı birbirinden farklı olarak fiyatlandırılıyor. İçeceklerin yanı sıra menülerin ve atıştırmalıkların ücretleri de pek tabii ki aynı olmuyor.
 • Düğün organizasyonunu bahar ya da yaz aylarında gerçekleştirmeyi planlayan çiftler, erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etmiyor. Çiftler erken rezervasyon imkanı ile çeşitli indirimlerden de yararlanabiliyor.
 • Grand Hotel Konya iletişime geçtiğin zaman sana özel kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi sunabiliyor. Almak istediğin hizmetleri, nasıl bir düğün planladığını, organizasyonuna kaç kişiyi çağıracağını kesinleştirdikten sonra oteli arayıp bilgi alabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Balo Salonu
Açık Alan
Min. 300 - Max. 500 Min. 300 - Max. 500
Otel Ön Bahçe
Kapalı Alan
Min. 300 - Max. 600 Min. 300 - Max. 600

Grand Hotel Konya Düğün Paketleri

Konya otel düğünleri arasında önemli bir yeri olan Grand Otel’de hem çiftler hem de konuklar için pek çok hizmet bulunuyor. Yemekli düğün organizasyonlarında menülerin, kokteylli davetlerde ise ikramlıkların tadına bakabilme olanağı çiftlere sunuluyor. Ön tadım yaparak opsiyonlar arasında karar verebilen çiftler, arzu ederlerse örnek masa hazırlatma imkanından da faydalanabiliyor.

Büyük bir yelpazede seçim yapabileceğin menülerin içerisinde; yöresel yemekler, Akdeniz’in eşsiz lezzetleri ve dünya mutfağının sevilen tatları yer alıyor. Nefis yemekler, usta şeflerin hünerli ellerinden çıkıyor. Vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü opsiyonları da otelde bulunuyor. Arzu eden çiftler özel menüleri de tercih edebiliyor. Diğer hizmet ve olanaklar arasında şunlar da mevcut:

 • Çekim ekibi ve organizasyon firması getirme
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Gece yarısına kadar devam eden yemek servisi
 • Masa ve sandalye giydirme
 • Davet müzikleri için özel çalma listesi
 • After party alanı
 • Konaklama imkanı

Dekorasyon / Süsleme

Grand Hotel Konya'nın açık ve kapalı davet alanlarında birbirinden farklı dekorasyon malzemeleri kullanılıyor. Porselen tabaklar, büyük cam kadehler, gümüş şamdanlar ve çiçeklerin kullanıldığı yuvarlak masalar, beyaz renkli ahşap sandalyelerle çevriliyor. Çiftler; farklı renklerdeki sandalye giydirmelerini, masa örtülerini ve tülleri dilediğince seçebiliyor. Yüksek tavanlı davet salonundaki duvarlardan sarkıtılan beyaz tüller bir hayli şık gözüküyor.

Müzik

Konya Grand Hotel’de profesyonel bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar bulunuyor. Çiftlerin ve davetlilerin bolca eğlenip unutulmaz bir organizasyon yaşaması için gerekli olan her şey Grand Otel’de yer alıyor. Romantik ve eğlenceli şarkılar gece 00:00’a çalıyor. Gece yarısından sonra sevdikleriyle birlikte eğlenceye kaldığı yerden devam etmek isteyen çiftler, otelin after party alanına geçiyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Grand Hotel Konya fotoğraflarını ve videolarını son derece profesyonel şekilde çekebilecek ekiplerle birlikte çalışmana müsaade ediyor. İnce eleyip sık dokuyarak, beğenilerini ve bütçeni ön planda tutarak bir seçim yapmanın pek çok avantajı oluyor. El sıkışılan fotoğrafçı ve kameramanlar, hayalindeki çekimi en güzel şekilde gerçeğe dönüştürüyor. Kocaman gülümsediğin her an objektiflere yansıyor.

Otopark

Grand Hotel Konya Düğün Salonu’nda 750 araç kapasiteli büyük bir otopark yer alıyor. Otoparkın yanı sıra bu kaliteli otelde ücretsiz vale hizmeti de bulunuyor. Düğün organizasyonunu Grand Otel’de gerçekleştiren çiftler ve tüm misafirler hem otopark olanağından hem de vale hizmetinden faydalanabiliyor. Böylece davete katılan kimsenin “Acaba aracım güvende midir?” diye düşünmesine gerek kalmıyor.

Grand Hotel Konya Diğer Organizasyonlar

Hotel Grand Konya Selçuklu’da; kutlama, kurumsal etkinlik, eğlence, parti, mezuniyet töreni, açılış, nişan, söz, kına gecesi, toplantı, baby shower, davet ve resepsiyon gibi çeşitli organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Grand Hotel Konya yorumlarını okuyarak, burada düzenlemek istediğin organizasyon hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Dilersen Grand Hotel Konya telefon numarasını arayarak, mekanla iletişime de geçebilirsin.

Alkışlarımız

 • Grand Hotel Konya Restaurant hem standart hem de özel menü opsiyonlarını çiftlerle buluşturuyor. Zengin içerikli menüler, damaklara da gözlere de hitap ediyor.
 • Yemek servisi ve müzik yayını saat 00:00’a kadar aralıksız bir şekilde sürüyor.
 • Hotel Grand Konya Balo Salonu 9 metre yükseklikteki tavanı sayesinde oldukça büyük ve ferah gözüküyor.
 • Zemini tamamen çimlerle kaplı olan açık davet alanı, rengarenk bahçesiyle çiftleri ve konukları adeta büyülüyor.
 • Grand Hotel Konya 3 farklı davet alanında her mevsim hizmet verebiliyor.

Grand Hotel Konya Çift Yorumları

Ayşe & Halim: “Konya Grand Otel’de nişanımızı gerçekleştirdik. Süreç boyunca organizasyon sorumlusuyla sürekli iletişim halindeydik. Neredeyse her konuda organizasyon sorumlusundan destek aldık. Hayal ettiğimizden daha güzel bir nişan organizasyonu yaptık. Her şeyden çok memnun kaldık. Organizasyon sorumlumuz, otel müdürü ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Bize hayallerimizin de ötesinde bir gün yaşattılar.”

Yeşim & Naim: “Düğünümüzü Konya Grand Hotel’de yaptık. 1 gece suit odada kaldık. Tüm süreçte organizasyon sorumlusu bizimle ilgilendi. Kendisi Türkiye’de görebileceğiniz en profesyonel kişilerden biri. İlgili, saygılı ve samimi. Otel çalışanları da güler yüzlü ve misafirperverlerdi. 5 yıldızı sonuna kadar hak eden bu mekanda, Konya’nın en kaliteli otelinde olduğunuzu sonuna kadar hissediyorsunuz.”

Grand Hotel Konya Nerede?

Adres:CAkademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:231 Selçuklu/Konya

Telefon:

Grand Hotel Konya yol tarifinden bahsetmeden yazımızı sonlandırmayalım. Grand Hotel Konya adresinde belirttiğimiz üzere burası Selçuklu’da yer alıyor. H2 ve H3 numaralı tramvaylar otelin yakınından geçiyor. 150-A ve 150-B numaralı otobüs hatları da Akademi Mahallesi’ndeki duraklara kadar seyrini sürdürüyor. Osmanlı Durağı ile Grand Otel arasında yaklaşık olarak 7 dakikalık yürüme mesafesi bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al