Novotel Konya Hakkında

Novotel Konya, düğün organizasyonları için oldukça kaliteli bir hizmet sunuyor. Otel farklı kapasitede ve dekorasyonda kapalı salonlarıyla hizmet veriyor. Yüksek tavanlı kolonsuz ve geniş salonlarda oldukça ferah bir düğüne imza atabiliyorsun. Bunun yanında Selçuklu ilçesinin merkezinde yer alan otel hem misafirlerinin hem de senin ulaşım sağlaması açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Novotel Hotel Konya, alanında uzman kadrosuyla taleplerine eksiksiz bir şekilde karşılık veriyor. Deneyimli aşçıların hazırlamış olduğu lezzetlerle keyifli bir yemekli düğün gerçekleştirebiliyorsun. Yemek çeşitliliğin fazla olması da her türlü davet konusunda farklı seçenek oluşturmanı sağlıyor. Bunun yanında güler yüzlü servis ekibi konuklarına en hijyenik koşullarda hizmet veriyor.

Fiyat Teklifi Al

Novotel Konya Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Konya Novotel fiyatları davetli sayına göre değişebiliyor. Konuk sayına uygun olarak seçeceğin salonda kişi başı üzerinden bir ücret ödüyorsun.
 • Novotel Konya fiyatları, davetin gerçekleşeceği güne göre de değişebiliyor. Otel, hafta içi ve hafta sonu günlerine ayrı fiyatlar belirliyor. Hafta içi daha uygun fiyatlara düğününü gerçekleştirebilirsin.
 • Novotel Konya düğün fiyatları, seçtiğin davet türüne göre belirleniyor. Kokteyl ve yemekli düğün düzenleme imkanı sunan otelde farklı menü seçenekleri ve fiyat aralıkları sunuluyor.
 • Seçtiğin menünün içeriği de fiyatı belirleyen noktalar arasında yer alıyor. Ana yemeğin tavuk ya da etli olmasına göre de fiyatlar değişiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Novotel Konya
Açık Alan
Min. 100 - Max. 350 Min. 100 - Max. 625

Novotel Konya Düğün Paketleri

Novotel Konya, düğünlere özel pek çok imkan sağlıyor. Dilediğin dekorasyonu gerçekleştirmek için farklı renk seçenekleri sunuluyor. Ayrıca farklı menü seçenekleriyle her konuğuna hitap edebiliyorsun. Menü tadımı ve içeriğinde değişiklikler yaparak da kendi isteğine uygun yemekler sunabilirsin. Otel, müzisyen ve organizatör ekiple çalışma imkanı sunmasının yanında kendi istediğin bir firmayla çalışmana da olanak sağlıyor.

Otelde düğün sonrasında balayı imkanın da yararlanabiliyorsun. Balayında ise odaya özel ikramlar ve hizmetler sunuluyor. After party alanından yararlanmak istersen de otelle iletişime geçerek yerini ayırtabiliyorsun. Gece yarısına kadar müziğin keyfini çıkarabilirsin. Düğün esnasında misafirlere özel yapılan ikramlar da anlaşacağın düğün paketi dahilinde sunuluyor. Bu sayede konuklarına oldukça keyifli bir deneyim yaşatabiliyorsun.

Dekorasyon / Süsleme

 • Konya Novotel düğün salonu, farklı renk skalasına sahip dekorasyon seçenekleriyle her tarza hitap eden konseptler sunuyor. Açık tonlardaki sade dekorasyonlu davet alanları kadar, koyu renklerin kullanıldığı görkemli salonlar da bulunuyor.
 • Bordo renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonda altın renkte yemek takımı, şamdan ve kırmızı çiçeklerle konseptte bir bütün sağlanıyor.
 • Açık renklerin kullanıldığı bir konseptte ise sandalyeleri seçtiğiniz renkte tüllerle süsleyebilir ve yine o renkte çiçekler ekleyebilirsin.
 • Salon dekorasyonunda gold ya da beyaz renkte napolyon sandalyeler ve büyük yuvarlak ya da dikdörtgen masalar kullanılıyor.
 • Gelin-damat masası ise dekorasyona uygun renkte örtüyle giydirilip büyük bir çiçekle dekore ediliyor.

Müzik

Konya Novotel, canlı müzik hizmeti sayesinde konuklarınla eğlenceli bir düğün gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Otelin anlaşmalı olduğu sanatçılarla ya da kendi dilediğin bir müzisyenle çalışma imkanın bulunuyor. Otel, düğün boyunca bir aksilik yaşamaman için en kaliteli ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini sunuyor. Sahnenin önünde yer alan geniş dans pistinde ise doyasıya dans edebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Novotel Konya fotoğraflar ve videolarını ölümsüzleştirebilmen için dilediğin bir firmayla anlaşma imkanı sunuyor. Otelin kendisinin anlaşmalı olduğu bir firma bulunmasa da sana en uygun firmaları önerebiliyorlar. Otelde konsept dış çekimleri gerçekleştirebileceğin bir alan bulunmasa da düğün esnasında çekilen fotoğraf ve videolarla eşsiz görüntülere sahip olabilirsin.

Otopark

Şeker Novotel Konya Selçuklu Konya, açık ve kapalı park alanlarıyla özel araçlarıyla otele gelecek müşterilerine en iyi şekilde hizmet ediyor. Otelin müşterileri park alanını ücretsiz olarak kullanabiliyor. Bunun yanında vale hizmeti sayesinde park etme endişesi olmadan konukların ve sen araçlarınızı rahatlıkla teslim edebiliyorsunuz. Otoparkın genişliği sayesinde bütün konuklarına yeterli bir alan bulunuyor.

Novotel Konya Diğer Organizasyonlar

Novotel Konya Selçuklu, dilediğin organizasyonu gerçekleştirme imkanı sunuyor. Her davete uygun menüler ve dekorasyon seçenekleriyle pek çok organizasyona imza atabiliyorsun. Nişan, sünnet düğünü ve doğum günü için kullanabileceğin geniş balo salonları bulunuyor. Bunun yanında otelin toplantı salonlarında çeşitli kurumsal ve resmi etkinlikleri gerçekleştirebiliyorsun. Otelin personelleri birçok davet konusunda oldukça tecrübeli.

Alkışlarımız

 • Novotel Konya balo salonu, renk seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Otelde çok sayıda salon bulunması sayesinde her çift kendine ve davetli sayısına uygun bir davet alanı bulabiliyor.
 • Profesyonel aşçıların hazırlamış oldu birbirinden farklı lezzetlerle hem Konya hem de dünya mutfağından pek çok lezzetin tadına bakabiliyorsun.
 • Otel düğün öncesi ve sonrasında sunduğu konaklama imkanıyla kaliteli bir hizmet sağlıyor. Hijyenik ve geniş odalarda rahatlıkla konaklayabilirsin.
 • Otelin ilçenin merkezinde yer alması sayesinde pek çok misafirin rahatlıkla ulaşabiliyor. Otel, Konya otel düğünleri arasında konum olarak en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor.
 • Resepsiyondan garsonlara kadar en iyi şekilde hizmet alabiliyorsun. Bunun yanında organizasyon ekipleri sayesinde düğününle ilgili tüm taleplerini eksiksiz olarak gerçekleştirebiliyorsun.

Novotel Konya Nerede?

Adres:Şeker Mah. Çevreyolu Cad. No:36/38 42080 Selçuklu/Konya

“Konya Novotel nerede” diye merak ediyorsan, yukarıda verdiğimiz açık adresten otelin konumuna ulaşabilirsin. Otel oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. “Konya Novotel’e nasıl gidilir?” diye endişe etmeden hem toplu taşıma hem de özel araçla rahatlıkla ulaşımını sağlayabiliyorsun. Konya Novotel adresine otobüs ile ulaşımını sağlayacaksan 52-A ve 56-A numaralı hatları kullanmanı önerebiliriz.

Fiyat Teklifi Al