Marnas Hotels Adres Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Marnas Hotels hakkında

En özel gününün unutulmaz olmasını istediğini biliyoruz. Marnas Hotel Bayrampaşa düğününü akıllara kazıyacak bir organizasyona imza atmaya kararlı. Bayrampaşa’nın merkezinde konumlanan bu 4 yıldızlı otelde kusursuz bir düğüne ne dersin? Tecrübeli ekibi ve sunduğu sayısız olanağı ile Bayrampaşa Marnas Hotel’in senden istediği tek şey; beklentilerini ilettikten sonra arkana yaslanıp gecenin keyfini çıkarman.

Hayalindeki otel düğününü bir o kadar uygun fiyatlarla gerçekleştirmek kulağına nasıl geliyor? Aynı zamanda mekan, tekrarı olmayacak bu özel günde salondan talep edilen hemen her detayı dikkatlice dinliyor ve buna istinaden uygun paketler sunuyor. Otelin sahip olduğu iş ortakları sayesinde dört dörtlük bir organizasyon planlarken sayısız hizmetten faydalanabilirsin.

Marnas Hotels düğün fiyatları

 • Otel, bütçeni zorlamayacak bir düğün yapma imkanı sağlıyor.
 • Eğer kokteyl düşünüyorsan da ortalamanın altındaki fiyatlarıyla Marnas Hotel diğer seçeneklerin yanında fazlasıyla avantajlı bir konumda.
 • After party düzenlemek veya menüde değişiklik yapmak istersen fiyatlar değişebilir.
 • Paketlere dahil olarak ışık, ses ve sahne hizmeti mevcut.
 • İstanbul’da otel düğünü düşünüyorsan fiyat performans açısından bu mekan harika bir seçenek!
 • Hizmetler ve fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi almak adına alttaki butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  300-400 kişi
Kokteylli kapasite  300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi  300-400 kişi
Konaklama kapasitesi  100-150 kişi

Marnas Hotels düğün paketleri

Marnas Hotel çiftlere uygun fiyatlarının yanı sıra sayısız hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin her biri paket halinde çiftlere iletiliyor. Paketlerin içerisinde yemek servisi, menüde değişiklik imkanı, fotoğrafçı, ses-ışık-sahne ekipmanları, engelli girişi bulunuyor. Mekan, bu özel günü ölümsüzleştirirken organizasyonu planlama noktasında da çiftlere ekipçe yardımcı oluyor. Dekorasyon, süsleme ve müzisyen seçimi sana ait!

Dekorasyon ve süsleme

 • Otelin Salonunda göz yormayacak detaylara yer verilmiş ve beyaz led ışık kullanılmış. Ortamı sıradanlıktan kurtarmak adına kullanılan kristal avizelerin göz alıcı bir zarafet kattığını söylemeden geçemeyeceğiz.
 • Bu elegant ambiyansa dekoratif masa üstü şamdanları da eşlik ediyor.
 • Salona beyaz ve altın sarısı tonları hakim. Yüksek tavanlar şık aynalarla süslenmiş kolonlarla tabana bağlanıyor.
 • Dans pistinin üzerindeki seyir camları ortamı ferahlatacak detaylardan denebilir.
 • Sandalye giydirmelerinde kullanılan beyaz kumaş üzerine sarı tüller yuvarlak masaların şıklığını arttırıyor. Püsküllü kadife perdeler de konsepti tamamlıyor.
 • Düğün esnasında bunalıp hava almak istersen de şehrin manzarasını izleyebileceğin bir balkon

Müzik

Elbette bu özel gününde en sevdiğin müziklerin geceye eşlik etmesini istediğini biliyoruz. Tam olarak bu noktada mekanın tüm taleplerine cevap verebilecek tecrübeli ekibi devreye giriyor. İstediğin müzikleri, sanatçıyı veya sahne hizmetini kendilerine bildirmen yeterli. Onlar profesyonel ses ve ışık ekipmanlarıyla beraber kusursuz bir hizmet sunmaya kararlılar. Peki sen tüm gece kurtlarını dökmeye hazır mısın? 😊

Düğün fotoğrafçısı

Düğününü ölümsüzleştirmek, yıllarca albümlerini açıp o unutulmaz geceyi hatırlamak isteyeceksin. Bir düğünün olmazsa olmazı o fotoğraflar… Marnas Hotel Bayrampaşa da seni gayet iyi anlıyor. Bu yüzden beraber çalıştığı fotoğraf ekibi gecenin başından sonuna kadar tüm çekimleri gerçekleştiriyor. Mekanın fotoğrafçılık hizmetinin olması da seni ekstra bir arayıştan kurtarıyor.

Otopark

Biliyoruz ki araç kullananların en büyük çilelerinden biri park yeri sorunu. Marnas Hotel’in ne yazık ki kendisine ait özel bir otoparkı bulunmuyor. Bu nedenle özel araçlarıyla gelecek misafirlerin otelin çevresindeki otoparkları kullanmalılar. Etrafta fazlasıyla ücretli otoparkın olduğunu davetlilerine iletebilirsin. Organizasyon sorumlusuyla iletişime geçerek otopark konusunda fikir vermesini talep edebilirsin.

Marnas Hotels kına gecesi organizasyonu

İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarından biri olan Marnas Hotels, şehir manzarası ve dört yıldızlı otel kalitesinde kına gecen için iyi bir seçenek! 200- 300 kişilik kına gecesi gerçekleştirebileceğin mekanda; fotoğrafçı dışında kına töreni ve kına müziği hizmetleri sağlanıyor. Kına gecesi ile ilgili fiyat almak için aşağıda bulunan pembe butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Birden fazla hizmeti sunabilen mekan seni fotoğrafçı, organizatör ve müzisyen arama derdinden kurtarıyor.
 • Mekanın dekorasyonunda göze çarpan cam tavan sayesinde yıldızları ve bulutları seyredebilirsin. Ayrıca kolonlar üzerinde kullanılan şık aynalar da ortama ayrı bir hava katmış.
 • Uzaktan gelen misafirlerin dört yıldızlı otelde konaklayabilirler.
 • Yemek servisi de bulunan mekana önceden gelip menü tadımı ve değişikliği yapabilirsin.
 • Marnas Hotels ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda. Haritasız bile bulunabilecek kadar kolay bir noktada!
 • Hem dört yıldızlı otel düğünü hem de son derece uygun fiyatlar arıyorsan bu mekan tam senlik! Bütçeni asla zorlamayacak davetleri burada düzenleyebilirsin.

Marnas Hotels nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa/İstanbul

Mekan Bayrampaşa’nın merkezinde yer aldığından bulmak da bir hayli kolay. Bayrampaşa Belediyesi ile aynı sokakta yer alan Marnas Hotel’e toplu taşımayla da ulaşım sağlanabilir. Otobüs, metro, minibüs seçeneklerinden en uygun olanını seçerek ulaşım sağlayabilirsin. Mekana ulaşmanın en kolay yolu ise M1B metro hattı ve 32M, 32T, 33M, 36ES, 36HT, 88 kodlu otobüsleri kullanmak.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.